Opinie o Pak Druk Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pak Druk Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pak Druk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pak Druk Sp. z o.o. w Rybnik

Jaka umowa obowiązuje w Pak Druk Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Ufo Nowy wpis

Czy obecnie są.przyjecia do pracy na produkcję dla kobiet

Małgorzata Nowy wpis
@Ufo

Mam pytanie, bo podkreślasz że dla kobiet. To na których stanowiskach tutaj kobiety nie mogą pracować i dlaczego?

Ufo Nowy wpis
@Małgorzata

Nie wiem jak wygląda tam praca dlatego pytam o oferty dla kobiet

Paulina

Piszecie o dobrych zarobkach i aż jestem ciekawa jakie kwoty macie na myśli? Podacie widełki?

Endriu

Szczerze polecam, z przyczyn osobistych już nie pracuję ale wszystko ok. Robić trzeba, ale to nic nowego w pracy. Dobre zarobki.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pak Druk Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Julia

Kilka osób napisało, że są dobre zarobki. Ile płacą netto za miesiąc? Czy dostaliście dodatki świąteczne?

Xxxxz

Czy w tej firmie pracują kobiety i czy na tą chwilę sa przyjęcia?

XYZ

Szczerze POLECAM, pracuję już kilka lat i nigdy nie było problemów. Szefostwo komunikatywne, a praca też w miłej atmosferze, bo atmosferę tworzą ludzie. Praca fizyczna jak to na produkcji, ale dobra praca równa się godna płaca.

K.

Po tych komentarzach moje obawy okazały się nie potrzebne. Po prostu ktoś z komentujących miał gorszy dzień. Trzeba po prostu pracować. POLECAM

Gustaw

Dobre opinie zbiera firma w internecie. Powiedzcie czy są prowadzone rekrutacje i czy warto aplikować?

Witam, jak wygląda praca, atmosfera w firmie, na jakie zarobki można liczyć i czy warto zatrudnić się w tej firmie?

Matys093

Pracuje ktoś w tej firmie jak wygląda praca i zarobki?

Były pracownik, nigdy więcej tej firmy

Pracodawca nie daje urlopow a Pan P. Smieje się chamsko w twarz pracownikom. Ludzie traktowani jak niewolnicy, nawet ci wyższej kategorii pracownicy. Jeden operator non stop na nadgodzinach, jeden nawet rękę uszkodził, to mieli pretenchy, że śmiał wziąć zwolnienie. Czysty cyrk.

Zostaw merytoryczną opinię o Pak Druk Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Pak Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pak Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pak Druk Sp. z o.o.?

Pak Druk Sp. z o.o.