2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENERGO ZET Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jak szefostwo w ENERGO ZET Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Marek Nowy wpis
Kandydat

Jakie są Wasze opinie dot. stanowiska: Elektromonter wymiany legalizacyjne liczników energii elektrycznej? Jest ogłoszenie i chciałbym wiedzieć jak się pracuje na tym stanowisku. Pozdrawiam

Anonimow

Dwa etaty płatne byle jak za umowę zlecenie a nie umowy o prace własny samochód komputer drukarka telefon własne materiały plakaty pokój na biuro , informacji używanie do celów służbowych za darmo ,zero szacunku zero tolerancji pracownik ,przetarg poniżej opłacalności ,co można się spodziewać umowa cywilne prawna , czy samozatrudnienie to czyste samobójstwo , lub strzał we własną stopę jak kto woli Bałagan w gazowni brak należytej i bieżącej ewidencji o odbiorcy o stanie lokalizacji i nr na dodatek urządzenie PDA zawiesza się bez przerwy i zmienia się w tej samej grupie odbiorców na dodatek to wszystko przenosi się na inkasenta (usunięte przez administratora) obciąża się wszystkimi problemami na inkasenta Nie uzasadnione reklamację dopisywane do pominiętych odczytów ,jak to się opłaca bez urlopu i godziwego szacunku to proszę bardzo życzę szczęścia wszystkim zatrudnionym.

anonim Nowy wpis
@Anonimow

Dokładnie tak, kary za wszystko, co miesiąc to mniejsza wypłata. Nigdy nie wiadomo ile się zarobi. Pracowników cały czas brakuje, gdyż co chwilę są zmiany. Nikt nie chce pracować za takie marne grosze. Odbiorcy denerwują się, że stale ktoś inny odczytuje liczniki. NIE POLECAM .

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Znalazłem ogłoszenie o pracę w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Po opiniach widzę że inkasent wyłącznie chodzi po prywatnych odbiorcach, nie po firmach? A są przecież np. domki gdzie ludzie wyjechali za granicę, co wtedy? Lub pracują do tak późnych godzin ,że trzeba by było po 20 odwiedzić takiego klienta? Oferta to max 3 tys brutto czyli minimalna? czyli zarobek nie jest zależny od ilości oczytanych liczników?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ENERGO ZET Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Księgowa / Księgowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Rekrutant
Kandydat

Ile jest się w stanie odczytać gazomierzy w przeciągu godziny ? Chodzi mi o dolną i górną granicę. Jestem ciekawy ile można w przeciągu godziny zarobić Pozdrawiam

@Rekrutant

Ilość wykonanych w ciągu np: jednej godziny odczytów liczników gazomierzy zależy od kilku czynników. - jednym z nich jest lokalizacja gazomierza ( czy znajduje się w lokalu odbiorcy , czy w miejscu ogólnodostępnym np. klatka schodowa ) - kolejnym czynnikiem jest rozproszenie lokalizacji liczników w określonym obszarze ( czy jest to zwarta zabudowa, czy odległości pomiędzy lokalizacjami) - znajomość topografii terenu przez inkasenta - posiadane doświadczenie w pracy przez inkasenta Inkasent posiadający już pewne doświadczenie jest w stanie w sposób optymalny i efektywny zaplanować i realizować swoją pracę w oparciu o wiedzę dotycząca lokalizacji, znajomość terenu, znajomość odbiorców. Praca na stanowisku inkasenta jest pracą dla ludzi lubiących kontakt z ludźmi, ceniących sobie nienormowany czas pracy ale posiadających również cierpliwość i systematyczność. Efekty w postaci wysokiej wydajności pracy przychodzą po krótkim ale rzetelnie przepracowanym czasie.

Marian
@Rekrutant

Ja kolego odpowiem od strony praktycznej , my sile że twoje pytanie jest czysto retoryczną -praktyczne ,ile można zarobić jako inkasent Na blokach domach o kilku kondygnacjach i w zwartej zabudowie przy niewielkim doświadczeniu w minimum wysiłku około 7 godzin wystarczy żeby nie mylić się to jakieś 260-320 liczników a na domkach należy poświęcić więcej czasu za taką samą ilość trzeba nawęd czasem dwa dni i pod nieobecność gospodarzy podejść nawęd kilka razy o różnych porach . po zapoznaniu terenu i rozkładu dnia odbiorców można dopracować własny harmonogram działania reszta zależy od całej grupy czynników pogody rozstawu i lokalizacji terenu oraz najważniejsze liczby przydzielonych liczników do odczytu oraz częstotliwości odczytów sumując żeby się opłaciło podjąć prace na dłużej i wyjść na swoje trzeba mieć zdrowe nogi dobry wzrok i posiadać na terenie najmierniej około4000 liczników , chyba że chcemy tylko dorobić tylko dorobić

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ENERGO ZET Sp. z o.o.?

