3Dgence
4 81 135 5 1
Hinab Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Czy firma zatrudnja Nepalczykow?

Tak5Nie
Tomek Nowy wpis
@Hinab

Na razie żadnego nie mamy, ale w przyszłości- kto wie? Trzeba by spytać ludzi odpowiedzialnych za nabór pracowników.

zainteresowanypracą

czy na produkcje poszukiwani są obecnie pracownicy?

Yurek Nowy wpis
@zainteresowanypracą

Z obecnych ogłoszeń wynika, że nie

zainteresowanypracą Nowy wpis
@Yurek

a z sytuacji panującej w firmie? czasami ogłoszenia nie pokrywają się z rzeczywistością...tak tylko pytam dla pewności.

Piotr

Czy 3dGence przy pozyskiwaniu pracowników wymaga dodatkowego języka (mowa o innym niż angielski), czy nie ma takiej potrzeby?

kubi
@Piotr

Dobry angielski wystarczy w zupełności

Piotr
@kubi

To super, bardzo dziękuję za odpowiedź.

Juefo

Oczywiście, że tak...

Jakub
@Juefo

Czy wraz ze szkoleniem pracowników wzrastają ich obowiązki a co za tym idzie również zarobki? Rozwiń swój komentarz. Dzięki.

Jan
@Jakub

Obowiazki wzrastaja a zarobki zostaja tak to wyglada.

Tak3Nie

@Kazo

O szkolenia.

Ranking
Pyt

Ilo zmianowa jest praca w 3dGence?

lagoon

@Pyt

ależ proszę.

Jakub
@lagoon

Napisałeś, że praca jest jednozmianowa. Mógłbyś dodać jeszcze, w jakich godzinach pracujemy?

łaj
@Jakub

A ty nie możesz, skoro też pracujesz?

Tak9Nie
Joanna

Jakie benefity zapewnia swoim pracownikom 3DGence?

Danny
@Joanna

opieka medyczna, OK system, ubezpieczenie grupowe, kurs angielskiego

Dukat

Jak tam sprzedaż ;-))

Tak36Nie
@Dukat

A co ,chcesz pomóc? ;-)

Tak27Nie
Martin

Cześć, pozwolę sobie wbić się z pytaniem. Zamierzam wysyłać CV na pracownika modelarni. Powiedzcie mi, ciężko się wdrożyć? Spełniam wszystkie wymagania oprócz ostatniego - znajomości technologii druku 3D. Jestem totalnie zielony w temacie, czy mimo to myślicie, że mogę spróbować sowich sił? Nie do końca wiem jak ta praca miałaby wyglądać, przez to mam pewne obawy, ale ogłoszenie mnie zaciekawiło i stanowisko wydaje się być czymś, w czym mógłbym się sprawdzić.

Ktos
@Martin

Aplikuj, jak ogarniasz modele to drukowac sie nauczysz to nic trudnego

@Ktos

Okej, myślę, że w takim razie dam radę. Dzięki ;)

@Martin

powodzenia w takim razie.

@Nick

Nie dziękuję :P

Howl
@Martin

I jak tam, zawodniku? Wysłałeś? ;)

Ogórek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 116 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam, Znalazłem w Internecie ogłoszenie na stanowisko specjalisty druku 3D i zastanawia mnie czy nie zaaplikować. Obecnie pracuję w firmie, która korzysta z druku 3D do tworzenia prototypów, choć jest to tylko narzędzie. Moje pytanie: jaki jest przedział zarobkowy dla takiego stanowiska? Pozdrawiam,

Ciekawy

Witam, Jak wyglada praca w dziale handlowym? Warto aplikować?

TakNie4
Heynow

Podbijam pytanie :)

Heynow
@Heynow

Chyba się nie dowiemy, Ciekawy ;)

Uwierz mi, nie warto.

Tak46Nie1
@Ciekawy

Właśnie dziś zwolniło się tam miejsce. Aplikuj!!! Zwalniają w nim jak leci. Akurat jak ktoś zacznie łapać o co kaman, pozna rynek, wdroży się w produkt dostaje wypowiedzenie. Ktoś ma super plan, ale nawet ja ze środka nie wiem kto.

Tak35Nie
bibi
@Bella Anabella

to warto wziąć pod uwagę, że może coś z tym wdrożeniem, poznawaniem rynku i załapaniem o co kaman nie poszło najlepiej, zwalnianie "bo tak" minęłoby się zupełnie z celem i absolutnie nie ma powodu, aby to robić i sprawiać sobie kłopot z szukaniem nowego pracownika. Moze po prostu nie pykło...

TakNie13
Ozzi
@Bella Anabella

Prawda! Zgadzam sie, tak to wygląda

Tak25Nie
Ozzi

Nie

Tak2Nie1
@Bella Anabella

"zwalniaja jak leci"? No to mamy inną wersję wydarzeń...

TakNie4
@bibi

Powiedz to działowi eksportu. Przyszli wczoraj do pracy i wszystkich zwolnili jak leci a pracowali w nim ponad 2 lata niektórzy. Do 12 proszę opuścić budynek tyle usłyszeli.

Tak29Nie
@.

Możemy mieć inną jasna sprawa tylko czyja jest prawdą to już inna bajka. Skoro . (kropko) jesteś tak dobrze poinformowana/y powiedz ile osób z handlowego Polska/eksport zostało zwolnionych/odeszło. Liczby porażają, ja je znam a ty? Podziel się w takim razie taką informacją żeby umocnić swoją pozycję a osłabić moją. Proste.

Tak21Nie
tanos

trudno się do was dostać z Gliwic? nigdy nie byłem w tych okolicach. opłaca się ewentualnie dojeżdzać do pracy z Gliwic właśnie ?

@tanos

A co rozumiesz, czy się opłaca?

tanos
@Nick

no czy nie będzie podróż trwała długo, bo jakby był ciężki dojazd to mogło by się nie opłacać

Paulina
@tanos

A czy 3Dgence nie oferuje pracownikom transportu do pracy? Wiele firm stosuje takie rozwiązanie, to duże ułatwienie. Jeśli wiesz coś na ten temat, to daj znać proszę.

@Paulina

Nic takiego firma nie oferuje. Musisz zatroszczyć się o to sama. A z dojazdem bez auta ciężko.

Tak5Nie
Conan
@tanos

Daleko to nie jest. A dojazd w internecie sprawdzić nietrudno ;)

Tak1Nie1
Henry

To nie są żarty z tymi zainteresowanymi ponieważ brakuje ludzi do pracy, wprawdzie firma dobra ale też brakuje pracowników.

Tak1Nie2
Kokon
@Henry

Grunt, że firma jest ok, bo taka prawda, że łatwiej znaleźć pracowników, niż zmienić reputację. To jest problem do rozwiązania, wiadomo, że lepiej by było prędzej niż później, ale naprawdę mogło być gorzej.

Frojd
@Kokon

Też prawda, Kokon.

Paulina
@Frojd

@Henry, jak myślisz, dlaczego brakuje rąk do pracy w 3Dgence? Zwłaszcza, że opinie na jej temat są pozytywne.

Tak1Nie1
Kokon
@Paulina

Pisząc o reputacji mam na myśli reputację...Firma ma raczej dobrą w środowisku i uważam to za atut, bo nawet jeśli są jakieś problemy na tle personalnym, to łatwiej jest je rozwiązać niż naprawić potencjalnie zszarganą reputację. W zasadzie tylko sparafrazowałem wypowiedź poprzednią, ale ok.

Nick

dojazd kiepski kasa marna nie polecam

Tak45Nie
MIRCO

Są jakieś ogłoszenia na produkcję?

TakNie3
makro
@MIRCO

na stronie 3dg masz jak byk

MICRO
@makro

Na stronie owszem są ale z 2017 roku...

Tak2Nie
m
@MICRO

ups

@MICRO

Nadal aktualne, nikogo nie znaleźli :-)

Tak46Nie
funnyashell
@Kasiek

ha. ha. ha.

Tak38Nie
2D GĘŚ
Nazwa działu: Produkcja

Chciałem tam iść do pracy, ale trochę kiepski dojazd. Bez auta ciężko. Latem można na rowerku, gorzej zimą. Jeszcze mnie zmylili w ogłoszeniu, że firma zlokalizowana w Gliwicach. Potem się okazało, że to Przyszowice :-/

Tak50Nie
Sewran

Bardzo przyszłościowa branża, trzymam kciuki za tę firmę.

