CATI Mindshare

Kraków

Opinie o CATI Mindshare

romek

Hej! Widze, że teraz ta firma wykonuje wszelkie badania sondażowe, a też poszerzyła troche działalnosc, moze dlatego nie było nowych ofert pracy, bo inwestowali w nową rzecz? Mają teraz od kilku miesięcy własne studio badawcze w Karkowie i chyba tam bedzie rekrutacja.

Całkiem fajna praca. Zawsze można się czegoś nauczyć. Solidni i życzliwi supervisorzy. Miła atmosfera.

Gabi

Szwajcar mili państwo;)

paszczur

Niemiec mówiący po polsku mówi po polsku poprawniej niż wielu rodowitych Polaków ze zdaną maturą.

młody

McPraca w której raczej niczego nie da się nauczyć. Supervisorki nie mają pojęcia o niczym, nie wiem po co w ogóle tam są. Liczą się zrobione ankiety (choć nie ma to wpływu na zarabiane pieniądze). Ankiety naciągane i z punktu widzenia metodologii te badania nie mają żadnego sensu. Przez jakiś czas pracował tam Niemiec dość słabo mówiący po polsku i nikt się nie zorientował. Mówiąc krótko lepiej sobie odpuścić, strata czasu.

Zostaw opinię o CATI Mindshare - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CATI Mindshare