@Pytanie

Czy pytanie dotyczy pracy w biurze ENERGO ZET Sp. z o.o., czy pracy w terenie dla firmy ENERGO ZET Sp. z o.o. ?

ZBK
Klient

Prosze o kontakt w sprawie demontażu Państwa licznika w Krakowie przy ul. Puszkarskiej 3a/6 nr. licznika 01383694. Lokal jest własnością Gminy Miejskiej kRAKÓW I JEST PUSTY OD PONAD ROKU. Pilny demontaż licznika

Tarnów

Polecam pracę w firmie, bardzo dobry Koordynator na moim terenie (Tarnów) pozdrawiam Pana Wojciecha. Szkoda ze stawki nie sa wyzsze ale moze po nastepnym przetargu sie zwieksza.

Dorota
@Tarnów

Czyli zarządzanie spoko? To fajnie, rzadko chyba się to zdarza. A z tymi stawkami to jak dokładnie się przedstawia sytuacja?

Edwart
@Tarnów

To poproś o dodatkowy etat , j zobaczysz od nowego roku ,i pewno nie wiesz że przetarg polega na tym że Gazownia szuka zawsze taniej najniższej oferty a jak najniższa dochodzi do finalizowania to potem tacy jak ty muszą pędzić pieskie życie pozdrawiam i życzę jak najmniej pomyłek, bo nie zarobisz na zelówki do butów .

Czy rozmowa kwalifikacyjna do ENERGO ZET Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

@Pytanie

Wszystko zależy od podejmowanego stanowiska. Jeśli spotkania rekrutacyjne dotyczą pracownika biurowego to rozmowy odbywają się w siedzibie firmy. Rozmowy kwalifikacyjne pracowników terenowych np. inkasentów odbywają się z reguły w miastach lub okolicach gdzie docelowo ma być wykonywana praca przez potencjalnego kandydata. Pozdrawiamy serdecznie

Inkasent80

Praca w terenie przyjemna, wynagrodzenie zawsze na czas, bardzo mili pracownicy w biurze. Pozdrawiam.

@Inkasent80

Dziękujemy za czas poświęcony na wyrażenie opinii. Pozdrawiamy serdecznie.

Grzegorz M
Klient

Polecam współpracę z tą firmą

@Grzegorz M

Dziękujemy za zaufanie oraz pozostawienie opinii. Pozdrawiamy serdecznie.

Polecam
Klient

Moja opinia o firmie i współpracy jest jak najbardziej pozytywna :) 100% profesjonalizm, uczciwość, rzetelność!

@Polecam

Dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii naszej firmie. Pozdrawiamy serdecznie.

Anna M.

Uczciwy pracodawca, wypłaty zawsze na czas. Praca inkasenta nie należy do łatwych, ale zdecydowanie więcej jest plusów niż minusów! Zdecydowanym plusem pracy jest możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb, praca na świeżym powietrzu oraz przesympatyczne panie w biurze. Polecam!

@Anna M.

Dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii naszej firmie. Pozdrawiamy serdecznie!

Wiecie może czy w ENERGO ZET Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Marian
@Pytanie

Jeżeli pytasz o firmę z Elbląga to tylko to co na umowie i trzeba się skręcać 95 procent pierwszy miesiąc a potem 96 i trzeci miesiąc 97 listy zleconych dostaniesz stawkę gwarantowaną maksymalną jak na umowę zlecenie niema żadnych świadczeń dodatkowych oprócz składek na ZUS i podatek . nie wykluczone że zlecający doceni zaangażowanie ale jest to wątpliwe może też uwzględnić dodatkowe koszty dla położenia terenu i jego rozległości dodam że na wynagrodzenie około 3500 zł trzeba się nieźle naskakać po pięterkach wykonać dobrą robotę prawie tyle samo odczytać liczników i , ilość może w miesiącach być różna a teren ten sam - bez urlopu . jak chcesz wiedzieć więcej o tej pracy możesz do mnie zadzwonić 661287736

Magdalena
@Marian

Nie da się ukryć, że wiesz bardzo dużo na temat tego pracodawcy, co fajnie się składa. Napisałeś już trochę o wynagrodzeniu w ENERGO ZET, a mnie interesuje teraz to, czy pracownicy mają tam jeszcze dostęp do świadczeń pozapłacowych. Jak to wygląda?