Tak2Nie29
szmidt
@Sewran

Miło, dzięki :)

@Sewran

Lepiej trzymaj te kciuki za inwestora, żeby nie zakręcił kurka z pieniędzmi, bo trzeba będzie zwijać interes.

Tak32Nie
mea

prosze o informacje o wielkosci zatrudnienia i strukturze firmy? prezes,dyr handlowy, handlowcy? sprzedaz w Polsce i Europie?

Stary
@mea

Jaka sprzedaż?????

Tak62Nie
Andrzej
@mea

Sprzedaż siadła odkąd zwolnili (usunięte przez administratora) ;-)

Tak55Nie
@Andrzej

Wiem o kim mówisz. Pan z "pieniądzem" w nazwisku.

Tak48Nie
Ja
Nazwa działu: Produkcja

Firma z naprawde duzymi mozliwosciami jednak kasa slabiutka klimat jest okey ale to tyle poziom przedszkola i brak profesjonalizmu jesli chodzi o ten dzial.

Tak47Nie
Yve

Na pracuj.pl pojawiły się nie tak dawno dosyć świeże oferty, to tak dla zainteresowanych.

Tak1Nie5
tete
@Yve

chyba nie ma zainteresowanych

Tak13Nie
MigMig
@tete

czy ja wiem, jacyś na pewno są.

Szingi
@MigMig

Oczywiście, że są.

Tak1Nie3
Bobokun
@Yve

tak szybko pozatrudnialiście, że już nie ma? Kurde, myślałem, że zdążę chociaż przejrzeć co tam jest...

Tak10Nie
Tajson
@Bobokun

Faktycznie dosyć szybko. No nic.

Tak3Nie
Bliski Zwolnienia Się

Ja już mam dosyć tych wrażeń zapachowych, gdy przyjeżdżają opróżniać (usunięte przez administratora)

Tak36Nie
tete
@Bliski Zwolnienia Się

ciekawe dlaczego słowo schambo zostało usunięte, nie zostało użyte żeby kogoś obrazić. W pobliżu naprawdę jest schambo, czyli zbiornik na ścieki.

Tak32Nie
przyszowickigosc

Przyszowice na dzień dzisiejszy widziałem oferte na magazyniera , obowiązki microsoft office angielski jako tako , prawo jazdy bo kazdy magazynier na slasku zanim towar wklepie do systemu to musi sobie po niego pojechac :) Proszę o szybką odpowiedz jaka kasa a najnizsza krajowa to dla mnie praca za pol darmo. Ktoś wyzej napisał ze 2 brutto czyli jak mniemam w grudniu placili za prace 2000 brutto pln teraz mamy 2100 brutto pln tylko mam gleboką nadzieję ,że to taki żart:)

Tak29Nie
Andrzej
@przyszowickigosc

To nie był żart

Tak18Nie
Joa

Na rozmowę przyjsc poprostu i być sobą. Pracyje tu ponad rok i jest ok..interesująca praca...druk 3d wciąga. ..fajni ludzie. Ale ze wzgledu na rozwoj ,rak do pracy brak. Wiec fajnie jak by ktos kto lubi skladac części do nas dołączył. Nic trudnego wystarczy chcieć sie nauczyć.

Tak1Nie15
Kirk
@Joa

Niby to co mówisz jest mega oczywiste, ale tak naprawdę to jest chyba najistotniejsze na rozmowie, żeby po prostu być sobą.

Tak1Nie5
Miki
@Joa

ludzie spoko a praca sama w porzadku

TakNie17
Ja

@Pomocny mógłyś coś więcej powiedzieć o rekrutacjach?

ty
@Ja

rozmowa jak rozmowa, mówią o pracy, zadają pytania, a ty słuchasz, odpowiadasz, pytasz jak czegoś nie wiesz - jak to na rozmowie.

