Opinie o 3Dgence w Przyszowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy 3Dgence. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3Dgence o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3Dgence w Przyszowice

Sewran

Bardzo przyszłościowa branża, trzymam kciuki za tę firmę.

szmidt
@Sewran

Miło, dzięki :)

Kasiek
@Sewran

Lepiej trzymaj te kciuki za inwestora, żeby nie zakręcił kurka z pieniędzmi, bo trzeba będzie zwijać interes.

mea

prosze o informacje o wielkosci zatrudnienia i strukturze firmy? prezes,dyr handlowy, handlowcy? sprzedaz w Polsce i Europie?

Stary
@mea

Jaka sprzedaż?????

@mea

Sprzedaż siadła odkąd zwolnili (usunięte przez administratora) ;-)

Kasiek
@Andrzej

Wiem o kim mówisz. Pan z "pieniądzem" w nazwisku.

Firma z naprawde duzymi mozliwosciami jednak kasa slabiutka klimat jest okey ale to tyle poziom przedszkola i brak profesjonalizmu jesli chodzi o ten dzial.

Yve

Na pracuj.pl pojawiły się nie tak dawno dosyć świeże oferty, to tak dla zainteresowanych.

tete
@Yve

chyba nie ma zainteresowanych

MigMig
@tete

czy ja wiem, jacyś na pewno są.

Szingi
@MigMig

Oczywiście, że są.

Bobokun
@Yve

tak szybko pozatrudnialiście, że już nie ma? Kurde, myślałem, że zdążę chociaż przejrzeć co tam jest...

Tajson
@Bobokun

Faktycznie dosyć szybko. No nic.

Pierwsze spotkanie w siedzibie firmy z przedstawicielem działu i szefową HR. Spotkanie miłe i rzeczowe, dużo pytań i szansa na przedstawienie swojej kandydatury. Kolejny etap to spotkanie z Prezesem, na które już nie dotarłem, ponieważ było tak odwleczone w czasie, że zdążyłem odstać ofertę pracy gdzie indziej. Nie mniej samą rekrutację oceniam pozytywnie.

O doswiadczenie

Bliski Zwolnienia Się

Ja już mam dosyć tych wrażeń zapachowych, gdy przyjeżdżają opróżniać (usunięte przez administratora)

tete
@Bliski Zwolnienia Się

ciekawe dlaczego słowo schambo zostało usunięte, nie zostało użyte żeby kogoś obrazić. W pobliżu naprawdę jest schambo, czyli zbiornik na ścieki.

przyszowickigosc

Przyszowice na dzień dzisiejszy widziałem oferte na magazyniera , obowiązki microsoft office angielski jako tako , prawo jazdy bo kazdy magazynier na slasku zanim towar wklepie do systemu to musi sobie po niego pojechac :) Proszę o szybką odpowiedz jaka kasa a najnizsza krajowa to dla mnie praca za pol darmo. Ktoś wyzej napisał ze 2 brutto czyli jak mniemam w grudniu placili za prace 2000 brutto pln teraz mamy 2100 brutto pln tylko mam gleboką nadzieję ,że to taki żart:)

@przyszowickigosc

To nie był żart

Joa

Na rozmowę przyjsc poprostu i być sobą. Pracyje tu ponad rok i jest ok..interesująca praca...druk 3d wciąga. ..fajni ludzie. Ale ze wzgledu na rozwoj ,rak do pracy brak. Wiec fajnie jak by ktos kto lubi skladac części do nas dołączył. Nic trudnego wystarczy chcieć sie nauczyć.

Kirk
@Joa

Niby to co mówisz jest mega oczywiste, ale tak naprawdę to jest chyba najistotniejsze na rozmowie, żeby po prostu być sobą.

Miki
@Joa

ludzie spoko a praca sama w porzadku

@Pomocny mógłyś coś więcej powiedzieć o rekrutacjach?

ty

rozmowa jak rozmowa, mówią o pracy, zadają pytania, a ty słuchasz, odpowiadasz, pytasz jak czegoś nie wiesz - jak to na rozmowie.

Krk
@ty

Żeby jeszcze kogoś szukali

Fenek
@ty

To ci błyskotliwa obserwacja ;)

Ya

I jak? Był ktoś i może się podzielić przemyśleniami albo pytanie do pracowników czy widział ktoś czy dużo osób było?

karlos

polecam 3dgence

Popo

a co się ma rozgadywać, tyle ma do powiedzenia i już. wydźwięk komentarza jest jasny, więc raczej nie ma wątpliwości, że jest zadowolony. chyba, że się mylę, wtedy proszę mnie poprawić karlos :)

karlos
@Popo

zgadza się

BOSS
@karlos

A ja nie.

