Opinie o 3Dgence w Przyszowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 3Dgence. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3Dgence o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3Dgence w Przyszowice

Opinia

To jak bardzo ta firma oszczędza na pracownikach to jest niepojęte. Ludzi jest coraz mniej, roboty coraz więcej, a wypłata ta sama, która jest naprawdę marna (chociaż to zależy kto jakie ma wymagania i kompetencje). Brak premii, brak socjali, o braku płacy za godziny nadliczbowe nie wspominając (to jest łamanie prawa, i trzeba to podkreślić!). A tłumaczenie w stylu, że przecież po godzinach ludzie zostają z własnej nieprzymuszonej woli to jakiś chory żart; zostają, bo muszą, bo tyle rzeczy im się sypie na głowę - tutaj jedna osoba robi za dwie albo nawet trzy. Ponadto ludzi jest coraz mniej, a jak nowi się przyjmują, to posiedzą kilka miesięcy, rok, może dwa i chyba o czymś to świadczy. Ale z tego co widzę i co się dzieje w tym cyrku, to szanowny pan prezes tego nie widzi, albo udaje że nie widzi i sam sobie strzela w kolano. Nic tylko życzyć powodzenia takiej firmie, żeby tylko lada chwila nie runęła.

Cześć wszystkim, szukają do waszego zespołu Specjalisty ds. content marketingu. Niestety wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia nie wiele mi mówi, dlatego mam wielką prośbę o przedstawienie widełek płacowych. Jak tam w ogole kwestie rozwoju, maja jakiś budżet szkoleniowy. W marketingu tu must have:)

Jaka jest stawka początkowa w 3Dgence? 18 września na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Dyrektor finansowy.

Paweł Nowy wpis

Jeśli pytasz na forum o zarobki na stanowisku dyrektora finansowego to wątpliwa sprawa że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Jest to lekko przerażające jak dla mnie w którą stronę idziemy. A firmy nie polecam :)

Opinia Nowy wpis

Dział zakupów

Jak tam dział zakupów? Po tym jak została 1 osoba w tym dziale ciekawe kto to ogarnął? Najbardziej mi go szkoda, że musiał na swoje barki dźwignąć to co kiedyś robiły 4 osoby. Dziś jak tam wygląda? dalej robimy wszystko od A-Z? a i czasem zostać trzeba?

Nickodem
@Dział zakupów

Tam wystarczy jedna ogarnięta osoba zamiast 4

Romek
@Dział zakupów

Są nowi fajni pracownicy którzy niestety cały czas muszą sprzątać po poprzednikach.... taki bałagan jaki tam podobno stara ekipa zostawiła to kosmos - na szczęście ich już nie ma.

John
@Nickodem

To czemu Cię tam jeszcze nie ma?

Grubson
@Romek

A może jakieś konkrety? Co było tym bałaganem?

Belobelo
@Romek

Ale bzdura, poprzednicy byli świetni i radzili sobie wzorowo, organiając wiele, ale kto by to docenił. Dopiero jak odeszli, to wielka rozpacz, i próby zatrzymania kogokolwiek.

Jedną nogą
@Belobelo

@Belobelo niestety ale muszę brutalnie sprowadzić cię na ziemię ponieważ, po pierwszym zwolnieniu większość odetchnęła z ulgą, rozpacz była dopiero przy ostatnim ze starej ekipy ale nie ma się co dziwić że do tego doszło, bo zarząd znowu dał ciała. Zwalniają się coraz starsi pracownicy a najgorsze jest to że TOP pracownicy (i wszyscy wiedzą o kim mowa) oczywiście zdaniem najwyższych w rzeczywistości potykają się o własne nogi wprowadzając jeszcze większy zamęt i ruinę w zespole. Żeby moja wypowiedź nie skończyła się jedynie na negatywnym wydźwięku, to można tu też wiele osiągnąć, wystarczy dostatecznie mocno przytulić się do rybiej głowy.

Edward
@Jedną nogą

Czemu wszyscy się zwalniają? Co się zadziało w firmie że takie czystki? Chociaż przyjmują na ich miejsce nowych czy po prostu jest redukcja personelu?

Pierwsze spotkanie w siedzibie firmy z przedstawicielem działu i szefową HR. Spotkanie miłe i rzeczowe, dużo pytań i szansa na przedstawienie swojej kandydatury. Kolejny etap to spotkanie z Prezesem, na które już nie dotarłem, ponieważ było tak odwleczone w czasie, że zdążyłem odstać ofertę pracy gdzie indziej. Nie mniej samą rekrutację oceniam pozytywnie.

O doswiadczenie

Poszukuję pracy na stanowisku brak. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na brak. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą 3Dgence i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Już tłumaczę

Praca na stanowisku brak należy do bardziej odpowiedzialnych w firmie, dzięki czemu można liczyć na szereg benefitów pozapłacowych.

@Już tłumaczę

Haha. Odnośnie pracy, to znalazłam chyba bardziej realne stanowisko, bo na stronie firmy jest ogłoszenie na Specjaliste ds. Sprzedaży dystrybucyjnej. Wiesz może na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? bo nic nie podali tam. I czy jakieś premie wchodzą w grę?

Interesuje mnie praca jako Monter w firmie 3Dgence. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Produkcja

Z tego co wiem to nie szukają teraz nikogo

@Produkcja

w teorii brzmi nawet stabilnie. A kiedy w ostatnim czasie ktokolwiek stąd odszedł?

@Teresa

Ciągle ktoś odchodzi, jest duża rotacja, bardzo słabo płacą, brak socjalu

@Maciek

Ale jak odchodzą to powinni też przyjmować nowych, a tu cicho w necie! Co masz na myśli pisząc duża rotacja,jak często jest ktoś nowy?

Obecny pracownik
@Ewa

To takie głupie gadanie chyba byłych zazdrosnych pracowników. Jsk dla mnie to jest stabilnie i nie widzę jakiś zwolnień, wiec też nie ma nowych przyjęć

@Obecny pracownik

Stabilnie jest to fakt ;)

@Maciek

skoro tak stabilnie to ile średni staż wśród ludzi wynosi?

To w zależności jest

@Maciek

Od działu to zależy czy ogólne stanowiska? Na produkcji bardziej rotują pewnie niż w biurze?

Ciekawski

Jak teraz wygląda sytuacja w firmie na produkcji?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w 3Dgence? Chodzi o pracę jako Designer, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 3 maja.

Zniesmaczona

Jeżeli dodatek w postaci butelki wina w ramach premii świątecznej można nazwać benefitem to jest "aż tyle". Poza standardowym ubezpieczeniem grupowym na życie, prywatną opieką medyczną i kartą sportową nic ta firma nie oferuje. Gruszy nie ma... nawet imprezy integracyjne wyszły już z mody (wigilia została przełożona chyba na lato). Dzieci pracowników również nie dostają paczek na święta. (O godziwych podwyżkach, czy nawet premiach już nawet nie wspominam.. bo nie ma o czym) Najlepszym benefitem będzie trzymać się daleko od tego miejsca... Zarząd pewnie nie chce nawet wprowadzać żadnych dodatkowych świadczeń.

@Zniesmaczona

Ok mnie to też nieco zniesmaczyło tak szczerze. Wigilia przeszła na lato bo covid tak? I tak ogólnie to czym innym tutaj ludzi motywuje się do pracy skoro benefity nie zdały egzaminu?

Zniesmaczona
@Teresa

Tak, przeniesione z powodu covid. Nie rozumiem jednak jaka była logika... Wywieszone zostały plakaty na całej firmie o wigilii, a niedługo później zostaje ona odwołana... W momencie wywieszania plakatów nikt nie myślał o covidzie? Czym się motywuje pracowników? Wiecznym obiecywaniem "lepszego jutra" ale z mojej perspektywy są to tylko puste obietnice bez pokrycia bo te obiecanki trwają odkąd pamiętam i nic nie zostało przelane na rzeczywistość. Nic dziwnego, że tak wiele osób zdecydowało się odejść. Ludzi trzyma tutaj już chyba tylko praca od 7 do 15, bo atmosfera też już nie jest taka sama jak kiedyś.

@Zniesmaczona

Aż ciekawa jestem co konkretnie wam obiecywali. No niby się starali chociażby z tą wigilią, żeby z jakąkolwiek inicjatywą wyjść, ale jak widać niestety nie wyszło. A jest coś co mogłoby jednak tę atmosferę polepszyć? Bo może to czas żeby pracowników się posłuchali w pewnych kwestiach?

Izabela
@Zniesmaczona

To ubezpieczenie czy opieka medyczna to wcale nie standard ale właśnie dodatek. Ta butelka to przynajmniej jakieś dobre wino? NIe ma godziwych podwyżek, ale jakiekolwiek są?

Zainteresowana

Pojawil się nabór do Działu Marketingu. Jak się pracuje w tym dziale? Warto aplikować?

@Zainteresowana

Nie warto.. uciekaj jak najdalej! Zagrzebiesz się w błocie po same uszy..

Gienek
@Zainteresowana

Kto rozsądny szuka tutaj opini? Przecież wiadomo że tutaj piszą wszyscy niezadiwoleni byli pracownicy których wywalono bo byli beznadziejni...

Elo
@Gienek

Z tego co obserwuje to rozsądni pracownicy sami odchodzą, zwolnienia z powodu beznadziejnosci to rzadkosc.Poza tym tak doskonale zorganizowany dział HR dokonałby rekrutacji beznadziejnego kandydata??

Były
@Gienek

Otoż błąd. Jestem byłym pracownikiem, który sam się zwolnił w sumie głównie z innych powodów niz beznadziejność firmy i nie chowam urazy, ale niestety 95% opinii to prawda. O podwyżkach można zapomnieć, atmosfera upadła, najlepiej zrobić więcej za te same pieniądze i nie mieć swojego zdania i tak nikogo nie obchodzi. Można by się zgodzić, że złe opinie wystawiają tylko zwolnieni obrażeni pracownicy, ale kiedy takich komentarzy jest pare, a nie zdecydowana większość. Osobiście na tym przykładzie kiedy wiem, że to prawda, częściej sprawdzam firmy na gowork ;)

SadStory
@Gienek

Nie wiem skąd takie bezrefleksyjne i pogardliwe wypowiedzi na temat osób które zostały zwolnione. Czy to ktoś, kto pracuje w tej firmie broni jej, nazywając byłych pracowników beznadziejnymi. To mówi samo za siebie i o poziomie traktowania ludzi. Przeglądałem opinie z ciekawości ale uderzyło mnie to, że jest kilka wpisów pod różnymi nickami ale w tej samej stylistyce jakby pisane przez kogoś kto na siłę próbuje dyskredytować merytoryczne lecz negatywne opinie. Niepokojące...

Edyta
@Gienek

No nie mogę zgodzić się z tą opinią , go work jest naprawdę dobrym narzędziem do szukania opinii o potencjalnym pracodawcy. Należy być jednak czujnym gdyż zdarza się, że to dział HR pisze pochlebne opinie i dodaje sobie tym samym pozytywne gwiazdki. Pisanie o byłych pracownikach jako beznadziejnych świadczy raczej o braku szacunku i mówi wiele o pracodawcy...

Hajer
@Gienek

To nie za dobrze świadczy o dziale HR.. ktoś ich zatrudnił, c'nie? ;)

Golonka
@Gienek

Mów za siebie, po to jest forum aby dawać opinie, Twoja jest niestety marnej jakości i nic nie wnosi oprócz trolowania.

Izabela

Ale w całej firmie czy w tym dziale marketingu tak jest? Pracujesz tam i masz takie doświadczenie, weź generalnie dookreślij co to znaczy to błoto?

@Izabela

Generalnie to jak chcesz pracować bo nie masz gdzie to możesz, co do dłuższej współpracy to sama się przekonasz i nie liczył bym na kokosy. Ogólnie to moim zdaniem firma powoli umiera z braku pracowników-wyzysk pracowników poza szlachta wybranych. Marna sprzedaż maszyn w dzisiejszych czasach nie napawa optymizmem, wieszcze tutaj max 2 lata i inwestor sprzeda tą firmę. Ps. Nastaw się na sytuację gdzie pracujesz sobie spokojnie a za 2 godziny już możesz być zwolniona, w około szlachta wie ale nic nie powie i nie mówię tu o pojedynczych osobach ale o całym dziale.

@Farmer

Podają chociaż powód takich nagłych zwolnień?

@Gabriela

Powód może być prozaiczny "nie pasujesz do polityki firmy" lub słaba sprzedaż, albo masz inne myślenie niż góra. Chcesz do marketingu to sprawdź jak z aktywnościami firmy w mediach społecznościowych, jak dla mnie bardzo słabo.

Dorota
@Farmer

Tzn czemu słabo dla Ciebie? Pod jakim względem? Daj znać co sądzisz bo ja nie wiem co myśleć jeszcze :(

@Dorota

Ludzie pracujący tam w marketingu powinni umieć również drukować i ściśle współpracować z inżynierami aplikacyjnymi, dzięki temu wiedzieli by co oczekuje klient. W mediach społecznościowych brakuje krótkich filmików lub zdjęć wydruków i ich zastosowań w przemyśle lub życiu codziennym a dokładnie co może być zastąpione poprzez wydruki. Można było uzyskać takie informacje z farmy druku, ale ta już nie istnieje. Niestety tak to już jest "we 3DGence" fajnie było ale już się skończyło.

drukarz

czy prowadzą państwo aktualnie nabór na pracowników farmy druku 3d?

Kara
@drukarz

Aktualnie sytuacja chyba wyglada zgoła odwrotnie.

@Kara

Jak to? Jakieś zwolnienia są? Czy ludzie sami odchodzą?

DRUK
@Gabriela

No przecież przeniesione

Nie polecam

Nie polecam - 0/5

Zimny

Cześć jest ogłoszenie na kierownika magazynu jak wygląda praca w magazynie, atmosfera w jakich godzinach

@Zimny

Daj sobie spokój z tą firmą. Tutaj ciągle szuka się kogoś do pracy bo nikt o zdrowych zmysłach pracować tutaj nie chce.

zainteresowany
@Marcin

Taki szajs tam jest ? Możesz przybliżyć coś chociaż trochę? Zarobki lub czy weekendy wolne,możliwość awansu,atmosfera ? Dzięki

XD

(usunięte przez administratora) Pracowałam tutaj i wiem jak było. Każdemu niedowiarkowi polecam się przekonać. Zawsze to jakieś doświadczenie. Dobre i złe doświadczenia są potrzebne. XD

Marcel

Wszystkie pozytywne opinie są dodawane przez HR firmy, więc nie dajcie się nabrać. Postaram się najbardziej merytorycznie opowiedzieć o warunkach zatrudnienia. W ciągu ostatniego roku z firmy odeszło już około 30-50% pracowników. Dotychczasowa załoga nie widzi żadnej możliwości rozwoju i żadnych perspektyw. Zarząd od ponad roku odbija się od ściany do ściany nie mając pojęcia w którą stronę powinna zmierzać firma. Nie ma strategii, pomysłu, wizji - niczego! Naprawdę odradzam - szkoda czasu. Utkniecie w tej firmie nie rozwijając żadnego obszaru umiejętności zawodowych.

@Marcel

To ile czasu byles w firmie rzekomo bez perspektyw skoro nie widziales szansy na rozwoj zawodowy?

3 lata..

n
@Marcel

no sory to najwidoczniej byłeś BEZNADZIEJNY! - bo awanse to miało się tutaj kiedyś za ładny uśmiech! Teraz jak już trzeba posiadać wiedzę i kwalifikacje i zaczęło się rozliczanie to nagle wielka tragedia!!! i całe 3DGence jest złe. hahaha żenujące to co piszesz....

Romek
@Marcel

Co za bzdury.... odchodzą ludzie co i tak nikt ich nie chce zatrzymać!!! i całe szczęście że jest sporo nowych ludzi bo w końcu widać efekty i wszystko idzie do przodu (szkoda tylko że trzeba naprawiać mnóstwo tematów po tych co odeszli... masakra...)

@Marcel

No to jesli firma bylaby bez perspektyw na rozwoj osobisty to zostaje sie w niej rok-poltorej, aby w cv nie wygladalo zle, a potem sie szuka czegos innego… cos wydaje mi sie ze tutaj ta opinia mocno naciagana, ale to moje zdane.

Antek

Może kiedyś tak było, firma chciała dawać możliwość zdobycia wiedzy mlodym ludziom bez doświadczenia czy kwalifikacji i jak widać to był błąd na szczęście się to skończyło i w końcu zatrudniani są ludzie którzy mają wiedzę, doświadczenie i wiedzą co robią. Najśmieszniejsze jest to że ci co jeszcze nigdzie indziej nie pracowali najbardziej narzekają hahaha, wiec życzę dużo szczęścia w innych firmach!! Już teraz nie jeden prosi o możliwość powrotu

@n

Awanse gdzie? Na jakie stanowisko miał awansować handlowiec, magazynier, pracownik produkcji czy programista? Struktura przecież jest płaska. Pani Ilono prosiłbym o przyjemniejszy język rozmowy. Skoro teraz trzeba posiadać wiedzę i kwalifikację, a ludzie pracujący kilka lat się zwalniają tzn. że w 3DGence nie rozwinęli się w ogóle i musieli odejść, żeby mogli popchać swoja karierę do przodu.

Marcel

Od przybycia nowego prezesa co poł roku przekazywane są informacje, że poprzednie 6 miesięcy nie było zbyt udane ale następne będą super i tak od 3 lat, aż w końcu ludzie przestali w to wierzyć. Często pojawia się pytanie co firma ma do zaoferowania nowym pracownikom? Nic! Kawę z niemytego ekspresu, brudne korytarze, pokoje bez okien i parkowanie w polu. Skoro pojawiają się słowa o tym, ze firma się rozwija, poprzedni pracownicy to było (usunięte przez administratora) to dlaczego sama ich nie zwolniła? Przez 3 lata było tylko kilka zwolnień (jedno duże na przełomie roku, gdzie wywalili ok, 8 osób), cała reszta - ludzie ze zakupów, konstruktorzy, R&D, marketing, serwis, administracja, nawet dyrektor sprzedaży i prezes się zwinęli. Z tego co wiem, to nikt nie trafił gorzej, każdy ma lepiej płatną pracę na lepszym stanowisku, więc chyba nie byli tacy słabi ;)

Ilona
@Marcel

Szanowny @Marcel jeśli będę wypowiadać się na tym portalu to opatrzę komentarz swoim imieniem, więc proszę ograniczyć nadużycia. A jeśli jesteś naszym pracownikiem i masz pytania to zapraszam na osobiste spotkanie.

@Ilona

Marcel juz nie pracuje w 3DG i nie wiem czy z korzyscia bardziej dla firmy czy dla niego…

Aku

Poważnie wystarczy się tylko w nicku podpisać i to znaczy że to autentycznie ta osoba pisała? No kucze, jestem w szoku tak samo jak osoby, którym mówiłem że 200zł podwyżki to jakieś 12% czyli i tak dużo ;)

CocoJumbo

Nawet parkingu nie mają, tylko trzeba parkować auto na czyimś polu.

Witam, jakie warunki pracy jeśli chodzi o magazyniera? Jakie godziny pracy oraz wynagrodzenie?

@Zainteresowany

wyślij CV to do ciebie zadzwonią i wszystkiego się dowiesz

@Zainteresowany

Z tego co widzę to chłopaki są zadowoleni z pracy, nawet nie narzekają na swego kierownika.

Kaśka

Widziałam ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Powiedzcie czy warto?

@Kaśka

Jeśli chcesz rozwijać się na rynkach międzynarodowych to jak najbardziej warto

@Kaśka

Nie warto. Patrząc no to ogłoszenie i to jakie są profity wypisane dla pracownika to: Możliwość rozwoju zawodowego- jedyny rozwój na jaki możesz liczyć to rozwój nerwicy Pracę w młodym i dynamicznym zespole- dynamicznie to ten zespół się wykrusza rzucając wypowiedzenie za wypowiedzeniem. Wolne miejsca nie są podyktowane tym, że firma się rozwija a tym, że ludzie sukcesywnie się zwalniają i uciekają od tej firmy jak najdalej Przyjazną atmosferę- że jaką atmosferę? jakoś przyjaźnie i z chęcią mi się do pracy nie chodzi... Prywatną opiekę medyczną- jeżeli bywasz w woj. świętokrzyskim to jak najbardziej z tej prywatnej opieki medycznej możesz korzystać, na śląsku jest chyba aż 1 placówka do której możesz się udać Preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego- niby jest ale czy ktoś z tego korzysta bo te warunki niby takie preferencyjne to nie wiem... Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- prawda System benefitów sportowo – rekreacyjnych- prawda Jeżeli jesteś doświadczonym pracownikiem to szkoda twojego czasu. Jeżeli szukasz pierwszego doświadczenia zawodowego to niby ok, ale nie ma już się od kogo powoli uczyć w tej firmie a też pewnie jest sporo podobnych ofert pracy gdzie firmy rzeczywiście umożliwiają rozwój pracownikowi i dbają o to aby ta atmosfera rzeczywiście była przyjazna a u nas niestety tak nie jest.

@pracownik

hahaha gościu żenujące to piszesz, jeśli jesteś pracownikiem to po co tu siedzisz jak ci tak źle? Ja jestem bardzo zadowolony, firma daje rozwój zaangażowanym pracownikom a nie nierobom - sam jestem tego przykładem - bardzo szybko awansowałem i moja praca została doceniona. Atmosfera fajna a przede wszystkim LUŹNA - nikt się nie spina jak w innych firmach,- wiem o czym mówię bo w kilu już pracowałem. A co jeszcze jest super to można realizować swoje pomysły. Opieka medyczna jest ok - jest to Polmed i placówek na śląsku jest mnóstwo - również z niej korzystam Ubezpieczenie - zawsze w firmie jest na preferencyjnych warunkach jako że jest to ubezpieczenie grupowe - więc również nie wiem o co się czepiasz?! Generalnie widzę jakieś celowe oczernianie firmy -podejrzewam że już nie jesteś naszym pracownikiem, pewnie zostałeś zwolniony i teraz wielce się mścisz i wylewasz żale! A to jest mega przykre!

jobb
@pracownik

Dokładnie tak jak pisze kolega @ja - ty @pracownik chyba nie wiesz czym są złe warunki pracy - pewnie jest to twoja pierwsza praca i jesteś rozpuszczonym przez mamusie dzieciaczkiem któremu to zawsze jest ciężko bo mamusia herbatkę pod nos podaje i pieluszki zmienia!!! Firma super - jedyne co ją psuje to te dzieciaki którym dano możliwość uczenia się i zdobywania doświadczenia a oni myślą że mają inżyniera i są najmądrzejsi i powinni być odrazu dyrektorami!!! Nie pasu to spadaj będą inni na twoje miejsce - tacy którzy docenią

@ja

Jak już to gościówa a nie gościu. A jak u nas jest taka dobra atmosfera i takie możliwości rozwoju to jak wytłumaczysz to, że co miesiąc ktoś składa wypowiedzenie i ucieka jak najszybciej? Ps. Gratuluje szybkiego awansu, mam nadzieje że nie musiałeś czekać na aneks kilka tygodni :)

@pracownik

No proszę... więc jednak jakaś podwyżka albo awansik był! Kiepsko tak kłamać cssss brak słów hahaha i sam czy tam sama się pogrążasz

Z daleka od tego syfu

Odradzam i przestrzegam. Bałagan i chaos w firmie. A potem robią (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o referencje do przyszłych pracodawców. Ja się pytam gdzie jest RODO?

