Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki

NIP: 6841084843 REGON: 180357171

Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki

Opinie o Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki

Bronisław

Posiadasz nowe informacje dotyczące zatrudnienia oraz rozwijania się firmy Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki? Może robiłeś staż w tej firmie? Jak go wspominasz? Co z kwestią benefitów? Zapraszam was do pisania nowych komentarzy w tym temacie, nowe opinie będą bardzo przydatne dla innych.

Czemu pracownicy firmy Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

marek

Obsługa poniżej krytyki, zapłaciłem tak jak się umawialiśmy jak firma złoży dokumenty o pozwolenie i to był wielki błąd. Projekt z błędami wracał kilkukrotnie, brak obliczeń, pan odnosi się do projektu wykonawczego którego niema jakiś absurd każda rozmowa kiedy zwróci się błąd nieprzyjemna, odradzam wszystkim tą firmę,

master

Dla wszystkich osób które cenią sobie zdrowie psychiczne i czas !!! Projekty wykonane przez tą firmę to jakieś nieporozumienie, brak obliczeń (projektant przyznał się na końcu że obliczenia wykonuje do projektu wykonawczego, w budowlanym przyjmuje sobie jakieś losowe wartości). Właściciel jest tylko pomocnikiem projektanta pieczątki podbija gość po technikum!!!. Rozwiązania przewymiarowane, masa błędów niedomówień, jeżeli niema się czegoś na piśmie to u tego Pana można o tym zapomnieć, ustalenia słowne nie obowiązują. Tona błędów w projekcie w ustaleniach miałem lukarny a wrysowano okna dachowe i taki projekt bez konsultacji poszedł do urzędu, później dodatkowe płatności za przeróbki, termin wykonania projektu 1 miesiąc skończyło się na 6 :D itd.... Szczerze odradzam tego Pana, jedynym plusem jest jak pisał poprzednik możliwość uzgodnienia po normalnych godzinach.

klient

Duży plus za - możliwość uzgodnienia z nim wszystkiego po normalnych godzinach pracy, jeszcze większy MINUS - bałaganiarz, wszystko z nim trzeba mieć na piśmie potwierdzone przez niego, ponieważ wypiera się wcześniejszych ustaleń.

Zostaw opinię o Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki - Iskrzynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Usług Projektowych Skala Stanisław Najdecki