Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki

Iskrzynia

Opinie o Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki

Lila

DRAMAT nie polecam tego ,, projektanta" idiota jakich mało szkoda czasu i pieniędzy. Zero wiedzy i kłamca jakich mało. Wypiera się wszystkiego. Nawet lokalni przedsiębiorcy go nie polecają i mają bardzo zle zdanie o nim. Rozmowa z Panem Stanisławem męcz bo gość nie rozumie co się mówi do niego.

marek

Obsługa poniżej krytyki, zapłaciłem tak jak się umawialiśmy jak firma złoży dokumenty o pozwolenie i to był wielki błąd. Projekt z błędami wracał kilkukrotnie, brak obliczeń, pan odnosi się do projektu wykonawczego którego niema jakiś absurd każda rozmowa kiedy zwróci się błąd nieprzyjemna, odradzam wszystkim tą firmę,

master

Dla wszystkich osób które cenią sobie zdrowie psychiczne i czas !!! Projekty wykonane przez tą firmę to jakieś nieporozumienie, brak obliczeń (projektant przyznał się na końcu że obliczenia wykonuje do projektu wykonawczego, w budowlanym przyjmuje sobie jakieś losowe wartości). Właściciel jest tylko pomocnikiem projektanta pieczątki podbija gość po technikum!!!. Rozwiązania przewymiarowane, masa błędów niedomówień, jeżeli niema się czegoś na piśmie to u tego Pana można o tym zapomnieć, ustalenia słowne nie obowiązują. Tona błędów w projekcie w ustaleniach miałem lukarny a wrysowano okna dachowe i taki projekt bez konsultacji poszedł do urzędu, później dodatkowe płatności za przeróbki, termin wykonania projektu 1 miesiąc skończyło się na 6 :D itd.... Szczerze odradzam tego Pana, jedynym plusem jest jak pisał poprzednik możliwość uzgodnienia po normalnych godzinach.

klient

Duży plus za - możliwość uzgodnienia z nim wszystkiego po normalnych godzinach pracy, jeszcze większy MINUS - bałaganiarz, wszystko z nim trzeba mieć na piśmie potwierdzone przez niego, ponieważ wypiera się wcześniejszych ustaleń.

Zostaw opinię o Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki - Iskrzynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki