Opinie o Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j. w Bydgoszcz

Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j.
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 132 dni.

Czy Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Mira Nowy wpis

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do pisania negatywnych opinii!!

zainteresowana pracą Nowy wpis

Witam. Pytanie kieruję do osób pracujących w firmie. Czy kobiety faktycznie są dyskryminowane? Czy na stanowisku Key Account Manager trzeba wykonywać u klienta dużo prac stricte technicznych? Uczestniczyłam raz w rozmowie. Niestety zrezygnowałam z II etapu przerażona wymaganiami właściciela dotyczącymi spraw technicznych. Moim zdaniem wymagana wiedza znacząco przekraczała kwalifikacje pracownika działu handlowego. Jeżeli się mylę będę wdzięczna za wyprowadzenie z błędu. Pozdrawiam.

pracownik firmy Nowy wpis
@zainteresowana pracą

Z tą dyskryminacją, to skąd taki pomysł? Pracuje u nas wiele Pań już od bardzo długiego czasu i szczerze nie zauważyłem, żeby ktoś do kogoś miał tutaj jakieś uprzedzenia lub dyskryminował z powodu płci. Także bez przesady - jesteśmy "normalni" :)

Tak1Nie

Czy firma Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j. w mieście Bydgoszcz była twoim pracodawcą? Opisz nam związane z nim swoje doświadczenia i pomósz innym podjąć decyzję o zatrudnieniu tutaj. Czekamy na twój komentarz.

Ranking

Zostaw opinię o Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j.