Opinie o 3Dgence w Przyszowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 3Dgence. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3Dgence o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3Dgence w Przyszowice

Kam

Ogóle wrażenie po rozmowie to jakby grupa studentów chciała się wziać za sprzedaż ale niestety nie potrafi.

Cooldaddy

Dokładnie...

3DCR
@Kam

Chciałem się wybrać na rozmowę, ale chyba sobie odpuszczę jak czytam tutaj komentarze...

Ja to wiem
@Kam

Bo jak były osoby które pracowały lata w sprzedaży B2B i chciały coś zmienić to nie pasowało do wizji wielkiego dyrektora. Nie polecam.

@3DCR

Komentarze nie biorą się znikąd.

Agnieszka
@Kam

Czy mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego jak przebiegała rozmowa w 3Dgence? Nie za wiele mogę wywnioskować z Twojego wpisu na ten moment :(

Buv
@Ja to wiem

Tak było. Potwierdzam.

Tamtamtam
@Kam

Dokładnie mam takie samo wrażenie. Ale to jest tylko moje subiektywne wrażenie oczywiście. :-D

Zaniepokojony/a

A co to się stało się że intergalaktyczny dyrektor K. opuszcza statek ? Zabrakło wyzwań ? Świat już za mały ? A może kompetencje nie zagrały ?

obserwator
@Zaniepokojony/a

No jak to co? W końcu dotarło, choć nie bez problemów, że ekipa jest fajna, firma spoko, wyzwań pod dostatkiem, nawet produkt niezły, ale zarząd tujowy! Wystarczy popatrzeć ile ludzi ostatnio złożyło wypowiedzenia. Obecny zarząd firmy to megalomania level master, kompetencje mizerne i dodatkowo metody rodem z PRL. Panowie się zatrzymali mentalnie jakieś dwie dekady temu. Aż dziw bierze, że człowiek z wizją MS powierza im jakiekolwiek stanowiska w swoich spółkach.

Gosciu

Bardzo słaby kontakt z handlowcami

Elo
@Gosciu

No co Ty! A customer service XD XD

To ja
@Elo

W customer service pracuje więcej ludzi jak w sprzedaży hahaha. Wot ciekawostka ????

Firma z takim potencjałem i takimi możliwościami finansowymi, bo przecież nie każda firma posiada kilkuletnie zaplecze inwestora, a podejmuje tak fatalne decyzje dotyczące rozwoju nowych urządzeń. Od początku, każdy jeden produkt okazał się fiaskiem. Drukarka One, Medical, Double, teraz Industry.. to co widzicie w internecie i na facebooku to tylko ułamek prawdy, a właściwie jej zakrzywianie. Firma 3Dgence nigdy nie miała, nie ma i nie będzie jeszcze długo miała produktu, a będąc inwestorem zmieniłbym kadre zarządzającą, bo to po prostu żenujące, aby mając tylu 'specialistów' wciąż podejmować bezsensowne decyzje. Ale kurek też kiedyś ktoś zakręci. Nie polecam.

Crudo
@Marcin

Nie miała, nie ma i nigdy nie będzie miała. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie inwestował w produkcję drukarek 3D w Polsce. Takie drukarki sprowadza się z Chin -4 razy tańsze i 4 razy lepsze. Po prostu z chińską konkurencją nie macie szans. Kilku studentów z polibudy się zebrało, znalazło inwestora i myśleli, że zrobią interes życia. Co za naiwność!

Machen
@Crudo

Pokaż mi te lepsze drukarki z chin , chętnie ocenie

Pierwsze spotkanie w siedzibie firmy z przedstawicielem działu i szefową HR. Spotkanie miłe i rzeczowe, dużo pytań i szansa na przedstawienie swojej kandydatury. Kolejny etap to spotkanie z Prezesem, na które już nie dotarłem, ponieważ było tak odwleczone w czasie, że zdążyłem odstać ofertę pracy gdzie indziej. Nie mniej samą rekrutację oceniam pozytywnie.

O doswiadczenie

Secret Nick

Cześć, jak wygląda praca na dziale serwisu?

Xyz
@Secret Nick

Spoko od kiedy zajmuje sie tym w koncu ktos kompetentny

Jaki jest wkład kierownictwa 3Dgence w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Xyz

Dobrej atmosfery?! Dobre sobie

pps

W internecie można znaleźć ogłoszenie o pracę do działu zakupów. Warto składać CV? Proszę o obiektywne wypowiedzi, najlepiej pracowników zakupów :)

Nie warto
@pps

Nie warto. Lepiej trzymaj się z daleka od tej firmy, chyba że chcesz prze rok sie meczyc - potem i tak cię wyrzuca z byle powodu jak trzeba będzie swoje tylki ratowac przed inwestorem

@pps

Moim zdaniem. Nie warto. Szkoda czasu. Pieniądze nieciekawe. Pracy dużo. Zero rozwoju. Totalna stagnacja. Dużo by pisać....

Dorota

Moi drodzy, Dawno mnie tu nie było. Wiem, że mój ostatni wpis się WAM spodobał. To tak w kraju protesty i szalejący wirus. A co w 3dg? Zwolnienia zwolnienia … Likwidacja stanowiska pracy? Upadłość firmy? Co jest normalne w obecnych czasach. Nie w 3dg … Tam jak zawsze PORZUMIENIA STRON. To firma w której każdy się na wszystko zgadza i POTAKUJE … Albo nie już wiem nie ma innego wyjścia ludzie są zastraszani, nie mają innego wyjścia? i podpisują to co im dają … Zmienił się PREZES zasady się nie zmieniły… Przykre to że pracownicy znów nie mogą odejść normalnie … nie mogą się pożegnać z resztą … Tylko z dnia na dzień zabierane są im telefony, komputery …. Oczywiście z całą zwartością … ciekawe czy sprawia im to później przyjemność jak to czytają a może sprawdzają kto logował się na GOWORKA Xd Karma wraca a wiemy to po tym co spotkało EXPREZESA i jego córkę Wasza Dorotka

Margarita
@Dorota

Nie prezes a prokurent którego wysłali do zredukowania liczby pracowników , w nie wiadomo jakim celu pewnie chodzi docelowo o likwidację firmy..Zatrudnili przy okazji jakichs januszów automotive, a wystarczylo ze byli juz janusze druku 3d.adios 3dg!

Była
@Margarita

I tylko ten co ma przedmiot toczący się w nazwisku zębami trzyma się koryta. Ale karma wraca !!! A ludzie nie są ślepi.

H@pi
@Dorota

Patrząc z perspektywy czasu i na to co mam obecnie, uwierzyć dzis nie mogę, jakie szczęście mnie spotkało, że już dawno w tym czymś nie biorę udziału.

Julia
@H@pi

Smutne jest być częścią kilkukrotnie nieudanego eksperymentu. Współczuje innym którzy tam zostali. Jednym się dziwie a inni No cóż. HAJS HAJS baby! Takie życie.

H@pi
@Julia

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. :-)

Jacula

@Odpowiedź czyli aż tak częste są zwolnienia?

fridiżens
@Jacula

Już nie aż tak, ponieważ nie ma kogo. Teraz to pracownicy szukają innych ofert i sami rzucają wypo. ;)

Jakie są warunki zatrudnienia w 3Dgence?

Odpowiedź

Bardziej adekwatnym pytaniem w obecnej sytuacji byłoby "Jakie są warunki zwolnienia w 3dgence?". Odpowiedź na to pytanie mogłoby udzielić sporo osób z różnych działów i różnego szczebla - od specjalisty po dyrektora.

Nvga

Z całym szacunkiem dla Pana inwestora, bo albo nie do końca rozumie, albo sam ma jakiś cel skoro przez tyle lat daje sobie robić wodę z mózgu. Firma nie działa? Co jest zarządzie?! Co się dzieje?! A... Bo wie pan inwestor.. Bo tam znowu źle zatrudniliśmy i musimy zwolnić... - Dobrze, to zwalniajcie. Znowu kolejna fala na najniższych stanowiskach. Żeby zachować królową albo gońca, trzeba poświęcić pionki... I tak kołem się toczy ta historia Kto jest odpowiedzialny za 0-wą rozpoznawalność marki? Kto jest odpowiedzialny za zły produkt niedopasowany do potrzeb rynku? Panie Inwestor Pan odpowie sobie na to pytanie i wszystko będzie jasne. Biznes to nie sentymenty

Jguw
@Nvga

Tak, i szkoda bo ta firma Panie Inwestorze mogłoby mieć swój potencjał już lata temu, a gdyby tak gońca zbić i z gry usunąć, oddalić od wpływu na większość podejmowanych decyzji. Może chociaż nowy Prezes dojrzy prawdy......... czekamy

2D GĘŚ

Chciałem tam iść do pracy, ale trochę kiepski dojazd. Bez auta ciężko. Latem można na rowerku, gorzej zimą. Jeszcze mnie zmylili w ogłoszeniu, że firma zlokalizowana w Gliwicach. Potem się okazało, że to Przyszowice :-/

