Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy

Międzywodzie

Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy

Opinie o Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy

Ola

Wypieki są bardzo smaczne i zawsze świeże. Wyroby bardzo polecam. Gorzej już wyglada obsługa w cukierni a raczej brak jej koordynacji! Jak to możliwe, aby w cukierni z tak dużym wyborem i przy tylu klientach - zwłaszcza o tej porze roku w weekend brakowało personelu????? Panie są bardzo zagubione- nie dziwie sie( turyści potrafią być dość marudni) Tylko dziwie się Panu Bojzanowi, ze nie potrafi postarać się o to, aby obsługa klienta przebiegała dość sprawnie i w miarę szybko.??? Ludzie stoją w jednej kolejce- a są trzy kasy!!! Zero obsługi na tarasie!!!! Gdzie są kelnerki????? Wściekli ludzie wychodząc z kelejki mówią ze ostatni są tu raz i takiego bałaganu w obsłudze nie widzieli!!!! Poprostu brak osoby, która przejęłaby koordynację personelu. Pan Bojzan traci bardzo dużo klientów.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Mark

kupilem sero-makowiec, maly kawalek a wadze jego prawie jednego kilograma. Cuasto rozpadalo sie przy dotnieciu widelcem i bardzo niesmaczne. W serze podejrzewam 3/4 wody

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Aga

Zgadzam się z opinią Maxa. W tej cukierni jest bardzo niemiła obsługa. Z tego też względu , aż nie mam ochoty posiedzieć tam przy marnej kawie. Kupiłam na wynos makowiec a na rachunku widniało ciasto skubaniec, który kosztował dużo więcej , wiec moim zdaniem mały przekręt. Tłumaczenie pani, że kod jest istotny mnie jakoś nie przekonuje jeśli cena tych ciast jest znacznie rozbieżna. Wniosek- nie polecam ciast na wagę.

Klient
@Aga 20.09.2017 17:39

A pracowała Pani kiedykolwiek w kawiarnii?

Klient i pracownik

Polecam z całego serduszka! Bardzo mili ludzie, super atmosfera w pracy, wszyscy sa jak jedna wielka rodzina. Szefostwo jest wyrozumiałe oraz pomocne w każdej sytuacji. Jeśli do pracy to tylko tam !

Piotr71

Fajne mlode dziewczyny w obsludze szybko i sprawnie , doradziły i z usmiechem obslugiwaly mnie przez caly dwutygodniowy pobyt . Na pewno wroce :)

Max

wyjatkowo niemila obsluga, szczegolnie strasza pani, ktora z laski sprzedaje i podaje towar. Albo bark im drobnych albo torebek do pakowania. Kupowalem u nich do czasu gdy odnalazlem w Kamieniu Pomorskim cukiernio-piekarnie ZELEK. Malo tego , ze mila obsluga to wypieki duzo lepsze niz u Bojzana. Oplaca sie pojechac niz patrzec na miny rozhisteryzowanych niewiast u Bojzana

gosc

panstwo bojzan oszukuja tez kierowcow dajac zarabiac wielkie g....... robilem tam i wiem jaki jest pan darek do tego pani karina obgaduje pracownikow i sie nasmiewa

Sezonowa

Pracowałam u szanownych Państwa Bojzan kilka sezonów. Oszukują klientów i pracowników - że nie wspomnę o Urzędzie Skarbowym... Klienci - jedząc makowca lub bajaderkę konsumują stare ciasto drożdżowe (to miękkie między zębami przy jedzeniu to nie bakalie...). Wielokrotnie widziałam jak z przeterminowanej śmietany robiono ciasta - z polecenia szefa. A wiśnie w torcie wiedeńskim - niestety nie pochodzą z alkoholu spożywczego. Pracownikom, zwłaszcza tym sezonowym, nawet nie proponują umowy - od razu mówią o pracy na czarno. A jak już dostanie się od nich umowę, to z pensji potrącają to co muszą oddać w ramach podatku do US. Państwo Bojzan oszczędzają zarówno na dobrych składnikach, jak i na szkoleniach dla pracowników. Apropos baristy - w ciągu kilku letnich sezonów, gdy byłam tam zatrudniona, barista odwiedził Cafe Bojzan JEDEN RAZ - zrobił dwie kawy, malując mlekiem kształt liścia na powierzchni, wręczył je Karinie (szefowej) i Darkowi (szefowi) i po instruktażu parzenia dobrej kawy :) Po prostu śmiech na sali...

Maria
@Sezonowa 13.03.2015 15:44

Jedyny taki lokal-miejsce w Międzywodziu, codziennie coś nowego, dużo ludzi, kolejki od rana, zawsze świeży towar, za każdym razem otrzymujemy paragon. Kawa włoska, dobry ciśnieniowy ekspres, jako jedyni, na miejscu wytwarzają lody, codziennie inny smak. Polecam.

tnr

Z BARISTA. PRZEPRASZAM. SŁOWNIK W TELEFONIE...

tnr

Przyjeżdżam do Międzywodzia od kilku lat. Bojzan ma dobre wyroby ale obsługa jest fatalna. Nic się nie zmienia. Zero uśmiechu i pozytywnej obsługi. Ja pracuje w sieciowej piekarnio- cukierni w Szczecinie i poziom naszej obsługi klienta mógłby nauczyć Panie tutaj tego jakie mieć podejście do klienta. Ja rozumiem ze nie musza polecać ani się uśmiechać bo klienci sami w sezonie przychodzą ale pewne normy i zasady obsługi obowiązują. Ja juz więcej nie pójdę do tej piekarni. A I PANIE POWINNY PRZEJŚĆ PONOWNE SZKOLENIE Z BASISTA GDYŻ CAPPUCINO ROBIĄ Z PRAWIE PRZEGOTOWANEGO MLEKA. A TO DUŻY BŁĄD. szef powinien kłaść nacisk na szkolenia swoich pracowników!!

Zostaw opinię o Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy - Międzywodzie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy