WM Sp. z o.o. Wydawnictwo

Bydgoszcz

Opinie o WM Sp. z o.o. Wydawnictwo

Maciek

Firma mocno niepoważna. Radzę wszystkim trzymać się od niej z daleka !!!

Bogusław

Polecam skorzystać z innej firmy gdyż w taj firmie panuje niekompetecja i brak adekwatnych decyzji. Ceny inne niż na początku ustalone, trzeba doplacac albo nie dostanie się zlecenia. Trzeba płacić nawet za zepsute wydruki co jest dla mnie śmieszne...

Robert

Żal, żal i jeszcze raz żal. To wydawnictwo to jakaś pomyłka. Ten gościu bodaj że Wiesław bardzo wkurzająca osoba nic nie rozumie co się do niego mówi i później wychodzi taka lipa. Nie polecam

grzegorz

potwierdzam wydruki maja wiele do zyczenia a pan wieslaw tylko kreci tak zeby bez faktury najlepiej sprzedawac wydruki i nawmawia do tego klientow. Jednym slowem kretacz a by lepiej na jakosci swoich rzeczy sie skupil.

Barbara

Nie polecam. Zamówiłam tam wydruki dwustronne w dużej ilości. Cena na początku byla ustalona, pózniej pan Wiesław naliczył sobie cene dużo wyższą i to o 350 złotych. Byłam w szoku. Zaczelam na miejscu oglądać wydruki i okazało sie, że jest na nich duże przesunięcie ww stosubku do drugiej strony. Zaczął mi mylić oczy, zet to wina maszyny a on nie jest w stanie zrobić tego idealbie, a przesunięcie było aż 5 milimetrów. Mówił, ze w takim razie obniżamy cene o 200 złotych i nie ma problemu. Ja bylam strasznie oburzona podbiesieniem ceny i przesunieciem, mówiłam, ze nie zapłacę bo nie spełnia moich oczekiwań to mnie zaczął sądem grozić. Zapłaciłem ale nikomu nie pokecam tego wydawnictwa i paba Wiesława który jest gburem i kombinatorem. Jakość wydruków też mało spełniającą wymogi. Widać na niektórych dziwne przenazy, ogólnie jestem zdegustowana.

Zostaw opinię o WM Sp. z o.o. Wydawnictwo - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WM Sp. z o.o. Wydawnictwo