Zadowolony

Nie jest źle! Poklykam trochę na komputerze, pośmieję się z laskami i dniówka zlatuje!

Bardzo Zadowolony
@Zadowolony

Ja też nie narzekam. Poskręcam trochę tego badziewia, wkręce pare śrubek i do domciu!

Anatolij

Czy (usunięte przez administratora) zatrudnia Ukraińców, bo byłbym zaintresowanyj?

Pomocny

Przykre, że akurat udało Ci się trafić na tak nieciekawą i nieprzyjemną rozmowę kwalifikacyjną. Muszę przyznać, że we 3DGence takie rozmowy kwalifikacyjne się nie zdarzały. Obecnie ponownie otwarta jest rekrutacja na to stanowisko, a rekrutacja przeprowadzana jest tak jak należy :)

marmur

Ładną macie stronę, fajnie, że są instrukcje i filmiki, pomocne :D

PiKaRd
@marmur

to prawda, jest przejrzysta i estetyczna

winter

Ja od siebie mogę polecić pracę tutaj nie jestem tu jakoś wybitnie długo, ale całkiem sobie chwalę

Perez
@winter

grunt, że jest w porządku :) a na jakim stanowisku pracujesz?

winter
@Perez

Pracuję na produkcji

@winter

A jest ktoś kto pracuje jako kontroler jakości i może się wypowiedzieć? Bo widzę ogłoszenie na stronie i miło by było wiedzieć coś więcej :)

Kapsl
@Firek

Po pierwsze warto zwrócić uwagę, że te ogłoszenia na stronie są z 2017 roku

@Kapsl

Ah, faktycznie...gdzie szukać aktualnych w takim razie?

Pelikan
@Firek

Na stronie, ale w zakładce kariera są "Aktualne oferty pracy" Tu są stare: https://3dgence.com/category/praca/ a tu aktualne: https://3dgence.com/kariera/

@Pelikan

Słuszna obserwacja, dzięki :)

YoungIG

Ostatnio pojawiła się oferta pracy na Technical Sales Support Engineer pierwszy raz się z czymś takim spotykam chociaż większość wymagań spełniam, to jednak przed aplikacją chciałbym się dowiedzieć czy jest tu ktoś z podobnego stanowiska?

Jan Kowalski
@YoungIG

Brzmi dobrze co? Jak spełniasz to po prostu aplikuj i już. Ahoj

Ping
@YoungIG

Miałem zaoferować odpowiedź na ewentualne pytania, ale widzę, że ogłoszenie zniknęło ze strony, więc chyba już za późno I jak tam, aplikowałeś?

Pong
@Ping

Ale pojawiła się rekrutacja na wsparcie techniczne, to tak dla zainteresowanych. Też ciekawe stanowisko, tyle, że trzeba lubić kontakt z klientem

UgU
@Pong

O, dzięki za info, zagłębię się w temat

jamro
@Pong

brzmi dobrze, możesz powiedzieć coś więcej o tym stanowisku? jakie warunki, jak przygotować się do rozmowy itd.?

Neron
@jamro

Do rozmowy, jak do rozmowy, raczej nic cię specjalnie nie zaskoczy musisz się przygotować na merytoryczne pytania i najważniejsze, nie spinać :)

jamro
@Neron

tak myślałem ogólnie, ale zawsze lepiej zapytać nie spinać, łatwo powiedzieć, zawsze się człowiek trochę spina w takiej sytuacji nie będą mnie jakoś bardzo maglować? i atmosfera raczej luźna, czy poważna?

Firma szybko się rozwija i zatrudnia nowych ludzi. Wygląda to dobrze.

nowszy
@Nowy

Szukają teraz kogoś do pracy?

olinek
@nowszy

Na produkcje na przyklad tak

foul
@olinek

a specjalista/tka wsparcia tech?

Alex
@foul

Skoro pytasz to pewnie widziales ofertę, tez sie wlaśnie zastanawiam bo wyglądają fajnie benefity i wgl. Aplikowales?

