Opinie o Freenow (Mytaxi Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy mytaxi Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie mytaxi Polska sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa

Frii

Ile jeszcze wytrzymacie ? Stał kurs przez chwilę 15.2 km za 21 zł hahahaha i teraz policzcie za ile jeździcie 21 zł minus 20% = 16.80 minus paliwo gaz najtańszy 2.5 zł = 14.30 zł czyli wychodzi 1km za 1 zł teraz z tego odliczcie Zus Podatek leasing lub ktedyt za samochód ewentualnie wynajem ubezpieczenie serwis oleje filtry naprawy myjnia to wszystko sobie odliczcie i wtedy okaże się że jeździcie za 50-60 groszy za 1 km czyli za ten kurs naprawdę zarobiliście 7.50-9.00 zł hahahaha fn robi z was (usunięte przez administratora) za grosze jesteście grosiki nie złotówy ciekawe ile jeszcze wytrzymacie bo w byle pracy na etacie więcej każdy zarobi i nie zarżnie samochodu bo jeszcze sobie dodajcie że jak będziecie sprzedawali swój samochód to dostaniecie połowę stawki rynkowej za to że jest po taksówce

Stalone
@Frii

A dla kogo to piszesz, każdy o tym wie ale ciapatych to nie o obchodzi dla nich liczy się tylko obrót wi÷c i za mniej pojadą

Artur
@Frii

Polska będzie jednym krajem w Europie gdzie wprowadza kasy online. Kierowcy będą pracować bez żadnych umów o pracę. W innych usługach trzeba dać robotników umowę o pracę a w uber nie trzeba.

Frii
@Stalone

Dla Polskich mongołów którzy dają się nabrać takim firmą jak fn uber bolt oraz pośrednikom którzy obiecują złote góry a matołki myślą że staną się milionerami

@Artur

No niestety nie zgodzę się z tą opinią bo polska niedługo nie będzie w Europie bo robimy wszystko aby nas z niej wyje bali. Poza tym my aspirujemy aby być jedynym krajem na świecie bo nawet w Kazachstanie jeżdżą na szafie.

Wersacze
@Tomek

Weź się rozejrzyj dookoła, przecież nie ma już praktycznie polskich firm. Wyrzucą nas z Unii i gdzie znajdą drugich takich baranów do strzyżenia jak Polacy, co?

Wiktoria D
@Wersacze

(usunięte przez administratora) Jak ta UE będzie żyła bez nas? Jak ona istniała przed 4 maja 2004? Co by ten świat zrobił bez dumnej Polski? Dlaczego oni nas nie błagali o wejście do UE? Przecież otwieraliśmy im 38 milionowy rynek? Bogatych ludzi. Którzy dopiero wtedy mogli kupować ich wyroby. Wcześniej tego nie robili. Za to oni... Raptem 400 milinów biedaków. My ze swoim.....no właśnie czym? Mlekiem? Tym wylewany do rowu? Daewoo które co prawda zbankrutowalo wcześniej ale po ówczesnej UE nie sprzedało z Polski jednego auta. Wszystkie były z Korei. No to my z tym czego nie mieliśmy pchnelismy UE na tort trwałego rozwoju. A moze to przez UE zaorał nas Uber? No.....możliwe. Z tym, że Uber robi karierę głównie na zadupiu świata. Trudniej ma w RFN czy..... Węgrzech. Łatwiej w Tajlandii czy Polsce. Zresztą ten chory kraj chyba jako jedyny w cywilizowanym świecie ma problem obchodzeniem prawa. Np. wieczny problem przewozów. Strzygą naród wybrany każdego dnia? Sami go strzyżecie. Dla Szweda korupcja jest zła, bo niszczy państwo. Jego struktury. Dla was jest zła, bo biorą inni.

Wersacze
@Wiktoria D

Tobie też przydał by się kubeł zimnej wody, świat wygląda trochę inaczej niż w 2004 roku...

@Wersacze

Ja mam 3 aplikację i nie narzekam

pożyjesz zobaczysz
@Wiktoria D

WIKtoria się pomyliła? ma być NARÓD WYBRANY STRZYŻE NAS KAŻDEGO DNIA a nie strzygą naród wybrany każdego dnia czyż nie? a za PO fryzjerem były niemcy dlatego się tak wsciekają teraz, Sugerujesz że jesteśmy na torcie trwałego rozwoju który to tort jest łykany przez liderów UE i NARÓD WYBRANY czytam to w GAZECIE WARSZAWSKIEJ w piątki , a mleko za UN też się wylewało bo rolnik miał kwote -ilość mleka jaką mógł oddać miesięcznie jak oddał więcej to płacił kare nie wiem jak teraz bo nie mam krowy hi hi hi

pożyjesz zobaczysz

Jestem nieudacznikiem i ciemniakiem, wytłumacz proszę o co chodzi z tym krzyżem, Chrystusem bo wiesz ja jeszcze nie dawno krowy pasłem i nie mam takiej mądrości jak ty więc prosze oświeć mnie

Kruk
@pożyjesz zobaczysz

Nie rób z siebie (usunięte przez administratora) Za UE wylewało się mleko? Wylewał tylko ten który wyprodukował za dużo. Była umowa: produkujesz określoną ilość, ale masz gwarantowaną cenę. Zresztą w sumie nie wylewano tylko były kary płacone przez państwo. Od wielu lat zresztą już się nie wylewa. Wejście do UE to najlepsza rzecz jaka wydarzyła się w całej historii tego kraju.

Wiktoria.D

Firma dba o kierowców,daje zarobić.

Pięknie.Idą święta.Zarobimy dużo

Wiktoria.D

Sobota ogień.Dawno nie miałam tak pełnych kieszonek.Portfel pełny.Trzeba teraz posegregować.Troche czasu mi to zajmie.

Ciekawy
@Wiktoria.D

Hmm pewnie zaraz dostaniemy skreena z aplikacji na potwierdzenie prawdomownosci :)

Firma mytaxi Polska sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik biurowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT

wariat

wysyp ogloszeń sprzedam auto 400 tyś km przebiegu obity ze wszystkich stron

Wiktoria.D

Czas ruszać na łowy.Dzis się obłowię

Wiktoria.D

Czas do domu,piękna nocka.Obłowilam się

Olo

Koledzy nie jeżdze od kilku miesięcy, czy obecnie da sie coś zarobić? Ile robicie obrotu dziennie?

@Olo

Lipa, jakieś 350zl w 10 godzin,w weekend lepiej.Ake idzie ku dobremu.

@Krzyś

To chyba jeszcze poczekam bo po odliczeniu kosztów niewiele zostanie, na cieciówce zarobie więcej

Krasnal

Ja na ten tydzień nie narzekam średnio w 8-9 godzin ok500 zł obrót

@Krzyś

Nikt nie da wam więcej niż ja obiecam. Bajki mają się dobrze. Już kilka razy w tygodniu zmieniają się kierowcy w wynajętych autach. Ciekawe dlaczego. Pewnie dlatego że mają obrót 500 za 8-9 godz jeżdżenia.

@Olo

Poczekaj,dla ciebie będą wkrótce dniówki 600zl żeby tobie się opłacało.

@Wiktoria.D

Na takie dniówki liczę i to wszystko zrobine na taksometr bo lajty zostawiam dla ciebie i tobie podobnych

@Krasnal

W to to ci nie uwierze bajkopisarzu

Żalmiwas
@Wiktoria.D

Hahaha jesteście (usunięte przez administratora) jeśli myślicie że wrócą czasy gdzie się kręci po 600,700zl dziennie. Już nigdy tyle nie zarobicie. Teraz wam pozostaje tyle, ale tygodniowo zarobić

smok wawelski
@Olo

100 zł to wszystko co można aktualnie zrobić tylko na aplikacji FN często nawet100 zł nie mam za 8-9 godz. jak widzisz wpisy 350 czy 500 zł to wiedz że to wpis tych co mają autka na wynajem i (usunięte przez administratora)żeby wynajęli za 350 zł lub więcej tygodniowo i tłumaczą im że płacą za wynajem ale nie płacą ZUS 1435 zł miesięcznie., a nie Polski rząd zgadza się na lewusów za których 1/8 etatu czyli jakieś tylko 120 zł płaci ten co go zatrudnia i żdziera za auto 1500 zł.

smok wawelski
@Żalmiwas

Tak 600 zł to za tydzień bez niedzieli

Koniec

Za mało by żyć, za dużo aby umrzeć. Tak to brzmi. Google podmienił mi słowo, ale przepraszam.

Koniec

Za mało żeby żyć, za dużo aby umieć. Prawda o cenach dynamicznych bez ściemy. Arbait machfrei, ( nie znam niemieckiego) napis wiecie gdzie jest i z czym jest związany. Zmieniły się czasy ale nie ludzie.

Ryś

Taksówkarze bez własnych samochodów..." śmiechu warte ". 3 opcje w standarcie usługi podstawowej: 1 odór nikotyny " zagranicznej " + popielnica w słoiku z wodą - to tylko tak na zime.... 2 odór nieprzetrawionego alkoholu...bez komenarza... 3 smród " zimnego potu po ponarkotycznego" . Ludzie co wy zrobiliście ze swojego życia ?

Koniec

No jak tam na plantacji przewozu free. Już przejęliście klientów komunikacji miejskiej? Tak trzymać. Komornik już zaciera ręce.

pik
@Koniec

Dużo zostało przejętych a właściwie to sami przyszli do frajerów , bo chcą nas oceniać a kierowców komunikacji miejskiej nie mogą płacą tyle samo za przejazd a dodatkowo mają frajde z oceniania frajerów takich jak ja.Tacy klienci nie wiedzą że kiedyś to oddadzą co teraz zaoszczędzą i u frajerów i w komunikacji

Krzyś

Będzie Tylko coraz lepiej.

Pośrednik

Prosimy zacznijcie najmować auta i zarabiajcie. Przed wami kariera. Prosimy prosimy prosimy.

Miałem przyjemność jeździć używając free now za granicą i zadowolenie całkiem spore. NIE BYLO MOWY O JAKIŚ RYCZAŁTACH. WSZYSTKO WEDŁUG TAKSOMETRU. Aplikacja sama w sobie jest bardzo użyteczna. To nie jest wina FN , że stawki są głodowe tylko wojna pomiędzy firmami O pozyskiwanie klientow poprzez zaniżanie cen i brak regulacji prawnej. Zauważyłem że i korporacje przechodzą na system ryczałtowy Jeśli w Polsce będzie efektywne prawo zabraniające jeżdżenia po cenie innej niż z taksometru wszyscy odetchniemy z ulgą.

Wiktoria.D

Sobota ostra.Grubo było , klienci machali stówami żeby ich zabrać..Jestem dumna z jazdy w freenow,i ten prestiż.

pik

przepraszam czy na tym forum jest jeszcze taksówkarz który był werbowany do MYTAXI PO POSTOJACH przez dziewczyny które namawiały do przejścia do nich, czy tylko ja zostałem i sasze w dresikach i czapeczkach i frajerzy w wynajętych fabiach boltowo uberowo i fri

Roci
@pik

Jeszcze są ale to już wymierający gatunek, bo przecież nie wyżyją z takiej firmy ja jeszcze jestem bo już tylko dorabiam i nie opłaci mi się iść do innej korporacji gdyż bardzo mało jeżdze

Proszę nie słuchać tych wszystkich malkontentów i zgrzybiałych taksówkarzy, którym wiecznie mało. Zapraszamy do współpracy na stanowisko kierowca-frajer lub kierowca- naiwniak, zwłaszcza u Naszych partnerów na wynajętych autach. Nikt wam tyle nie da ile my wam obiecamy. Nasi klienci mają najniższą cenę za przejazd, dzięki czemu mamy tyle zleceń dla was że możecie pracować 24H. Dzięki temu mamy ogromne zyski, z resztą tak jak i nasi partnerzy wynajmujący auta, więc po odliczeniu kosztów zostanie wam nawet aż 30% tego co wypracujecie. Nasza Akademia Bajek Na Resorach zapewni wam najlepszą wiedzę i ochronę prawną do momentu pierwszej kontroli ITD lub Policji. Dzięki naszym partnerom możecie przewozić pasażerów najnowszymi samochodami tak niskiej klasy jak Fabia czy Corolla. Mamy w planach obniżyć ceny za przejazdy, po to abyście mieli jeszcze więcej klientów i mogli pracować nawet dwa dni na dobę. Pamiętajcie, jesteście dla Nas najważniejsi, wasza praca to Nasz zysk. Zapraszamy do biura, Krzysio.

BajlanDomingo

Corolla dzisiaj to jest Rolls-Royce wśród taksówek. Co mają wspólnego?... Na żadne z nich dzisiaj nie zarobisz :) PS. Widzieliście Fiata pandę z kogutem jak zasuwa po Warszawie? XD

Wiktoria.D

Szykujcie się.Dzis się oblowimy.Jutro jeszcze lepiej.Bedziemy golič równo.

Marketing

I jeszcze ten iich chory marketing ... Grubson z płyta w czasie pandemii gdzie większość kierowców nie ma za co żyć ... kto zarządza tym pseudo marketingiem? Przecież to jakieś oderwanie od rzeczywistości i wręcz policzek dla tych dla których jeżdżą. Ale dla nich się nic nie liczy. Sorry ale to żenada co robi ten ich marketing

@Marketing

Kto to grubson?

Zostaw merytoryczną opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mytaxi Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 421.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mytaxi Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 409, z czego 73 to opinie pozytywne, 129 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mytaxi Polska sp. z o.o.