Opinie o 3Dgence w Przyszowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 3Dgence. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3Dgence o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3Dgence w Przyszowice

Co to się wyprawia

Widzę że cenzura wchodzi. Zaczyna się blokowanie IP :)

Łuki

Nie polecam, pracowałem. Szkoda nerwów. Firma chciałaby byc nowoczesna, a nowoczesne to ma Tylko podejście do zwalniania ludzi - 5 min na spakowane się.

Dorota
@Łuki

Dzięki za wpis, szkoda tylko, że tak mało napisałeś. Czemu dokładnie nie polecasz 3Dgence? Wyjaśnij, byłoby super. Jak traktują ludzi?

Ale praca

Jaką jest podstawową wypłata dla nowych pracowników na Dział montażu?

Pomocnick
@Ale praca

Spokojnie dwójkę zarobisz

Loree

Czy ktoś odpalając tę firmę zbadał w ogóle rynek i jego potrzeby? Moim skromnym zdaniem firma nie ma szans poważnie zaistnieć na rynku w dobie zalewu i dostępności tanich i dobrych drukarek z Chin. Wybraliście sobie złą branżę.

Pierwsze spotkanie w siedzibie firmy z przedstawicielem działu i szefową HR. Spotkanie miłe i rzeczowe, dużo pytań i szansa na przedstawienie swojej kandydatury. Kolejny etap to spotkanie z Prezesem, na które już nie dotarłem, ponieważ było tak odwleczone w czasie, że zdążyłem odstać ofertę pracy gdzie indziej. Nie mniej samą rekrutację oceniam pozytywnie.

O doswiadczenie

Dora

Prawda jest taka ze przez lata zlego zarzadzania firma wyprodukowala urzadzenia które przewyzszaja wymagania rynku. Kazdy dzial robił co chcial bez współpracy z pozostalymi, dlatego BiR robili drukarki pod siebie zamiast pod potrzeby rynku. Marketing bladzil i po 5 latach rozpoznawalnosc marki wsrod odbiorców jest 0. W firmie brakuje doswiadczonych autorytetow a ludzie ktorzy w niej pracuja na kierowniczych stanowiskach maja tak wybujale ego ze nie potrafa przyjac krytyki ktora uwazaja za narzekanie Niestety ryba psuje sie od glowy ale zarzad przy kazdym fuckupie znajduje winnych na ktorych zwala się cala wine i odpowiedzialnosc przed inwestorem

Iny

To ciekawe, że ludzie którzy pracują dwa lata zostają nagle zwolneni, WSZYSCY. Raczej to nie jest efekt dobrych wyników. Z tego co wiem, współpraca z osobami zwolnionymi może poza jedną była dość ciężka i nieprzyjemna. Osoba która pracuje dwa lata bądź więcej i dalej nie panuje nad tym co się dzieje na jej stanowisku pracy, obraca się w zamkniętym gronie, przez co nawet nie stara się poszerzać swojej wiedzy zasiegając porad innych działów, nie rozumie prostych informacji, ewidentnie się do tego nie nadaje. Cały dział kulał już od dawien dawna, a to że gdzieś tam na finiszu udało im sie trochę spiąć tyłki i coś zrobić było stanowczo za mało. Ale taka polska natura, szukać winnych wszędzie tylko nie pod własnym adresem. Co do premii za sprzedaż to niestety ale od kiedy pracuję w firmie a jest to kawałek czasu jest na dość niskim poziomie wiec może tytaj jest problem niedotrzymanych obietnic? Równie niekompetentny jest jeszcze jedynie dział zakupów, dokladnie te same cechy co dział dystrybucji, kompletny brak wiedzy i zaangażowania. Radzę Panstwu wziąć sie do pracy, na marudzenie jeszcze przyjdzie pora.

Czy de gęś
@Iny

Kim jesteś, że radzisz mi się wziąć do pracy?! Miej odwagę i się przedstaw, albo nie dawaj takich rad anonimowo na jakimś forum internetowym, tylko zrób to w firmie w cztery oczy z pracownikiem, jeżeli jesteś jego przełożonym.

Rex
@Iny

Hehe jest w tym troche prawdy xD

Gęś nie gęś
@Czy de gęś

W oczy to Ci w tej firmie tylko na recepcji popatrzą (na plus). Reszta oczyma ma w (usunięte przez administratora) lub patrzy tylko na swoją (usunięte przez administratora) kogo tam znowu z przedszkola wyrzucili ?

Janina Fasolina
@Czy de gęś

To fakt że poza "rybką" to nie ma już u was żadnej rozumnej osoby. Szok że ktoś to w końcu powiedział na głos..

Kk
@Gęś nie gęś

Nikogo nie zwolnili, mądrzy ludzie( na nieszczęście dla innych) sami odchodzą, by nie brać odpowiedzialności za nieróbstwo współpracowników.

Filip
@Kk

I w końcu ktoś to ładnie podsumował. Azaliż 100% prawdy, pozdrawiam!

Mananka
@Iny

Brak wiedzy wynika z braku szkolen i braku pomocy ze strony przelozonych. Osoby wylatuja jak zaczynaja mowic co w firmie nie dziala i nalezaloby zmienic jak to prezes stwierdzil "narzekanie jest jak zaraza więc jak ktos narzeka to Trzeba go wyciac" Wniosek jest taki że albo siedzisz cicho i probujesz pracowac w (usunięte przez administratora) w jakim jestes, albo cie wyrzuca

Wolke

A wyników ni ma ????

zainteresowanypracą

czy na produkcje poszukiwani są obecnie pracownicy?

Yurek
@zainteresowanypracą

Z obecnych ogłoszeń wynika, że nie

zainteresowanypracą
@Yurek

a z sytuacji panującej w firmie? czasami ogłoszenia nie pokrywają się z rzeczywistością...tak tylko pytam dla pewności.

Jakub

Chcecie przez to powiedzieć, że realnie warunki płacowe są zupełnie inne niż te, które przedstawia pracodawca w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? W takim razie chciałbym wiedzieć konkretnie. Ile można zarobić?

Buv
@Jakub

Ile wynegocjujesz tyle zarobisz ale zapomnij o premiach i dodatkach ktore ci obiecaja. Na przyklad handlowcy maja od tego roku limit powyzej którego dopiero dostaja premie. Slyszalem ze na kwartal musza teraz zrobic tyle co przez caly zeszly rok zrobili a jak nie wyrobia to limit rosnie. Niektorzy przyszli kilka miesiecy temu i teraz nie dostaja prowizji na ktora byli umowienin podczas rozmowy o prace. Na szczescie w innych dzialach jest lepiej.

Joanna

Jakie benefity zapewnia swoim pracownikom 3DGence?

Danny
@Joanna

opieka medyczna, OK system, ubezpieczenie grupowe, kurs angielskiego

Aga
@Danny

Opieka polmed, ubezpieczenie dodatkowo płatne

Hinab

Czy firma zatrudnja Nepalczykow?

@Hinab

Na razie żadnego nie mamy, ale w przyszłości- kto wie? Trzeba by spytać ludzi odpowiedzialnych za nabór pracowników.

Czy 3dGence przy pozyskiwaniu pracowników wymaga dodatkowego języka (mowa o innym niż angielski), czy nie ma takiej potrzeby?

kubi
@Piotr

Dobry angielski wystarczy w zupełności

@kubi

To super, bardzo dziękuję za odpowiedź.

Juefo

Oczywiście, że tak...

@Juefo

Czy wraz ze szkoleniem pracowników wzrastają ich obowiązki a co za tym idzie również zarobki? Rozwiń swój komentarz. Dzięki.

Jan
@Jakub

Obowiazki wzrastaja a zarobki zostaja tak to wyglada.

Kazo
@Juefo

Co tam było za pytanie?

Juefo
@Kazo

O szkolenia.

Pyt

Ilo zmianowa jest praca w 3dGence?

lagoon

lagoon
@Pyt

ależ proszę.

@lagoon

Napisałeś, że praca jest jednozmianowa. Mógłbyś dodać jeszcze, w jakich godzinach pracujemy?

łaj
@Jakub

A ty nie możesz, skoro też pracujesz?

Martin

Cześć, pozwolę sobie wbić się z pytaniem. Zamierzam wysyłać CV na pracownika modelarni. Powiedzcie mi, ciężko się wdrożyć? Spełniam wszystkie wymagania oprócz ostatniego - znajomości technologii druku 3D. Jestem totalnie zielony w temacie, czy mimo to myślicie, że mogę spróbować sowich sił? Nie do końca wiem jak ta praca miałaby wyglądać, przez to mam pewne obawy, ale ogłoszenie mnie zaciekawiło i stanowisko wydaje się być czymś, w czym mógłbym się sprawdzić.

Ktos
@Martin

Aplikuj, jak ogarniasz modele to drukowac sie nauczysz to nic trudnego

@Ktos

Okej, myślę, że w takim razie dam radę. Dzięki ;)

@Martin

powodzenia w takim razie.

Nie dziękuję :P

Howl
@Martin

I jak tam, zawodniku? Wysłałeś? ;)

Ogórek

Witam, Znalazłem w Internecie ogłoszenie na stanowisko specjalisty druku 3D i zastanawia mnie czy nie zaaplikować. Obecnie pracuję w firmie, która korzysta z druku 3D do tworzenia prototypów, choć jest to tylko narzędzie. Moje pytanie: jaki jest przedział zarobkowy dla takiego stanowiska? Pozdrawiam,

Ciekawy

Witam, Jak wyglada praca w dziale handlowym? Warto aplikować?

Heynow

Podbijam pytanie :)

Heynow
@Heynow

Chyba się nie dowiemy, Ciekawy ;)

Kasiek

Uwierz mi, nie warto.

@Ciekawy

Właśnie dziś zwolniło się tam miejsce. Aplikuj!!! Zwalniają w nim jak leci. Akurat jak ktoś zacznie łapać o co kaman, pozna rynek, wdroży się w produkt dostaje wypowiedzenie. Ktoś ma super plan, ale nawet ja ze środka nie wiem kto.

bibi
@Bella Anabella

to warto wziąć pod uwagę, że może coś z tym wdrożeniem, poznawaniem rynku i załapaniem o co kaman nie poszło najlepiej, zwalnianie "bo tak" minęłoby się zupełnie z celem i absolutnie nie ma powodu, aby to robić i sprawiać sobie kłopot z szukaniem nowego pracownika. Moze po prostu nie pykło...

Ozzi
@Bella Anabella

Prawda! Zgadzam sie, tak to wygląda

Ozzi

Nie

@Bella Anabella

"zwalniaja jak leci"? No to mamy inną wersję wydarzeń...

@bibi

Powiedz to działowi eksportu. Przyszli wczoraj do pracy i wszystkich zwolnili jak leci a pracowali w nim ponad 2 lata niektórzy. Do 12 proszę opuścić budynek tyle usłyszeli.

@.

Możemy mieć inną jasna sprawa tylko czyja jest prawdą to już inna bajka. Skoro . (kropko) jesteś tak dobrze poinformowana/y powiedz ile osób z handlowego Polska/eksport zostało zwolnionych/odeszło. Liczby porażają, ja je znam a ty? Podziel się w takim razie taką informacją żeby umocnić swoją pozycję a osłabić moją. Proste.

tanos

trudno się do was dostać z Gliwic? nigdy nie byłem w tych okolicach. opłaca się ewentualnie dojeżdzać do pracy z Gliwic właśnie ?

@tanos

A co rozumiesz, czy się opłaca?

tanos

no czy nie będzie podróż trwała długo, bo jakby był ciężki dojazd to mogło by się nie opłacać

Paulina
@tanos

A czy 3Dgence nie oferuje pracownikom transportu do pracy? Wiele firm stosuje takie rozwiązanie, to duże ułatwienie. Jeśli wiesz coś na ten temat, to daj znać proszę.

@Paulina

Nic takiego firma nie oferuje. Musisz zatroszczyć się o to sama. A z dojazdem bez auta ciężko.

Conan
@tanos

Daleko to nie jest. A dojazd w internecie sprawdzić nietrudno ;)

Henry

To nie są żarty z tymi zainteresowanymi ponieważ brakuje ludzi do pracy, wprawdzie firma dobra ale też brakuje pracowników.

Kokon
@Henry

Grunt, że firma jest ok, bo taka prawda, że łatwiej znaleźć pracowników, niż zmienić reputację. To jest problem do rozwiązania, wiadomo, że lepiej by było prędzej niż później, ale naprawdę mogło być gorzej.

Frojd
@Kokon

Też prawda, Kokon.

Paulina
@Frojd

@Henry, jak myślisz, dlaczego brakuje rąk do pracy w 3Dgence? Zwłaszcza, że opinie na jej temat są pozytywne.

Kokon
@Paulina

Pisząc o reputacji mam na myśli reputację...Firma ma raczej dobrą w środowisku i uważam to za atut, bo nawet jeśli są jakieś problemy na tle personalnym, to łatwiej jest je rozwiązać niż naprawić potencjalnie zszarganą reputację. W zasadzie tylko sparafrazowałem wypowiedź poprzednią, ale ok.

dojazd kiepski kasa marna nie polecam

MIRCO

Są jakieś ogłoszenia na produkcję?

makro
@MIRCO

na stronie 3dg masz jak byk

MICRO
@makro

Na stronie owszem są ale z 2017 roku...

m
@MICRO

ups

Kasiek
@MICRO

Nadal aktualne, nikogo nie znaleźli :-)

funnyashell
@Kasiek

ha. ha. ha.

Zostaw merytoryczną opinię o 3Dgence - Przyszowice

• Jak się pracuje w 3Dgence?

Zobacz opinie na temat firmy 3Dgence tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Dgence?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3Dgence?

Kandydaci do pracy w 3Dgence napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3Dgence