Stary
@Nowy

Sprzedaż tak dobrze nie wygląda i nie wiem , czy firma utrzymałaby się na rynku bez pieniędzy inwestora.

nikodem

Witam, piszę tutaj z nietypowym pytaniem, trochę wybiegnę w przyszłość. Za stosunkowo niedługo kończę studia więc jakby ktoś z was był tak miły i opowiedział coś o pracy u was, byłbym wdzięczny. Zbieram informację o firmach, w których chciałbym-mógłbym pracować za parę miesięcy. Niby jeszcze pół roku ale szybko zleci, a teraz biorę pod uwagę nawet staż żeby zaraz po studiach mieć możliwość poważnego startu. Mam nadzieję, że ktoś poświęci chwilę i nakreśli mi sytuację i że mnie nie wyśmiejecie za przezorność. Pozdrawiam i z góry dziękuję

@nikodem

To wybiegnij jeszcze troche w przyszłość i powiedz gdzie byś się widział (jaki dział/stanowisko) i jakbyś już zdał to jaki kierunek? Bedzie trochę łatwiej odpowiedzieć na Twoje pytanie ;)

@Pomocny

Przepraszam za tempo ale odpisywania ale sesja, praca itd... priorytety. Studiuję automatykę i robotykę i nie wiem jakie macie działy, więc może inaczej, czy znalazłoby się miejsce u Was dla osoby po moim kierunku? czytałem o 3DGence tematyka ciekawa, firma wygląda bardzo obiecująco i ambitnie ale nie wiem jak się mają moje zamiary do rzeczywistości

Kaśka
@nikodem

Nie chcę niczego sugerować, ale poważnego startu tam raczej nie można zrobić. W moim odczuciu to miejsce dobre dla studentów, którzy chcą sobie dorobić.

Dominika
@nikodem

Firma zlokalizowana na wsi pod Gliwicami, więc bez samochodu trochę ciężki dojazd.

@Dominika

Samochód mam więc dojazd myślę, że nie stanowiłby problemu ale dziękuję za zwrócenie uwagi :)

Kaśka

You make my day!

sanczezz

Pracuję w 3DG od 2lat i szczerze powiedziawszy jak na razie jestem zadowolony. Zajmuję się tym co mnie faktycznie interesuje i daje możliwość rozwoju, po drugie jakby nie patrzyć jest to renomowana firma, która działa nie tylko na polskim rynku także bez wazeliniarstwa cieszę się, że tu trafiłem. Pozdrawiam

Paulina
@sanczezz

Wygląda więc na to, że trochę czasu już spędziłeś w 3Dgence. A czy mogę zapytać, czym zajmujesz się w pracy? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć. Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę, patrząc pod kątem wynagrodzenia i benefitów pozapłacowych?

Luke
@sanczezz

cała firma się rozwija, młody zaangażowany team motywuje do działania

sky
@Luke

ciężko się nie zgodzić. Zresztą większość to pasjonaci i zapaleńcy - udziela się :)

Paulina
@sky

Fajnie w takim razie, że tak to wygląda w 3Dgence. A możecie powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu? Ciekawią mnie kwestie bardziej organizacyjne takie jak forma umowa oferowana przez pracodawcę i to, czy jest ona negocjowalna. Na jakie wynagrodzenie można liczyć w 3Dgence?

@Paulina

Umowa o prace na rok lub czas nieokreślony, ew pierw okres probny 3 miesiące, zależy od działu i stanowiska tak jak i zarobki. Negocjować można zawsze. Informacje o formach zatrudnienia podawane są przeważnie w wystawianych ogłoszeniach na portalach takich jak pracuj czy olx. W 3DGence można zacząć na stanowisku recepcjonisty z minimalną krajową a skończyć na kierowniku lub wyżej z adekwatnym wynagrodzeniem, trzeba tylko pokazać, że jest się w czymś dobrym. Oczywiście nie ma co liczyć, że przychodząc bez doświadczenia na stanowisko magazyniera, specjalisty czy montera dostanie sie 4 tysiące na rękę, firmowy samochód i telefon.. Profil firmy to obecnie w moim odczuciu coś pomiędzy startup'em a korporacją, nikt nikogo nie traktuje jak "trybika w maszynie" ale też każdy ma swoją konkretną robotę do zrobienia. Jednym to pasuje innym przeszkadza. Większość pracowników jest chętna do pomocy w przypadku jakiegoś problemu więc nowe osoby nie muszą obawiać się, że zostaną z problemem same.

GIGI
@Paulina

2 tysie na rękę + nadgodziny

Franek

Firmy z reguły nie oddzwaniają do każdego tylko do osoby którą firma wybiera!

Zostaw merytoryczną opinię o 3Dgence - Przyszowice

• Jak się pracuje w 3Dgence?

Zobacz opinie na temat firmy 3Dgence tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Dgence?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3Dgence?

Kandydaci do pracy w 3Dgence napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3Dgence