Janusz
@2D GĘŚ

Dziekuj Bogu, że się nie udało

Ktos

Ja nie wiem skad tyle jadu we wszystkich co 3 min temu zmienili prace. Nie wiem po co ktos pisze ze gdzies jest za duzo ludzi gdzies za malo a jeszcze gdzie indziej nie wiadomo co robia. Jesli ktos tu pracuje/pracowal mial do tego jakies powody z jakichs tez odszedl lub pozostal. Nie bede opisywal jak to w innych dzialach bylo albo kto ma jakie ambicje. Nie byles w jakims dziale nie wypowiadaj sie - masz obraz na te 3 min co akurat widziales. Firma spoko, ludzie tez, mozna sie tu nauczyc i dowiedziec masy rzeczy trzeba tylko chciec, zawsze znajdzie sie ktos kto pomoze, doradzi lub odesle do odpowiedniej osoby. Trawa zawsze za plotem jest bardziej zielona, tylko ze czasem okazuje sie ze zostala pomalowana farba i po pierwszym deszczu juz nie jest tak fajnie.

Takjak
@Ktos

Jak nie masz porównania z innymi firmami bo to twoja pierwsza praca to będziesz chwalił, ale traf do dobrze zorganizowanego przedsiębiorstwa a zobaczysz różnice gołym okiem

Ktos
@Takjak

Ale to nie jest moja „pierwsza praca”. W kwestii organizacji to wszedzie mogloby byc lepiej.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w 3Dgence?

Ten który miesza bigos głową

Jaki angielski?? A jak już to jak słyszałem to dukany ledwo co

Kolega ulanego

I jak tam sytuacja na pokładzie drodzy ?? Zapewne pasmo nieustających sukcesów to mi się podoba!!! ;)

Dorotek

Moi Drodzy:))) Co to za straszne rzeczy się wyprawiają na pokładzie? To bardzo interesujące, że w dobie globalnej pandemi i ekonomicznego kryzysu, coraz więcej adeptów tajemnej sztuki przetapiania plastiku decyduje się na rezygnację z jakże elitarnej ścieżki rozwoju oferowanej przez nasz lokalny Spacex z Przyszowic. To niewiarygodne, o pracę dziś nie łatwo, a mimo to niektórzy zdecydowali się ukąsić rękę, która ich karmi. Ciekawe, czyżby łańcuch zbyt się poluzował? Może za dużo potakiwania? A może faktycznie coś nie tak z tym kranem? Szkoda, szkoda. Ale DRODZY nie martwcie się. W przypadku zatopienia kapitan schodzi z łajby ostatni.

Frididżens

Cześć, Postaram się wyrazić obiektywną opinię. Firma próbuje być poważna, ale w moim mniemaniu taka nie jest. Zarządzania tutaj nie ma. Zacznijmy od Prezesa. Wg mnie osoba, która nie jest odpowiednia na tym stanowisku. Decyzję ma albo narzucane z góry albo sam się boi podjąć decyzję. Dla mnie pełni funkcję prezesa "siedzącego", czyli nie jest chyba za bardzo zapracowany. O wsparcie wg mnie również ciężko. Może się mylę. Minusem tej firmy jest to, że kadry są w Kielcach, a nie w firmie. Dział R&D - grubo, ale to grubo obłożony ludźmi. Jak dla mnie przynajmniej 50% za dużo, w moim odczuciu nie jest aż tyle osób potrzebnych do profili, czy tam usprawniania drukarek, bądź produkcji nowych. Może się mylę, ale wiem jak dział R&D wygląda w innych dużo większych firmach. Dział handlowy - miłe osoby, nie ma co więcej dodać Dział jakości - osoby, które mają wiedzę, na Plus:) Dział aplikacji - fajnie, tylko w moim odczuciu również zbyt duże obłożenie. Ilość pracy w stosunku do ilości osób - nie spina się to. Dział marketingu - robią może fajną otoczkę na zewnątrz, ale nic za tym nie idzie. Firma mając taki kapitał od inwestora powinna trochę lepiej wyglądać, a rozpoznawalność zerowa. Oczywiście jeśli mają takie finansowanie, to jakość też powinna iść za sobą - przecież porównują się do Stratasysa. Może dogonią, serdecznie kibicuje. Firma może jest znana przez studentów, bo kiedyś współpracowali/współpracują z Politechniką. Jeśli natomiast mówimy o większej rozpoznawalności to słabo. Jakieś tam wrzucanie postów na linkedIn to chyba za mało, albo zbyt słabo. Jeśli chodzi o rozwój w tej firmie to raczej słabo w moim odczuciu. Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem, mam nadzieje, że opisałem to obiektywnie. Nie polecam. Pozdrawiam wszystkich.

