AZAGroup

Opinie o AZAGroup

Ann

Atmosfera mega slaba, niekompetentne osoby na stanowiskach (usunięte przez administratora). Ogolnie zenada.

@Ann

A możesz powiedzieć więcej na temat CallCenter? Jak wygląda atmosfera na CCenter?

pracownik Azy
@Michał

W CallCenter jest na prawde super. Praca zdalna obecnie. Więcej niz 50% pracowników są tu od lat. Polecam!

Wojciech
@pracownik Azy

Fajnie że postanowiłeś napisać coś na forum jako pracownik AZAGroup. Możesz mi powiedzieć jak wyglądają tu zarobki i od czego zależna jest premia? Mam nadzieję że w kolejnym wpisie powiesz coś na ten temat, czekam na Twoją odpowiedź.

Ula
@pracownik Azy

Możesz powiedzieć ile dostaje się na rękę na stanowisku call center obecnie? Jestem zainteresowana pracą na tym stanowisku.

Były
@pracownik Azy

a możesz napisać ilu z ilu jest od lat ? Np. 2 z 4 to też jest 50% :)

Co jaki czas w AZAGroup można ubiegać się o podwyżkę?

Były

Można. Tylko jeżeli przez cały rok firma jest na minusie lub na zero w najlepszym wypadku, to nie masz po co iść. Taka sytuacja jest właściwie cały czas że nie firma nie ma pieniędzy, a jakoś przędzie już parę lat na tym minusie. Pozdrawiam wszystkich "nima piniondz" w AZAgroup:)

Xyz

Dzień dobry. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi klienta? Jak przebiega rozmowa, czy szkolenie jest zdalne czy stacjonarne, jak zarobki i jak wrażenia ogólne? :) Bardzo chciałabym zmienić aktualną pracę, ale patrząc na opinie - nie wiem czy AZAGroup to dobra opcja...

Al

Był dobry czas, ale teraz nie. Pracownicy to głównie nowi/świeżo ukończeni absolwenci. Toksyczne środowisko, niezdrowa konkurencja między sztabami. Bez premii, bez promocji. Najlepszym bonusem, jaki mogą ci dać na koniec roku, jest butelka wina i e-kartka. To był trend, że ludzie rezygnują z pracy, wielu ludzi rezygnuje. Zastanów się dobrze, zanim do nich dołączysz.

Czy kandydat na stanowisko PHP Developer w firmie AZAGroup ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Klient

Mam pytanie do pracowników i byłych pracowników. O co chodzi z opiniami produktów na www sklepów? Dlaczego nie ma w ogóle negatywnych opinii skoro ubrania są mega tandetne. Sama probowałam wstawić negatywną opinię bo sklep sprzedał mi ciuch, którego w ogóle nie miał i nawet o tym nie wiedział, więc przesłał mi coś innego - to chyba podstawa do wydania negatywnej opinii. Ale nie wstawili jej - musiałam interweniować. Wszystkie opinie spoza serwisu próbują usuwać. A ja od roku czekam także na mailową informację dlaczego opinia nie została wstawiona i..... brak odpowiedzi. Co ciekawe negatywny komentarz o bazarowej jakości ubrań doprowadzi do usuniecia komentarza a następnie zablokowania użytkownika. Zresztą wszystkie negatywne komentarze na FB usuwają. Czy wiecie coś na ten temat?

nie byłem, ale wiem
@Klient

Chodzi o to aby następni klienci mogli się nadziać. Za to z dziesiątkami pozytywnych wypowiedzi bez sensu i przykładów problemu nie ma. W końcu za boty z pozytywami się płaci.

Magdalena
@nie byłem, ale wiem

A może jednak ktoś jest zadowolony z usług tej firmy? Czemu w sumie uważasz że to boty?

Klient
@nie byłem, ale wiem

Ale to jest bezprawne, za taką manipulację opiniami powinno się (usunięte przez administratora)!!!!!

kara
@Klient

Tak powinno sie zgłosić to do uokik i iść do sądu - manipulacja to (usunięte przez administratora) i niech gowork przestanie usuwać fragmenty tekstu bo to także jest manipulacja.

@kara

Raczej jeśli pada coś wbrew regulaminowi to chyba trudno o manipulację? Pewnie to jakieś wulgaryzmy lub niestosowne słowa?

klient
@Izabela

no nie wystarczy napisa - to jest brzydkie i .... opnia znika - z social medió też. Robia ludzi w balona (usunięte przez administratora)

Zwykle nie piszę negatywnych opinii w Internecie, ale wolę ostrzec, aby nikt się nie naciął tak jak ja... Na rozmowie o pracę było mi zaproponowane wyższe wynagrodzenie po 3 miesiącach pracy, co skłoniło mnie, aby zmienić swoją poprzednią pracę, natomiast nigdy się nie doczekałam tej podwyżki (spędziłam tam rok). Jeśli więc zarobki są dla Was ważną kwestią, a to raczej oczywiste to według mnie strata czasu :)

klient

Omnnibus panstwa nie obowiązuje? Dlacsego na stronie brakuje najniższej ceny z ostatnich 30 dni? Tu też manipulujecie?

