Opinie o Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal w Olsztyn

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal?

Maciej Nowy wpis

To jest zwykły palarni nic wiecej Do PIPU został zgłoszony

Jak szefostwo w Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal? Spoko traktują ludzi?

bylem widzialem Nowy wpis

ogolnie nie polecam. Mozna przepracowac tyg i dowidzenia.

Tomasz

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Czas bardzo niepewny ale maruderzy ciągle narzekają.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Były Pracownik

Typowy prywaciarz, umowa na najniższą krajową reszta pod stołem, mobbing na porządku dziennym. Normy pracy nie istnieją, nadgodzinny nie są dodatkowo płatne. Polecam zgłosić sprawę do urzędów. Za nękanie i mobbing do sądu. Dodatkowo właściciel powinien w trybie natychmiastowym zostać poddany leczeniu psychiatrycznemu, egzorcyzmy już raczej nie pomogą. BHP nie istnieje. Historię które mógłbym przytoczyć podczas obcowania z tym pracodawcą nadają się na scenariusz do dobrego thrillera. Ten człowiek najlepiej nadaje się jako komendant do obozu koncentracyjnego. Mam nadzieje że sprawiedliwość zostanie w końcu wymierzona i człowiek ten zapłaci za swoje niegodziwości. Pozdrawiam i nie polecam.

@Były Pracownik

Bardzo niepokojący jest Twój wpis. W szczególności to, co napisałeś o rzekomym mobbingu, który w Twojej ocenie tam występuje. Tego typu oskarżenie jest bardzo poważne, dlatego też chciałbym poznać szczegółowe sytuacje, które potwierdzą, że do takiego zjawiska dochodzi. Mógłbyś je podać?

Hhh
@Były Pracownik

Z tym sie zgadzam I potwierdzam

Kkk
@Były Pracownik

Firma krzak. Pracownicy du..po włazy nie miejacy własnego zdania. (usunięte przez administratora)

Patrycja

Czy to prawda , że w firmie jest problem z umowami?

Były Pracownik
@Patrycja

Tak są problemy, z wypłatami też, standardowy prywaciarz ze starą mentalnością , umowa na najniższą krajową a reszta pod stołem, nie dość że (usunięte przez administratora) ludzi to jeszcze państwo.

Xxx
@Patrycja

A co PROBLEMU Z UMOWAMI? Prosze ludzi w blad nie wprowadzac bo prswde sie mowi pracowalo sie przez 9miesiecy umiwy nie potrafil dac dla mnie jest zwyklym oszustem przekraczasz brame do pracy I jestes jego wlasnoscia.. typ jest dla mnie hory lep!- a co do umowy z bajnizszej krajowej placi reszta pod stolem do reki. (usunięte przez administratora)

Mmm
@Były Pracownik

Dokładnie tak jest. O umowę zwodzil mnie 5 msc. Przede wszystkim twierdzi że nikt nikt nie umie na tyle żeby dostać od wielce Pana umowy. Jeździsz na budowy montujesz barierki bez uprzęży w razie wypadku umywa ręce. Dla mnie ten pracodawca to zwykły pa.....nt.

Roki

(usunięte przez administratora) Wielki pracodawca bierze sie za montaze balustrad a pojecia nie ma o robocie. Syfiaz nic pozatym tam gdzie cos zre ze tak powiem tak sta pod siebie I kaze pracownikom sprzatac. Szatnie (usunięte przez administratora) brud na chali zero ogrzewania po 0stopni . O ciuchy rok trzeba walczyc!!! Jednym slowem naslac trzeba tam pip inspekcje pracy I sanepid . (usunięte przez administratora)

Pracownik 2

Pracodawca niewyplacalny, nie daje umów, miało nie być wyjazdów w delegację A praktycznie były same wyjazdy, ludzi traktuję jak (usunięte przez administratora) ubliza wymaga pracy po 13-14 H na mrozie najlepiej bez żadnej przerwy śniadaniowej, na hali jeden wielki (usunięte przez administratora) ( zbiera śmieci z przed ponad 8 lat), ten człowiek nie nadaje się do prowadzenia firmy. Odradzam pracy u tego inżyniera za 10 gr.

Pracowałem w owej firmie pewien okres czasu. Jej właściciel "wielki inżynier" nie dość, że zajmuje się reklamami które w miare potrafi robić to porywa się na prace o których nie ma pojęcia i to na masową skalę. Nie masz pojęcia o balustradach? to nic, zacznij od zlecenia na 700metrów balustrady nie wiedząc czym ją wykonać, jak wykonać ani jak montować, lecz podczas każdej czynności bądź przekonany, że Twój "pracownik" czyt. czarnuch pracuje za przeproszeniem (usunięte przez administratora) a, że pot nie leje się strumieniami a kropelkami znaczy, że nie (usunięte przez administratora) jak powinien. płacenie w terminie to marzenie. żadna stawka nie jest godna aby pracować dla Macieja "R"ogala :)

Julia123

Nie polecam tej firmy. Pracodawca jest człowiekiem nieuczciwym, nie płaci terminowo wypłat ani faktur. Robi dziwną selekcję dot przyszłych pracowników. A potem traktuje ich jak roboli. Nie potrafi zadbać o pracownika, a jedynie wymaga. Unikać jak najdalej!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal - Olsztyn

• Jak się pracuje w Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agencja Reklamowa Colorex Maciej Nogal
  • Lubelska 43A