ML Sp. z o.o.

Opinie o ML Sp. z o.o.

Zuzia Nowy wpis

Hejka. Chłopak widział ofertę z teraz dla operatora linii produkcyjnej. Piszą w niej, że 4000 netto dostanie o ile się przyjmie no i że jest jakaś premia do 40% podstawowego wynagrodzenia. możecie wyjaśnić aktualne warunki jej przyznawania?

Edi Nowy wpis
@Zuzia

Premia zawsze spoko, często wpada no i nadgodziny mozna robić. Atmosfera w sumie spoko oprócz jjja. Kierownik super gość

Zieluu97 Nowy wpis
@Zuzia

Na mechanika dajà prawie piontke, można spać tylko te dyżury.

Hirosz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Praca w dziale handlowym. Jakie są zarobki, lunch karta, multisport, laptop telefon?

W sumie o tych szkoleniach to już parę lat temu tu w komentarzach pisano, że nie ma wprowadzenia i tak dalej. z jakich przyczyn to jeszcze występuje skoro chyba niektórzy zgłaszają problem względem tego? liczy się rzut na głęboką wodę i sprawdzenie osoby nowej czy sobie poradzi w pracy?

Alicja

czemu nikt nie opisuje sytuacji na produkcji? pytam, bo zastanawia mnie brak odp na zadanie jeszcze w lutym pytanie. z tego co widziałam w sieci było ogłoszenie w marcu na pracownika odpowiedzialnego za przygotowanie surowca, czy to po prostu produkcja? w zajawce była wzmianka o wynagrodzeniu na poziomie 3 tys netto przy umowie o pracę ale nie mogłam już wejść w szczegóły. Czy do dziś takie zarobki występują? jak praca w praktycznym ujęciu wygląda przy tym całym przygotowaniu?

@Alicja

Przygotowanie surowca to nie jest produkcja, jest to inna bajka,tak płacą jest 3k netto plus ewentualna premia

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie ML Sp. z o.o. na stanowisko MECHANIK MASZYN ? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
ml

Jak wygląda praca na produkcji? Jak atmosfera?

Xxxx

Czy firma oferuje szkolenia sprzedażowe ?

nick

Jak klarują się zarobki w 2021 ?

Dawid

Rozumiem ze umowę podpisuje się od pierwszych dni?

@Dawid

Jak najbardziej, bez badań, umowy i szkolenia bhp nie dopuszczą Cię do pracy. To są formalności, ale tutaj duży plus, że nie ma problemów z proszeniem o umowę albo jakimiś niewiadomymi.

Paulina

Włączę się do dyskusji. To w takim razie naprawdę świetnie, że w ML nie ma problemów z proszeniem o umowę - dzięki temu pracownik czuje się po prostu bezpieczniej. Interesuje mnie jeszcze kwestia rozwoju. Czy pracodawca dba w jakiś sposób o podnoszenie Waszych kwalifikacji?

@Paulina

Firma ML dba o dobrych pracowników. Jeśli masz potencjał to masz szansę na rozwój i ciekawą pracę. Atmosfera w pracy to już inna bajka.

Czy zdarzają się nadgodziny w ML Sp. z o.o.?

Tak

Była pracowniczka

Atmosfera w pracy w zasadzie nawet fajna, sa tam 2 biura pracowałam w jednym z nich. Atmosfera fajna bo wspolpracownicy sa ok. Jeśli masz inne zdanie lepiej sie zbytnio nie wychylać. Płaca mimo wszystko ok z premia mozna zarobic nawet fajnie (patrzac na realia Elbląskie) . Brak wprowadzenia i szkolenia materiałowego, moim zdaniem mega słabe bo nie każdy musi znać krate drogowo parkingową... Po zatrudnieniu dostaje sie i telefin i laptop i zostaje sie pozostawionym samemu sobie. Informacje o produkcie trzeba sobie ogarnąć samemu... Po czym zaprezentowac swoją wiedzę na forum grupy... Menadżer ma swoich faworytow, a to co mowi to w zasadzie swiete i zawsze ma racje, kierowniczce czesto zdarza sie pomylic i mowić nie prawde ( bo mam nadzieje ze z premedytacją nie kłamie). Jesli chodzi o wolne to w tej firmie raczej nie ma z tym problemu. Polecam ludziom o mocnych nerwach ;)

A jak że świętami są pracujące ?

Wiecie czy ML Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

ladycarom

oczywiście że takie narzędzia pracy są udostępnione właściwie natychmiastowo po podpisaniu umowy o pracę.

Byłem na rozmowie. Nie będę ukrywał, ale rekrutujący byli mili (dwóch panów+jedna pani), choć wyglądali trochę komicznie w tej rozmowie, tylko ta pani była bardziej rozważna, bo dzięki temu, że nie stawiała tych głupich pytań, pokazała, że jest inteligenta i ma klasę. Rozmowa bez sensu, rekrutacja na określone stanowisko, a pytania typu wymarzona praca, jak przekonać klienta taka rozmowa sprawdzająca, itp. dziwna rekrutacja, właściwa raczej dla korporacji, albo na stanowisko dyrektora. Temat zarobków to wstyd. (usunięte przez administratora)zł dla osoby ze znajomością języka obcego i prawo jazdy. Doświadczenie nie jest konieczne, ale ze znajomość języka i prawo jazdy zapłacą ci aż (usunięte przez administratora)zł (WSTYD). Nie dziwie się, że nie mogą nikogo znaleźć. Ludzie kształcą się, uczą, wydają pieniądze na swoje kwalifikacje, a taka firma, która ma takie obroty oferuje tak słabe pieniądze. Gdyby w ogłoszeniu było podane brak doświadczenia i jakichkolwiek wymagań to rozumiem na początek 2500 zł. W końcu do pracy do Gronowa też trzeba dojechać. Odlicz koszty dojazdu i ile ci zostanie na życie....

Ana

Myślę, że firma ciekawa, rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona profesjonalnie w miłej atmosferze. Choć bez konkretów i z zakamuflowaną kwestią zarobków co już o firmie dobrze nie świadczy. Do tego robią ciągłe i zmasowane rekrutacje na pewne stanowisko, co jest dość dziwne i też daje do myślenia. Albo co chwilę kogoś zatrudniają i zwalniają, albo kolekcjonują Cv. Można odnieść luźne wrażenie, że sami nie wiedzą do końca czego chcą.

Zostaw merytoryczną opinię o ML Sp. z o.o. - Gronowo Górne

• Jak się pracuje w ML Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ML Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

ML Sp. z o.o.