Kamień Pomorski

Opinie o Geodezja I Projekty Monika Słysz Firma Geodezyjno-Projektowa. Biuro Obsługi Inwestycji

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

cysiu

Odradzam prace w tej firmie , moze i jest fajna ale na początku , potem szef zaczyna się wywyższać.Pieniądze też marne , cały czas w delegacji i ciężko 2000 wyciągnąć... :) Pozdrawiam

Zostaw opinię o Geodezja I Projekty Monika Słysz Firma Geodezyjno-Projektowa. Biuro Obsługi Inwestycji - Kamień Pomorski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geodezja I Projekty Monika Słysz Firma Geodezyjno-Projektowa. Biuro Obsługi Inwestycji