Modena Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poligraficzne

Cieszyn

Opinie o Modena Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poligraficzne

Shader

Zgrana załoga, dobrze mi się z tymi ludźmi pracowało. Wypłata zawsze na czas. Umowa o prace po okresie próbnym, bez problemu. Płaca jak na lokalne warunki bardzo w porządku. Nadgodziny płatne a i premia wpadnie. Szefostwo jest ok, jak się sprawdzasz i wykonujesz swoje obowiązki jak należy, nikt się nie czepia. Najgorsze, co się trafia to niektórzy piekielni klienci, zwłaszcza graficy mają czasem ciężko. Polecam pracodawcę.

doku

bardzo nie jasno określone zasady wypłacania za nadgodziny(do których szefowa zmusza pracowników) przemieszane z systemem premiowania. Tak naprawdę wypłaty za nadgodziny nie istnieją. Szefowa mobinguje pracowników, wprowadza nerwową wręcz niewolniczą zależność na linii przełożony - podwładny, co odbija się na pracy zespołu. W firmie jest rotacja szczególnie przy produkcji, nic dziwnego, ludzie nie wytrzymują obłąkanego zachowania. A szkoda bo firma ma potencjał, a szef spoko.

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Modena Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poligraficzne? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw opinię o Modena Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poligraficzne - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modena Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poligraficzne