Hedom Henryk Michna

Krosno

Opinie o Hedom Henryk Michna

Opinia testowa

?

Drukarnia z wieloletnim stażem, dzialająca na starych zasadach brakuje nadzoru, z produkcji wychodzą buble a z reklamacją bardzo ciężko zawsze jest wszystko inne zawalone tylko nie to iż niema nadzoru nad drukarzami i całą ekipą, nawet jeden kolor potrafią zepsuć gdzie wydruki wychodzą nie jednolite i popasmowane. Nadzór do niczego a kadra kierownicza tylko mydli oczy potrzciwemu wlascicielowi że to zawsze zły jest projekt bądź materiał kupiony a zawsze jesli klient dostarczy swój. Ogólnie chaos i brak jakości którą się tak chwalą.

Zostaw opinię o Hedom Henryk Michna - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hedom Henryk Michna