Nie rozumiem skąd takie złe opinie na temat firmy. Pracuje w AzaGroup od 2 lat i jestem zadowolona. Pracy jest dużo ale atmosfera miedzy pracownikami jest naprawdę fajna, ludzie traktują się z szacunkiem, niezależnie czy są to przełożeni czy współpracownicy.

Izabela

Może to zależy jeszcze od stanowiska? A na którym jesteś i ciekawa jestem czy masz od samego początku przez te dwa lata stawkę niezmienną czy wzrosła z czasem?

Europa

Kilka lat temu to było nawet fajne miejsce chociaż nie zwracałem może uwagi na to jak wywalają ludzi w niefajny sposób. Dopiero niedawno się przekonałem że tylko klika osób jest nietykalnych a reszta ( choćby nie wiadomo co by im obiecywano ) jest do wykorzystania i wywalenia. Wspominam sporo fajnych momentów ale to głównie fajni ludzie z których juz nikt tam nie pracuje. Niestety klika dyrektorska bawi się świetnie a reszta pracowników to ciągła rotacja i obiecywanie niewiadomo czego aż do upomnienia się o swoje. Sa tam oczywiście ludzie, którym obiecano np podwyżkę kilka lat temu i nadal na nią liczą. Smutne

Elżbieta

Wiem, nerwy :/ Ale jakbyś tak spróbował napisać to jeszcze raz, za ile/za co się pracuje, żeby admin nie wyciął? Zastanawiam się nad tym specjalistą do zarządzania kategorią obuwie, przyznaję się...

Elżbieta

No dobrze. Ale popatrz na ostatnie wątki, czepianie się pytających, nawet wyśmiewanie, odradzanie też. Bez jakichś przykładów, argumentów, czegokolwiek. No trudno zrezygnować z czegoś, na zasadzie: nie idź, bo nie idź. Wiem co to gniazdo os, ale co to tutaj znaczy?

@Elżbieta

Idź . Sadze,ze się tam odnajdziesz :)

@Elżbieta

oznacza to, że w firmie z roku na rok dzieje się coraz gorzej. Nie doceniają wieloletnich zaangażowanych pracowników, od końcówki poprzedniego roku cięcia na dużym poziomie.

@Alex

A co ty byś chciała właściwie dostać za bycie długoletnim pracownikiem? Mnie by wystarczyło, że mam pracę.

@Elżbieta

Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie napisałem, że firma zwalnia długoletnich pracowników tylko dlatego, że są cięcia. Mimo wszystko mam nadzieję, że dostaniesz tę pracę i na własnej skórze przekonasz się jak jest cudownie. ;)

Niko

STRATA CZASU!!!! Rozmowa kwalifikacyjna w porządku, polecenie na zadanie rekrutacyjne banalne, przygotować mood board. Odpowiedź ma nadejść po tygodniu, człowiek dzwoni, pisze - CISZA, olewactwo i zero szacunku. Po prawie tygodniowym opóźnieniu, oddzwania niekompetentna kobieta, która nawet nie była na rozmowie i twierdzi, że zadanie źle zrobione i przedstawia, że zadanie miało dotyczyć czegoś innego. Sklep z ciuchami a nawet nie znają podstawowych pojęć w branży fashion. Mówią jedno, potem oczekują czegoś KOMPLETNIE innego. Zero kompetencji, kiedy komuś kto ma doświadczenie pracy z laureatami i nominowanymi do Oscara oraz wyprodukował dziesiątki materiałów audiowizualnych, wmawiają, że białe jest czarne. NIE MARNUJCIE SWOJEGO CZASU!

Pio

Zgadzam się

Gabriela
@Niko

Ten mood board to w jakim formacie i w jakiej formie? Pdf? Jpg? Pinterest? Jak to robiliscie?

Midas
@Niko

To oczywiste, ta firma nie zatrudnia profesjonalistów. Kupują, co się im wydaje modne i odsprzedają. Nie ma pomysłu ani na komunikację ani na kolekcję, ani na zdjęcia, ani na stronę i w większości nawet nie wiedzą, że tak powinni. Wszystko jak najtaniej i byle jak.

Dział HR Azagroup S.A.
@Niko

Szanowny Panie, Rozumiemy, że odrzucenie Pana kandydatury wiąże się z emocjami, jednak uprzejmie prosimy o więcej wyważenia. Nasza rekrutacja prowadzona była w kontekście stanowiska Creative Managera - zakres zadań na tym stanowisku został Panu przedstawiony zarówno w ogłoszeniu, jak i w trakcie naszego spotkania, na którym miał Pan możliwość swobodnego zadawania pytań. Pod koniec spotkania został Pan poproszony o wykonanie zadania, polegającego na przygotowaniu moodboardu dotyczącego koncepcji kreatywnej na jesienną kampanię reklamową. Dopytywaliśmy, czy zadanie jest dla Pana jasne, co Pan potwierdził. Niestety jako jedyny z Kandydatów przygotował Pan moodboard z modowymi stylizacjami. Nie prowadziliśmy spotkania w kontekście stanowiska Stylisty. W związku z tym nie widzimy podstaw do wysuwania oskarżenia o niekompetencję i nieznajomość pojęć. Gdyby dał Pan możliwość dojść do słowa i dokończenia zdania osobie przekazującej feedback zamiast się rozłączyć, miałby Pan możliwość poznania uzasadnienia naszej decyzji do końca. Za opóźnienie w przekazaniu informacji zwrotnej, po raz trzeci, przepraszamy. Z poważaniem, Dział HR Azagroup S.A.

