3Dgence

Opinie o 3Dgence

nikodem

Witam, piszę tutaj z nietypowym pytaniem, trochę wybiegnę w przyszłość. Za stosunkowo niedługo kończę studia więc jakby ktoś z was był tak miły i opowiedział coś o pracy u was, byłbym wdzięczny. Zbieram informację o firmach, w których chciałbym-mógłbym pracować za parę miesięcy. Niby jeszcze pół roku ale szybko zleci, a teraz biorę pod uwagę nawet staż żeby zaraz po studiach mieć możliwość poważnego startu. Mam nadzieję, że ktoś poświęci chwilę i nakreśli mi sytuację i że mnie nie wyśmiejecie za przezorność. Pozdrawiam i z góry dziękuję

Pomocny
@nikodem 11.01.2019 12:48

To wybiegnij jeszcze troche w przyszłość i powiedz gdzie byś się widział (jaki dział/stanowisko) i jakbyś już zdał to jaki kierunek? Bedzie trochę łatwiej odpowiedzieć na Twoje pytanie ;)

sanczezz

Pracuję w 3DG od 2lat i szczerze powiedziawszy jak na razie jestem zadowolony. Zajmuję się tym co mnie faktycznie interesuje i daje możliwość rozwoju, po drugie jakby nie patrzyć jest to renomowana firma, która działa nie tylko na polskim rynku także bez wazeliniarstwa cieszę się, że tu trafiłem. Pozdrawiam

Paulina
@sanczezz 17.12.2018 15:32

Wygląda więc na to, że trochę czasu już spędziłeś w 3Dgence. A czy mogę zapytać, czym zajmujesz się w pracy? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć. Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę, patrząc pod kątem wynagrodzenia i benefitów pozapłacowych?

Luke
@sanczezz 17.12.2018 15:32

cała firma się rozwija, młody zaangażowany team motywuje do działania

sky
@Luke 03.01.2019 15:46

ciężko się nie zgodzić. Zresztą większość to pasjonaci i zapaleńcy - udziela się :)

Paulina
@sky 09.01.2019 14:47

Fajnie w takim razie, że tak to wygląda w 3Dgence. A możecie powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu? Ciekawią mnie kwestie bardziej organizacyjne takie jak forma umowa oferowana przez pracodawcę i to, czy jest ona negocjowalna. Na jakie wynagrodzenie można liczyć w 3Dgence?

Pomocny
@Paulina 10.01.2019 16:32

Umowa o prace na rok lub czas nieokreślony, ew pierw okres probny 3 miesiące, zależy od działu i stanowiska tak jak i zarobki. Negocjować można zawsze. Informacje o formach zatrudnienia podawane są przeważnie w wystawianych ogłoszeniach na portalach takich jak pracuj czy olx. W 3DGence można zacząć na stanowisku recepcjonisty z minimalną krajową a skończyć na kierowniku lub wyżej z adekwatnym wynagrodzeniem, trzeba tylko pokazać, że jest się w czymś dobrym. Oczywiście nie ma co liczyć, że przychodząc bez doświadczenia na stanowisko magazyniera, specjalisty czy montera dostanie sie 4 tysiące na rękę, firmowy samochód i telefon.. Profil firmy to obecnie w moim odczuciu coś pomiędzy startup'em a korporacją, nikt nikogo nie traktuje jak "trybika w maszynie" ale też każdy ma swoją konkretną robotę do zrobienia. Jednym to pasuje innym przeszkadza. Większość pracowników jest chętna do pomocy w przypadku jakiegoś problemu więc nowe osoby nie muszą obawiać się, że zostaną z problemem same.

Franek

Firmy z reguły nie oddzwaniają do każdego tylko do osoby którą firma wybiera!

potencjalny

Rozmowa kwalifikacyjna na dział techniczny to była jakaś kpina, zero szacunku dla kandydata, pan który rekrutował (dyr handlowy czy ktoś w ten deseń) w pierwszym zdaniu już pochwalił się swoim dwudziestokilkuletnim doświadczeniem z klientami uznając moje prawie trzy letnie za takie równe zeru i przyczepił się do zbyt niskiego wykształcenia(jestem w trakcie studiów inż.) - nie wiem w takim razie po co mnie w ogóle zapraszali na rozmowę, straciłem tylko czas i pieniądze, po czym w ogóle nie oddzwonili nawet poinformować o negatywnym wyniku, jeśli w podobny sposób traktuje innych klientów to współczuje im i nigdy nie podjął bym współpracy z taką firmą

Nowy

Firma szybko się rozwija i zatrudnia nowych ludzi. Wygląda to dobrze.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w 3Dgence. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

przyszowickigosc

Przyszowice na dzień dzisiejszy widziałem oferte na magazyniera , obowiązki microsoft office angielski jako tako , prawo jazdy bo kazdy magazynier na slasku zanim towar wklepie do systemu to musi sobie po niego pojechac :) Proszę o szybką odpowiedz jaka kasa a najnizsza krajowa to dla mnie praca za pol darmo. Ktoś wyzej napisał ze 2 brutto czyli jak mniemam w grudniu placili za prace 2000 brutto pln teraz mamy 2100 brutto pln tylko mam gleboką nadzieję ,że to taki żart:)

mea

prosze o informacje o wielkosci zatrudnienia i strukturze firmy? prezes,dyr handlowy, handlowcy? sprzedaz w Polsce i Europie?

Zadowolony

Nie jest źle. Fajnie się bawimy w Przyszowicach za pieniądze inwestora. Ale zysków raczej nie będzie, bo drukarki się słabo sprzedają :-)

Andrzej

Wymagania z kosmosu a płacą 2 brutto. Nie polecam.

Zostaw opinię o 3Dgence - Przyszowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3Dgence