Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j.

Adres: Dworcowa 83, 85-009 Bydgoszcz

NIP: 9671163455 REGON: 93128667 KRS: 0000310071

Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j.
0 0 3 5 1

Opinie o Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j.

Filtruj opinie po kryteriach:

zainteresowana pracą
 Opinia

Witam. Pytanie kieruję do osób pracujących w firmie. Czy kobiety faktycznie są dyskryminowane? Czy na stanowisku Key Account Manager trzeba wykonywać u klienta dużo prac stricte technicznych? Uczestniczyłam raz w rozmowie. Niestety zrezygnowałam z II etapu przerażona wymaganiami właściciela dotyczącymi spraw technicznych. Moim zdaniem wymagana wiedza znacząco przekraczała kwalifikacje pracownika działu handlowego. Jeżeli się mylę będę wdzięczna za wyprowadzenie z błędu. Pozdrawiam.

pracownik firmy
@zainteresowana pracą 13.11.2018 21:33

Z tą dyskryminacją, to skąd taki pomysł? Pracuje u nas wiele Pań już od bardzo długiego czasu i szczerze nie zauważyłem, żeby ktoś do kogoś miał tutaj jakieś uprzedzenia lub dyskryminował z powodu płci. Także bez przesady - jesteśmy "normalni" :)

Opinia

Czy firma Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j. w mieście Bydgoszcz była twoim pracodawcą? Opisz nam związane z nim swoje doświadczenia i pomósz innym podjąć decyzję o zatrudnieniu tutaj. Czekamy na twój komentarz.

Zostaw opinię o Loco Adam Sawczuk Sławomir Szyłko sp.j. - Bydgoszcz