Jakie warunki pracy są w AZAGroup? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Główny Księgowy?

Zaskoczony

Tak, dodatkowo strzygą włosy, myją zęby pracownikom oraz w wolnym czasie organizują wycieczki dla ich rodzin. Jedyny minus że zmuszają do pracy.

Przyjadą rano tak aby główny księgowy się wyspał to pewnie coś ok 11:00. Ubiorą, zrobią kanapki i herbatę. Wszystko ładnie spakują w tornister i zabiorą ale chyba nie do roboty a do przedszkola.

Byly pracownik

Nie szanują ludzi,wyzysk,(usunięte przez administratora)praca za (usunięte przez administratora) Paniusie pracujące tam jak i panowie maja chyba syndrom (usunięte przez administratora).Wyzywaja się na ludziach(usunięte przez administratora) Zdecydowanie nie polecam

Nadchodzą cięcia

Lepiej odejść teraz na swoich warunkach, niż czekać na papierek w styczniu. Potencjalni kandydaci - nie aplikujcie, szkoda waszego czasu. Firmą zarządzają niekompetentne osoby, które na nic mają wasz wykształcenie i doświadczenie. Ma być tak jak oni chcą i nie ma gadania.

R
@Nadchodzą cięcia

Potwierdzam

Honorata
@R

A o co chodzi z tym styczniem - były jakieś zwolnienia?

Insider
@Honorata

W styczniu były i w marcu... I będą jeszcze...

Wojciech
@Insider

Skąd to niby wiesz? To taka powszechna wiedza u was?

Czy firma AZAGroup udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Azagroup tonie i nie mają nawet na bieżące rzeczy. Ciągle zalegają z fakturami dla influencerów. Oszczędzają na czym się da. Praca przypomina tam chów klatkowy

Izabela

No jak kasy nie ma to oszczędzać trzeba. A co ci influencerzy na te faktury tak właściwie? Psują już im opinię czy jeszcze się wstrzymują?

W firmie AZAGroup poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Fotograf?

Dan Czeczo

Tak i nie polecam, bałagan w organizacji oraz finansach, atmosfera fajna ale atmosferą chleba nie kupię. Za dwa dni po 10 godzin pracy 200 zł śmiech na sali(zapytajcie o ilość setów jako dniówkę). Poprostu krótka piłka! Niszczą wizerunek środowiska jak pluskwy.

Nobody

I worked at AZAGROUP for several years. I was always happy to come to work. Now it is different as there has been a change. I had to leave because I couldn't stand it. At present, the authorities are making very stupid moves. The accountant and the lawyer organized a (usunięte przez administratora) Olympics. A lot of people leave as soon as possible. I do not wish them bad, but it is very unpleasant to work there.

Lola
@Nobody

That’s interesting cos I’ve got totally opposite feelings. Since the changes happened me and my teammates have started feeling listened and appreciated. Something positive has started in this company. I understand that changes in the company always cause people to feel unsecured but if one wants to work hard and develop this is finally the place. By the way it’s funny that an accountant and a lawyer are the biggest experts in this kind of company. ????

Świeża

Wygląda na to, że w Azagrup szykują się jakieś potężne zmiany i zwolnienia. Nie prezentuje się to dobrze z perspektywy nowego pracownika. Oprócz ogólnego żałobnego klimatu i strachu przed zwolnieniami czuć też przepychanki między zespołami. Kto lepiej wypadnie przed zarządem firmy. Cały czas bezproduktywne spotkania i wypełnianie tabelek na siłę. Nigdy wcześniej nie miałam pracy w której każdy mój krok musiałam opisać i się z niego tłumaczyć. Czasy się zmieniły i już dawno nikt nie patrzy na ręcę pracowników tak jak w tej firmie. Nawet za karę nie chciałabym w niej dłużej pracować.

Czy firma AZAGroup kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Była oracownica

Nie

@Była oracownica

Ojej przecież tak nie można! Powiesz coś więcej? Powiedz koniecznie pls.(usunięte przez administratora)

Była oracownica

Bardzo słabo płacą, źle traktują ludzi (usunięte przez administratora) a benefity to jest śmiech na sali (nie ma ich) :D więcej chyba nie muszę mówić.

Zostaw merytoryczną opinię o AZAGroup - Warszawa

• Jak się pracuje w AZAGroup?

Zobacz opinie na temat firmy AZAGroup tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AZAGroup?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AZAGroup