Opinie o Freenow (Mytaxi Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy mytaxi Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa

Obcy

Dzień dobry, Jak postępujecie w sytuacji gdy nie pojawia się cena za kurs? Co wpisujecie w kasę? Pozdrawiam.

@Obcy

Puszczam klienta wolno. I tak ma mnie za frajera.

Obcy

A co z oceną?

@Obcy

100 zł cena umowna

@Wiktoria D

Pasażera przeze mnie? Najwyższa. Dzięki niemu nie stoję. Jeżdżę. Przecież praca czyni wolnym. A nie zarobki.

Wojtek

Hahahaha . Przed tymi najemcami hybrid piękne pół roku dopłacania

Stalone

W obecnej sytuacji i rak długo nie pojezdzicie przy takiej liczbie zachorowań wczesniej czy pózniej w najlepszym wypadku 2 tygodnie kwarantanny, i radzę trochę odłożyć dla zakładu pogrzebowego.

Merry Xmas

Wszyscy tu płaczą, że FN ich wydy. mało. Wg mnie znakomita firma. Nieco ponad rok temu: zgarnałem 2x po 500 za wykonanie 150 kursów przez 2 miesiące Lity przez dużą część doby do 4 km wycenione na 11zl plus dopłata 11zl. (Przy prowizji 1zl + 6% wychodziło co najmniej 5zl/km) Po 3 miesiącach współpracy, gdy dopłaty zaczęły spadać a prowizje rosnąć - wypisałem się. Można było ? Można!

Krzyś

Ale ty sama jeździsz i bierzesz lajty . Skoro nie jeździsz to co tutaj robisz? . Przecież często się tutaj chwalisz ze zarobiona jesteś, ze się obłowisz itp.

Firma mytaxi Polska sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik biurowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Franek Adamski

Dziś miałem średnią przyjemność podróży z Panią Kierowca średnią bo bardzo długo czekałem aż ktoś podejmie kurs taxi aż udało mi się zatrzymać kierowcę na uliczce ktora współpracującą lub wręcz pracującą w freenow i powiedziała że ma podpisany weksel i niema prawa brać kursów taxi przez 6 miesięcy za to że stała się kierowca poprzez jakąś akademię. Czy to jest jakiś żart? Kursy lite i tym podobne są sponsorowane przez kierowców czy to jest zart czy co? Proszę o odpowiedź

@Franek Adamski

to jest tak kurs na taksometrze 20 zł. lub więcej jak są korki może być ok 25 zł nawet. lite wycenione na 14 zł. czyli -30procent od tych 14 zł. prowizja -20 proc. razem- 50 procent czyli jazda za połowe ceny a to są ceny z 1995 roku 1.20 zł za kilometr i to cała prawda . ci w wynajętych fabiach a jest ich kilka tysięcy w krakowie, nie płacą z.u.s. 1435 zł więc mają na sok malinowy do tej miski ryżu i tyle pozdrawiam

vvv
@pik

wziąłem taki kurs 9,4 km za 16,4 akurat była linia prosta. Warszawa modlińska- jagielońska. wychodzi za km 80gr.

Bodek

W artykułach gazetowych naśmiewają się że kierowcy free jeżdżą za koszt paliwa, daje do myślenia???? Trzymajcie ciśnienie zanim podniesiecie rękę do lita.

Edi
@Bodek

Masz rację wystarczy żeby nikt nie brał (usunięte przez administratora)po paru wołaniach wskakuje mnożnik i mniej niż 60% nie brać nauczą się państwo (usunięte przez administratora)... jeździć za w miarę normalną stawkę a nie głodową ciekawe czy sami chcieli by zarabiać 10 zł na godzinę ale fn im wmawia że kierowca dostaje całą stawkę nie dość że we fn to najgorszi pasażerowie dziadyroszczeniowe to panisko ze wsi wychodzi po 10 minutach i zdziwione że go odrzucasz albo mówisz że za darmo czekasz tu jest największe barachło za ceny ubea albo taniej chcą jeździć taksówkami odzucam taką (usunięte przez administratora) po 5 minutach i nic za to nie dostaję w uberze za takie olanie płacą 8 zeta ale fn to lubi kantować swoich kierowców ta firma schodzi na psy lub raczej już rok temu zeszła

Bolo

Tylko zabierz ze sobą paczkę gumek bo jeszcze jakąś chorobę przywleczesz i pozdrów Dyzia

Stalone

Po aktualizacji aplikacji nie mam suwaka do ustawuania promienia czy to tylko u mnie czy to znowu błąd aplikacji

Taxi

To na co tu wchodzisz smietniku ? Nie jezdzisz ale na forum tego freekala siedzisz ? Sfrustrowany jaro lajtami . Po ile h dziennie jezdzisz ? 14 ?

@Jaro
@Taxi

A ty co ofiaro przemysłu gumowego tu robisz ? Srajt jesteś który liże dupskooo fn i jeszcze się oblizuje

Stalone

Jakim to trzeba być imbecylem żeby jezdzić w niedziele na lajtach. Kurs z powiśla na lotnisko 23zł z szafy wychodzi min 55 zł i jak w tym dowcipie gdzie tu sens gdzie logika. Opanujcie się panowie i tak nie wzbogacicie się w tym zawodzie ale zachowacie chociaż minimum szacunku dla samych siebie.

Wiktoria D

Wstawiłam na Facebooku ile się zarabia na uber i freenow. Ja jeżdżę freenow i uber. Zapraszam do dyskusji na freenow polska kierowcy

@Wiktoria D

Na jednej i drugiej aplikacji płacą wielkie (usunięte przez administratora)..... we fn kursy po 1.40 minus prowizja 20% a w uberze to samo tylko teraz prowizja wynosi 31% jedna i druga firma to patologia biedy i wyzysku po odjęciu wszystkich opłat wychodzi ok 60 gr za 1 km w krajach trzeciego świata lepiej płacą (usunięte przez administratora)tak nazywają się fn uber bolt nawet upańcy nie chcą w tym jeździć

@Fake

Wolę jeździć jak stać. Ty stoisz a ja golę kasę . Idzie zarobić i ten prestiż.

@Wiktoria D

U dyzia na pigalaku masz lepszy prestiż i lepiej zarobisz fn to obciach i wstyd bo każdy wie że to (usunięte przez administratora)z kogutami

@Wiktoria D

Sama ze sobą dyskutuj o dziadostwie nikt z tobą nie bedzie rozmawiał bo nie ma o czym

Urban
@Wiktoria D

Jak zwykle znowu kombinują jak wyćwikać kierowców przecież ta firma z tego słynie jazda za pół-darmo i puste obietnice a tak naprawdę niewolnictwo tam nikt się niczego nie dorobi chyba tylko długów tylko że świerzaki w to nie wierzą i dają się nabrać pośrednikom lub bezpośrednio fn

Kicha

Coraz gorsze dziadostwooo srajty szczególnie te dalsze po 1.40-1.60 minus 20% prowizji od tego paliwo samochód zus serwis inne opłaty zostaje jakieś 50-60 groszy za km czyli Indie się kłaniają ciekawe ile jeszcze kierowcy wytrzymają ile jeszcze można jeździć za prawie darmochę dziady roszczeniowe pasażerowie się śmieją bo niedługo po podwyżkach autobusem lub tramwajem będzie drożej

Koniec

Panie Google,Facebook,itp. Cóz jest niewłaściwego w słowie niewolnik. Czyżbyś wstydził się swojej historii

Koniec

Dane krd. Dla sprawnych inaczej(krajowy rejestr długów) są zatrważające. Zadłużenie jednoosobowych pseldofirm i mikroprzedsiębiorstw rośnie lawinowo. Dlaczego się nie zamykacie. Dlaczego się zadłuzacie. Wiem, dlatego że pośrednicy obiecują wam cuda, 11tyś. Kolejna gałąź polskiej,gospodarki zarżnięta przez pośredników, przy pomocy senatu i sejmu. Tak produkuje się przyszłych (usunięte przez administratora) A co na to ojciec i matka. A zapomniałem, wy macie swoje guru, Facebook, Twitter, Google itp. No to powodzenia.

Koniec

Francja wprowadziła zakaz spania w autach o wadze poniżej 3'5 t. Jest to cios w w polskich januszy biznesu. Chronią w ten sposób swój rodzimy rynek transportu. Mozna, oczywiście że mozna, tylko trzeba chcieć. W kraju z tektury nad Wisłą się nie da. Politycy wszystko co polskie to albo sprzedadzą za bezcen, tzw prywatyzacja, albo zniszczą aby zapewnić miejsce i zarobek miedzynarodowym koncernom. Pewnie robią to z dobrej woli, w dobrej wierze, hi,hi. Wszyscy wiemy jak jest. Nie mamy dowodów, bo nie działają policja, prokuratura, sąd, wszystko jest w rękach polityków. To oni decydują co jest ścigane a co nie. I jest tak jak jest. Zielona wyspa, wzrost gospodarczy, jest coraz lepiej, itp. A Polacy dalej wyjeżdżają, dalej nie rodzą się dzieci, bieda posteuje, a w mediach papka propagandowa dla sprawnych inaczej.

Robert
@Koniec

Sznur juz przygotowany, dekadencie?

Dyzio

Może handel kiełbasą przy drodze ? Jakaś golonka czy coś ?

Maciuś
@Koniec

Według mnie w długim terminie i tak czeka nas bankructwo i bieda, bo: 1. Wchodzimy w erę drukowania pieniędzy bez pokrycia, na tą chwilę oficjalny dług wynosi 109 mld i pewnie 2 tyle poukrywane. Jakos to trzeba pokryć a najłatwiej dodrukować, czyli inflacja 5-7 % będzie czymś normalnym. 2. Europejski Zielony Ład. Jeśli ktoś o tym nie słyszał niech sobie poczyta. Dla takiego kraju jak nasz gdzie 80 % prądu powstaje z węgla jest to samobójstwo. Amen

Robert

Dlatego ze mlodzi oczekuja od razu zlotych gor, sadza ze min 3 tys na reke nalezy im sie tylko za to ze zyja na tym swiecie. Wiec jak zetkna sie z rzeczywistoscia to faktycznie moga zeswirowac. Mysle ze samobojcow to moze nam przybyc, oby nie, wsrod kierowcow freenow bo mieszkajac w aucie i niewiele zarabiajac, bedac dymanym z kazdej strony mozna popasc we frustracje. Cale szczescie mnie to juz od dluzszego czasu nie dotyczy

Koniec

Chodzicie na wybory? Ja chodziłem, ale już nie będę. Wiecie jak to wygląda w Polsce. Otóż wyobraźcie sobie listę wyborczą z 10 osobami. Od 1 po 10 z nazwiskami. Wszyscy oddajemy głos na kandydata o nr. 10. Jedynka ma tylko jeden, oddany na siebie swój głos. Kto wchodzi do sejmu? 10, ależ skąd, wchodzi 1, np pan Gowin. Bo oddajemy głos na partię, a nie na kandydata. Dlatego od 1989 r. w sejmie wciąż są to te same osoby. Oczywiście część odeszła z polityki, ale to że starości i z własnej woli a nie narodu. Dlatego nic się nie zmienia.

pik

myślałem że wszyscy od jutra będą płacić zus równo czyli 1435 zł. a tu kicha, wyrobnicy w wynajętych jako pracownik na ćwierć etatu pewnie ok. 300 zł tylko czy tak ? odpiszcie proszę więc jakie równe szanse? czyli ci na własnej działalności dalej będą rąbani w stosunku do wyrobników widocznie kaczorek nie potrzebuje kasy do zusu . zmusza nas uczciwie płacących zus do zamykania działalnośći dobrze to rozumię podpowiedzcie proszę

Wojtek
@pik

Tak zgadza się. Niestety żadna amerykańska firma Nie musi stosować się do obowiązujących przepisów

@pik

Mylisz się oni w ogóle nie płacą są wspólnikami spółki zoo z minimalnymi wkładami a wspólnicy zoo nie muszą płacić zus takie mamy fajne prawo hahaha kiedyś Drzewiecki dobrze powiedział że to dziki kraj i byle szumowiny się pasą kosztem uczciwych przedsiębiorców tak jest teraz i było wcześniej sejmowe łapówkarstwo od PO po PIS

Koniec

W sejmie o godz 19_21 głosowanie. Ciekawe czy państwo z tektury sprzeda nas za miskę ryżu.

Zero

Dziś kompletny brak zleceń Taxi zero !

Aleks
@Zero

Jest taxi tylko (usunięte przez administratora) uzbroili się w tak zwane klikacze i wyłapują wszystkie taxi to bot który również instalowali sobie w itaxi i za to paru wyrzucili ale w tej firmie mają to głęboko w (usunięte przez administratora) jaki kram taki pan i tak jeździcie za cenę rikszy w Bangladeszu

Taxi
@Aleks

Hahahaha. Kolejny pet który bzdury które gdzieś usłyszy powtarza i wierzy w nie . Nie ma bota który by flirtował i wybierał taxi a lite odrzucał . Jak wiemy lite jest więcej niż taxi to użyj tego pustego łba i wyobraź sobie co by było jak akceptować by zaczął siedzisz i odrzucasz ? Nie ma takiej możliwości twój telefon w ciągu dwóch minut już zwieszony jest a nawet jak nie to konto ci blokują jak by zobaczyli co wyrabiasz ze wszystko akceptujesz i anulujesz wiec przestań bzdury pisać pało bita . Bot o którym piszesz w free się nie sprawdzi wierz mi ze było to testowane . Klika w punkt w który mu każesz i akceptuje wszystko

Mietek
@Zero

Dlatego jutro koniec wspolpracy,niech jezdza ua

Greg
@Zero

Trzeba zmienic robote bo inaczej to utoniesz w dlugach. Narzekanie nic nie zmieni

pik

Jestem pełen pdziwu dla twojego wpisu to super wpis, masz klase dziękuje i pozdrawiam cię serdecznie

Byly kierowca mytaxi

I takie wpisy tu powinny sie znajdowac a nie od jakichs oszolomow typu dyzio, wiktoria d czy inne polmozgi bredzace non stop o kielbasie i pigalaku.. Managerowie od siedmiu bolesci powinni takie rzeczy czytac po kilka razy dziennie aby wiedzieli ze ich miejsce jest daleko poza firma

Wiktoria D

Tutaj piszą taksówkarze.my zarabiamy a ty piszesz bzdury. Lepiej jeździć na aplikacji jak stać i filmy oglądać. Ja zarobiona a inni stali na słupku

@Byly kierowca mytaxi

Półmózg to jesteś sam szmaciarzu przybywaj do mnie na pigalak to może w końcu zarobisz trochę kasy wasze biadanie nic nie da sami daliście się(usunięte przez administratora) tej (usunięte przez administratora)firmie i jeszcze ją zbudowaliście a teraz jeździcie za grosze bo złotówami byliście kidyś grosiki

Myk
@Dyzio

Poziom szamba czyli postrzegania taksówkarzy przez społeczeństwo. Zresztą niesłuszny, bo ty kmiocie i tobie podobni nieudacznicy to ułamek ogółu. A roboty nie ma, bo ludzie nie jeżdżą. Normalnej roboty. Nie litów.

@Myk

Jacy taksówkarze drutociągu ? Tych prawdziwych już nie ma a napewno nie jeżdzą w takiej patologii tańszej od ubera a wy co zostaliście i dorabiacie tą (usunięte przez administratora)bo napewno nie siebie to też jesteście (usunięte przez administratora)takimi nowymi lewusami co sprzedali się za miskę ryżu wielcy mi taksówkarze z fn z tymi oklejkami to teraz wstyd jeździć i pokazywać się na mieście tania siło robocza upodlona i poniżona a jeszcze się szczycicie że tam wyrobnicy jeździcie uber bolt i wy to jedno (usunięte przez administratora)........

Dyzio

Gdzie ty odszedłeś lachociąguuu wracaj do mnie na pigalak bo chłopaki na ciebie czekają mówią że ty najlepiej robisz kukułę i ciągniesz druta (usunięte przez administratora)a nie robisz cały czas za grosze te srajty u mnie wiesz że zawsze zarobisz więcej nie pulkaj się tylko wracaj chłopaki czekają

Byly kierowca mytaxi
@Dyzio

Slyszalem ze nawet psom sie nie opierales jak przewoziles tylko dmuchales jak ta lala

pik

widzę że wpisy to tylko z biura i od ukraincopodobnych komuś na tym zależy żeby tak jak FN tak i to forum było zerem już nawet temat kiełbas znikł i dobrze ekonomi nie da sie oszukać więc rozsądni odeszli ? widzę że w krakowie to już właściwie tylko auta pod wynajem poruszają się po mieście oznaczone FN ale też gołe fabie co osobiście sprawdziłem podjeżdżając pod adres . kto wie czy FN w niemczech zatrudnia lewusów z ukrainy czy u siebie cenią sobie życie ludzkie i tego nie robią ????????? proszę o odpowiedz

Artur
@pik

Lewusy śmigają dalej nic się nie zmieniło

Maciek
@Artur

Badanie lekarskie, taksometr, złożyć wniosek o wydanie licencji. Innowacyjny kierowcy tego nie potrafią ogarnąć

Artur
@Maciek

Ten biznes polega na tym żeby złapać idio.. pojeździ 1 -2 mc i rezygnuje następnie wsiada następny który myśli że zarobił 11tys. Zł . Tera okazuje się że innowacyjny kierowca nigdy nie będzie płacił zus w tej amerykańsku firmu

Zostaw merytoryczną opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mytaxi Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 421.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 409, z czego 73 to opinie pozytywne, 129 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mytaxi Polska sp. z o.o.