PAN NIKT

Marian dobrze prawisz pierwszy rząd w kościele wiele na tace a swój naród by ograbili jakby mogli. A jeżeli chodzi o samozatrudnienie prawnie różnica jest taka że we własnej działalności odpowietrzasz całym swoim majątkiem jakbyś nie doczytał w razie niepowodzenia. Takie may realia i model funkcjonowania Państwa PRL udającego kapitalizm.

Hugon

Tak sporadycznie zaglądacie na forum, mam nadzieję, że dobrze się pracuje i warto aplikować?

Inkasent
@Hugon

Warto, nastała rewolucja w odczytach jest tylu chętnych iż miesiącami trzeba czekać na udział w 4 etapowej rekrutacji, wszyscy chcą tam pracować. Widzę zadowolonych i uśmiechniętych inkasentów, pieniędzy jest tyle że nie mieszczą się ani w kopertach ani w walizkach potrzebne są kartony. Tak kartony, co ja mowie to są tiry wypełnione kartonami z pieniędzmi po same brzegi czasem podstawiane są specjalne składy pociągów a fabryka nie nadąża dodrukowywać waluty co ja mówię została nawet specjalnie wybudowana fabryka papierów wartościowych z tego powodu a dwie są w budowie . Specjalnie montowane są specjalne gazomierze żeby można było ich więcej czytać i więcej. Zatem myślę że warto aplikować tylko trzeba się spieszyć bo kolejka jest długa.

@Inkasent

Nie wiem czemu mają służyć tego typu wpisy. Proszę nie umieszczać takich informacji. Jest to związane z frustracją, którą przeżywa osoba dokonująca tego typu wpisów.

Inkasent
@ENERGO ZET Sp. z o.o.

To raczej ironia tragiczna nie frustracja wynikająca z braku poszanowania relacji państwo -obywatel czy też pracodawca-pracownik opierające się na relacji niewolniczej. Temat sarkastyczny bo trudno traktować go w kategoriach common sense. Pracodawca popełnia „nieszczęśliwe zbłądzenie”, nie wie, że popełnia zbrodnię lub czyn niegodny. Ironią jest przeciwieństwo pomiędzy samoświadomością bohatera a jego rzeczywistą sytuacją.

Pracodawca

Proszę o merytoryczne uzasadnienie takiego wpisu. Czy jest to wynikiem tego, że nie chce się Panu pracować? Czy może ze względu na źle wykonaną pracę przyczynił się Pan do tego, że firma zapłaciła za Pana kary umowne dla Operatora któremu świadczy usługi i w pewnej części karą obciążyła Pana? W takim przypadku proponowałbym zastanowić się czy faktycznie chce się właściwie wykonywać powierzone Panu prace, czy olewać temat przyczyniając się do tego, że firma z tytułu niewłaściwie wykonanych prac ponosi za to konsekwencje finansowe. Proponuję zastanowić się czy praca którą Pan wykonuje jest pracą dla Pana. Być może to Pana przerasta i należałoby zrezygnować. Jeśli jest tak źle to proponuję się poddać i złożyć rezygnację a nie wypisywać (usunięte przez administratora) na temat firmy rodzinnej. Poza tym czy firma nie wypłaciła Panu pieniędzy, które miała zapłacić zgodnie z zapisami umowy? Bzdury które Pan wypisuje powinien Pan zatrzymać dla siebie i nie oczerniać firmy.

Pracodawca

Proszę o merytoryczne uzasadnienie takiego wpisu. Czy jest to wynikiem tego, że nie chce się Panu pracować? Czy może ze względu na źle wykonaną pracę przyczynił się Pan do tego, że firma zapłaciła za Pana kary umowne dla Operatora któremu świadczy usługi i w pewnej części karą obciążyła Pana? W takim przypadku proponowałbym zastanowić się czy faktycznie chce się właściwie wykonywać powierzone Panu prace, czy olewać temat przyczyniając się do tego, że firma z tytułu niewłaściwie wykonanych prac ponosi za to konsekwencje finansowe. Proponuję zastanowić się czy praca którą Pan wykonuje jest pracą dla Pana. Być może to Pana przerasta i należałoby zrezygnować. Jeśli jest tak źle to proponuję się poddać i złożyć rezygnację a nie wypisywać oszczerstwa na temat firmy rodzinnej.

Marta

Czy są jakieś wolne wakaty do firmy dla mężczyzn? Gdzie można złożyć cv?

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGO ZET Sp. z o.o. - Elbląg

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ENERGO ZET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGO ZET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGO ZET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przejdź do nowych opinii