Mindshare Polska Sp. z o.o.

Opinie o Mindshare Polska Sp. z o.o.

Student/94

Jeszcze lepsze warunki na stażu w dziale planowania i zakupów - 500 zł/miesiąc - staż trwa pół roku :) hehe

Ewelina

Czy ktoś zechce podzielić się opinią na temat tej firmy? :) Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko recepcjonistki i jestem ciekawa co inni sądzą o pracy u nich.

Ambitna Warszawianka
@admin 17.11.2015 06:25
Wiesz coś o rekrutacji w firmie Mindshare Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki pracy? Czekamy na Twój komentarz....

Oferują bardzo niskie wynagrodzenie - oczekują wysokich kwalifikacji (znajomosci mediów, pracy po godzinach, doskonałej znajomosci pakietu office, zaawansowanego angielskiego) i oferują 2100 zł netto - z perspektywą takiego wynagrodzenia przez 1.5 roku. W zamian oferują współpracę w międzynarodowej korpo - krainie miodem i mlekiem płynącej.

Zostaw opinię o Mindshare Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mindshare Polska Sp. z o.o.