Freelancer
@Frididżens

Do Stratasyssa? Wolne żarty. PRUSA jest bardziej rozpoznawalna.

Frididżens
@Freelancer

Zgadzam się :)

Drukarz
@Freelancer

Prusa? Aneta a8 jest bardziej rozpoznawalna i sprawniejsza niż ten pseudoprzemysłowy szmelc z frididżens

Dorota

Moi drodzy jak to często mawia się w 3dgence :) Jest jak jest każdy widzi. Zastanawiam się ile 3dgence płaci za usuwanie negatywnych opinii i dodawanie pozytywnych. Co do pozytywów pracy w 3dgence nie trzeba robić zbyt wiele tylko poTAKiwać jak Pan Dyrektor :) taktak śniadanie takatak lunch i taktak 16 można iść do domu. Wypłata owszem zawsze jest 10tego ale czasem ktoś się może z działu kadr pomylić wiadomo może się zdarzyć. Co do negatywów dużo nerwów pretensji i brak możliwości rozwoju. No i jak się nie poTAKuje możliwość zwolnienia. Praca w której nie można mieć swojego zdania. Metody zwolnień jak za czasów SB.... Osoby z 3 letnim stażem, większymi kwalifikacjami zarabiają mniej niż osoby które zatrudniane są hmmm no właśnie ciekawe dlaczego :) Podwyżki po paru latach pracy wynoszą ok. 300 zł brutto, więc jest się z czego cieszyć. Pozdrawiam!

Yuppie
@Dorota

Szanowni Państwo Wydaje mi się, że "narzekactwo" to jedna z naszych narodowych specjalności. Zastanawia mnie to, dlaczego jeszcze tkwicie Państwo w tej firmie, skoro jest tak źle, podwyżki są niskie i trzeba przytakiwać panu prezesowi. Pragnę zapewnić osoby postronne czytające to forum, że nikt tych Państwa tutaj na łańcuchu nie trzyma.

@Yuppie

Szanowny Panie Yuppie Nie warto się tyle zastanawiać. Jest jak jest. Tak czy nie? :) Zapewniam, że już dawno temu zakończył mi się zasób tak'owań i swój łańcuch zostawiłam/ełm. Pozdrawiam Moi Drodzy

Leader

Moi drodzy, cieszmy się, że strumień pieniędzy od naszego inwestora nie został zakręcony.

Korolowy
@Leader

Proszę nie straszyć. Ludzie tu mają leasingi do spłacenia Audi, BMW, Mustang

JoJo
@Leader

Tylko strumień dla pracowników wysycha

Dwuletni pracownik

Hej, 3DGence nie jest takie złe. W ciągu 2 lat jak tu pracuje rozwinęło się z 80 do 120 osób pracujących. Parę osób które zostały zwolnione po drodze zostały zwolnione z konkretnych powodów które zostały im przedstawione. Bardzo często były to nieprofesjonalne i toksyczne zachowania wprowadzające nerwową atmosferę w pracy w swoich i otaczających je działach. Od tego czasu w firmie pracuje się dużo lepiej, a pomimo aktualnego kryzysu na rynku mamy zapewnienie wypłat i bezpieczeństwa, co nie wszędzie jest takie oczywiste. Firma oferuje ścieżki rozwoju (które aktualnie zostały nieco przyhamowane, chyba oczywiste), wypłaty są przeciętne ale za wykazanie się można dostać premie uznaniową i to nie niską. Przemieszczam się po firmie sporo, między działami i piętrami, znam sporo pracowników. Rzadko słyszę jakieś narzekania, zespół jest młody, energiczny, pomysłowy i ciągle się rozwijający. Ledwo co wydaliśmy nową bardzo konkurencyjną drukarkę, a na zapleczu trwają już prace nad usprawnionymi kolejnymi. Jeżeli ktoś narzeka to zastanawiam się jakie ma oczekiwania, bo na prawdę, nie ma tu takiej tragedii jak czytam w innych komentarzach.

Dora
@Dwuletni pracownik

Opinia ewidentnie pisana przez Dyrektora K Zwolnien jeszcze nie ma bo trzeba przylbice drukowac ale kwestia czasu bo w komforcie juz Leca zwolnienia. Z tymi powodami zwolnien to dziwne jest ze zarzad je zna, a zwolnienieni pracownicy nie...

Zostaw merytoryczną opinię o 3Dgence - Przyszowice

• Jak się pracuje w 3Dgence?

Zobacz opinie na temat firmy 3Dgence tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Dgence?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3Dgence?

Kandydaci do pracy w 3Dgence napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3Dgence