Opinia
@Z daleka od tego syfu

Należy pamiętać o jednej ważnej rzeczy, firmę tworzą ludzie, jacy są ludzie, taka jest firma. Proste.

Z daleka od tego syfu
@Opinia

Zgadzam się w 100% ????

@Z daleka od tego syfu

Napiszesz coś więcej na ten temat? Widzę że nie jesteś zadowolony z pracy w 3Dgence, ale nie napisałeś konkretnie co takiego się stało, że Twoje zdanie jest tak negatywne. Liczę na Twoją odpowiedź. :)

R.M
@Marek

Nie wiem, co autor posta miał na myśli, ale od siebie dodam, że ja i kilku znajomych nie otrzymało premii, która została "zaakceptowana przez zarząd", za udział w opracowywaniu nowej maszyny. Rok już minął, firma już zdązyła wypuścić kolejny produkt, a przelew dalej nie dotarł... Miał ktoś podobną sytuacje? Czy tylko byli pracownicy 3DGence mają takiego pecha, że przelewy tak długo są realizowane? ;) Pozdrawiam

@Z daleka od tego syfu

Cssss, jak się pracuje 3 miesiące i jest się do bani to na co liczysz?!! Praca Super, atmosfera luźna firma z wizją i ambicjami, niestety lenistwo jest eliminowane (usunięte przez administratora)!!! Jeśli ktoś nie ma porównania do innych firm to później wypisuje takie bzdury!!!

Drukarz/Piekarz
@R.M

Moja premia również nie dotarła, ale codziennie odświeżam konto z nadzieją, że pieniądze w końcu się pojawią..

Atmosfera super? Wolne żarty mój drogi lub moja droga. Firma z wizją? A jaką?

Przemo

Da się coś około średniej krajowej tam zarobić po niedługim czasie? Pytam bo muszę zmienić firmę w której pracuję a mam trochę doświadczenia w montażu i produkcji urz. elektronicznych

@Przemo

jak masz doświadczenie to tak

Dr No
@Przemo

Ze 2,5 netto może wyciągniesz

Agnieszka
@ja

O jakim doświadczeniu konkretnie wspominasz? Jaki staż pracy może nam umożliwić otrzymanie takiej stawki w 3Dgence? Czy początkowa stawka jest w ogóle do negocjacji czy firma sama proponuje daną pensję i jest ona ostateczna?

Dukat

Jak tam sprzedaż ;-))

Kasiek

A co ,chcesz pomóc? ;-)

Ali
@Dukat

Sprzedaż nie idzie, bo Chińczycy mają na Ali tańsze i lepsze

Titek
@Dukat

Odkąd nie ma szanowego Dyrektora jest o niebo lepiej!!! Atmosfera w dziale jest o niebo lepsza! Firma Super! Bardzo fajny zarząd daje możliwośxu

Janusz Tracz

Witam, firma byłaby super, gdyby górze bardziej zależało na jakości pracy swoich pracowników na niższych szczeblach. Począwszy od długo zapowiadanych podwyżek dla pracowników (najniższa krajowa już nas goni), kończąc na poprawie atmosfery na poszczególnych działach (osoby bez doświadczenia na stanowiskach liderskich), gdzie czasami można zauważyć wyścig szczurów...(który koniec końców i tak kończy się złożeniem wypowiedzenia). Jest grupa osób, której zależy na poprawie produktu, posiadają wiedzę, chęci. Ale z drugiej strony jest również mur w postaci "bardziej doświadczonych" pracowników, który często okazuje się nie do przejścia. Najwidoczniej polityka firmy polegająca na przyjmowaniu nowych pracowników bez doświadczenia w druku 3D i nie dbaniu o swoich obecnych przynosi oczekiwane, wymierne rezultaty. Powiększająca się lista ofert pracy do firmy, bynajmniej nie świadczy o jej rozwoju ...

Zostaw merytoryczną opinię o 3Dgence - Przyszowice

• Jak się pracuje w 3Dgence?

Zobacz opinie na temat firmy 3Dgence tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Dgence?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3Dgence?

Kandydaci do pracy w 3Dgence napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3Dgence