Tak1Nie3
Krk
@ty

Żeby jeszcze kogoś szukali

Fenek
@ty

To ci błyskotliwa obserwacja ;)

Ya

I jak? Był ktoś i może się podzielić przemyśleniami albo pytanie do pracowników czy widział ktoś czy dużo osób było?

karlos

polecam 3dgence

TakNie27
Popo

a co się ma rozgadywać, tyle ma do powiedzenia i już. wydźwięk komentarza jest jasny, więc raczej nie ma wątpliwości, że jest zadowolony. chyba, że się mylę, wtedy proszę mnie poprawić karlos :)

karlos
@Popo

zgadza się

BOSS
@karlos

A ja nie.

Tak21Nie
Zadowolony

Nie jest źle! Poklykam trochę na komputerze, pośmieję się z laskami i dniówka zlatuje!

Tak57Nie
Bardzo Zadowolony
@Zadowolony

Ja też nie narzekam. Poskręcam trochę tego badziewia, wkręce pare śrubek i do domciu!

Tak52Nie
Anatolij

Czy (usunięte przez administratora) zatrudnia Ukraińców, bo byłbym zaintresowanyj?

Tak56Nie

Tak10Nie

Pomocny

Przykre, że akurat udało Ci się trafić na tak nieciekawą i nieprzyjemną rozmowę kwalifikacyjną. Muszę przyznać, że we 3DGence takie rozmowy kwalifikacyjne się nie zdarzały. Obecnie ponownie otwarta jest rekrutacja na to stanowisko, a rekrutacja przeprowadzana jest tak jak należy :)

TakNie16
marmur

Ładną macie stronę, fajnie, że są instrukcje i filmiki, pomocne :D

TakNie8
PiKaRd
@marmur

to prawda, jest przejrzysta i estetyczna

TakNie9
winter

Ja od siebie mogę polecić pracę tutaj nie jestem tu jakoś wybitnie długo, ale całkiem sobie chwalę

TakNie21
Perez
@winter

grunt, że jest w porządku :) a na jakim stanowisku pracujesz?

winter
@Perez

Pracuję na produkcji

@winter

A jest ktoś kto pracuje jako kontroler jakości i może się wypowiedzieć? Bo widzę ogłoszenie na stronie i miło by było wiedzieć coś więcej :)

Kapsl
@Firek

Po pierwsze warto zwrócić uwagę, że te ogłoszenia na stronie są z 2017 roku

@Kapsl

Ah, faktycznie...gdzie szukać aktualnych w takim razie?

Pelikan
@Firek

Na stronie, ale w zakładce kariera są "Aktualne oferty pracy" Tu są stare: https://3dgence.com/category/praca/ a tu aktualne: https://3dgence.com/kariera/

@Pelikan

Słuszna obserwacja, dzięki :)

YoungIG

Ostatnio pojawiła się oferta pracy na Technical Sales Support Engineer pierwszy raz się z czymś takim spotykam chociaż większość wymagań spełniam, to jednak przed aplikacją chciałbym się dowiedzieć czy jest tu ktoś z podobnego stanowiska?

Jan Kowalski
@YoungIG

Brzmi dobrze co? Jak spełniasz to po prostu aplikuj i już. Ahoj

TakNie20
Ping
@YoungIG

Miałem zaoferować odpowiedź na ewentualne pytania, ale widzę, że ogłoszenie zniknęło ze strony, więc chyba już za późno I jak tam, aplikowałeś?

Pong
@Ping

Ale pojawiła się rekrutacja na wsparcie techniczne, to tak dla zainteresowanych. Też ciekawe stanowisko, tyle, że trzeba lubić kontakt z klientem

UgU
@Pong

O, dzięki za info, zagłębię się w temat

jamro
@Pong

brzmi dobrze, możesz powiedzieć coś więcej o tym stanowisku? jakie warunki, jak przygotować się do rozmowy itd.?

Neron
@jamro

Do rozmowy, jak do rozmowy, raczej nic cię specjalnie nie zaskoczy musisz się przygotować na merytoryczne pytania i najważniejsze, nie spinać :)

TakNie3
jamro
@Neron

tak myślałem ogólnie, ale zawsze lepiej zapytać nie spinać, łatwo powiedzieć, zawsze się człowiek trochę spina w takiej sytuacji nie będą mnie jakoś bardzo maglować? i atmosfera raczej luźna, czy poważna?

Zostaw opinię o 3Dgence - Przyszowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie