Opinie o Biuro Plus Krosno Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Plus Krosno Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Plus Krosno Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Plus Krosno Sp. z o.o. w Krosno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Biuro Plus Krosno Sp. z o.o.?

Kacper Nowy wpis

Dziękuję bardzo za znalezienie super płatnej pracy, bezproblemową pomoc w każdej sytuacji i o każdej porze, nawet gdy okazało się że nie ma pracy ten pan załatwił inną w chwilę moment POLECAM gdyby każdy tak działał, życie było by dużo łatwiejsze

Szukający pracy Nowy wpis

Rozmowa przebiegła szybko. Forma zatrudnienia na okres próbny, do której skłania się kierownik to umowa o dzieło na max 3 miesiące. Później umowa o pracę. Czy rzeczywiście tak będzie? Może wypowie się osoba, która tą pracę dostała. Padło pytanie o oczekiwania finansowe z mojej strony.

Ola Nowy wpis

Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Magda

@xyz powiesz coś więcej?

@Magda

Opinie na temat Biura Plus pisze sobie sam właściciel i popada w samozachwyt. W rzeczywistości to każdy pracownik dostaje umowe o dzieło na 3 miesiące (co miesiąc nowa) po czym dostaje umowe o pracę. Wymagrodzenie to najniższa krajowa, premia (nie zawsze) to 2 razy po 50zł w kopercie. Na święta można dostać suszarke do włosów (tyczy sie również mężczyzn) o wartości 30zł. Samochody w stanie opłakanym z przebiegiem 500tys.km. Oprócz rozwożenia towaru kierowcy muszą jeździć na zakupy, załatwiać prywatne sprawy syna szefa, rozładowywać towar z tira. Do rozwiezienia ok.40punktów dziennie. Praca od 7 do 17-18. Asortyment dostarczany do klienta to nie tylko artykuły biurowe ale również spożywczy typu woda w dużych ilościach, którą kierowca sam zamawia w hurtowni, mleko, kawa, ciasteczka itp.oczywiście kierowca sam robi zakupy. Kierowcy muszą sami zadbać o zmiane opon w samochodach, jeździć na przeglądy a także wiele innych rzeczy które nie są zawarte w umowie. Kierownik magazynu pupilek szefa dlatego ma najdłuższy staż pracy i wykorzystuje pracowników. Nie polecam pracy ani zakupów w takim "zakładzie"

Xyz

Bardzo niepolecam. Nie doceniają pracowników

Aga

@Terefere a to w porządku kierownik?

Terefere

Mentos dalej kierownikiem jest?

monka

Dlaczego co chwila pojawia sie oferta pracy na krośnieńskim portalu??? O co chodzi wydaje mi sie to podejrzane.

Ilona
@monka

Może oferty pracy pojawiają się często, bo np. firma się powiększa? Ciężko ocenić, może wypowie się ktoś, kto lepiej zna Biuro Plus. Jesteś zainteresowany jakimś konkretnym stanowiskiem pracy?

hahaha
@monka

Serdecznie odradzam, co chwilę są ogłoszenia, ponieważ dają umowy o dzieło na 3 miesiące ,żeby nie płacić zusu, a po tym okresie pa pa i kolejna osoba. Porażka totalna, wykorzystywanie ludzi

Jasiek

Macie jakiś powód, że przestaliście zaglądać na forum?

kuba

(usunięte przez administratora)dawał kopertę kto chce pozew zbiorowy proszę pisać

Ilona

Firma stale prowadzi rekrutację na kilka stanowisk: Reprezentant Firmy, doradca klienta, Kierowca, Magazynier, Księgowy, Serwisant urządzeń biurowych oraz Grafik komputerowy. Biuro Plus Krosno poszukuje osób dynamicznych, zorientowanych na rozwój, konsekwentnie dążących do wyznaczonych celów i chętnie pracujących w zespole. Jeżeli jesteście ciekawi wymagań na konkretne stanowisko, to firma prosi o kontakt: https://www.biuroplus-krosno.pl/stat?st_kariera

Byłam nie polecam

Nie warto sobie zawracać tą firmą głowy, cały czas jest rotacja, kierownik boi sie jakiekolwiek decyzje przedłożyć szefowi które usłyszy wcześniej od przedstawicieli, auta zdezelowane, nie ma konkurencyjnych cen (chyba że Krosno gdzie BP ma monopol to owszem), z tego co wiem to firmę teraz przejmuje syn, który jak dostaje gratisy od dostawców to wprowadza na magazyn żeby przyciąć kilka złotych więcej zamiast dać przedstawicielom na gratisy. Kasa to najniższa krajowa a Marek kombinuje cały czas jak Ci nie wypłacić premii. NIE POLECAM.

@Byłam nie polecam

zapomniałaś dodać że kasa jest pod stołem..czyli na papierze najniższa a reszta (jakieś ochłapy) pod stołem ..dziwie się że szef się nie boi kontroli PIP i Skarbówki za te machloje ..nieopodatkowane .... więc jak starasz się o kredyt to bank się śmieje z zarobków pracownika.. noi umowy śmieciowe nikt nie ma na stałe (no może 3 osoby) tylko e-nta umowa na czas określony przepuszczane przez niszczarkę i drukowana nowa z nową datą...oj napisałby powieść o tej firmie

były
@były pracownik

Krosno Biuro Plus ---potwierdzam wypowiedź ....kombinacje na całej lini ,chyba ma znajomosci w inspekcji pracy bo sie nie boi

Ojciec i syn
@były

W inspekcji?Hahaha!Ludzie przemyslcie niczym pojedziecie tam do ROBOTY

Katol
@były pracownik

Hahaha!Pan ..przepraszam jaki pan przez małe p.marek oraz jego ojciec prezes oklamuja pracowników.Gdzie jest ZUS gdzie INSPEKCJA no tak dalej zamknięte drzwi na bieszczadzkiej w Krośnie .Życzę szybkiego zamknięcia ouysorsingu czy h..wie jak tam nazywają tą formę zatrudnienia w tym ZAKLADZIE.Pamoetajcie jednak że mimo że będziecie się starać to i tak na koniec was nalicza

BIURO PLUS INSPEKCJA PRACY

Praca w tym JAK TO MOWI SZEF/haha/zakładzie to totalna porażka 1500 zl 2018r.Umowa o dzieło.Aaa przepraszam w KROSNIE pana MARKA k.co sam opinie wystawia,nie pamięta jak przedstawiciele h. kosiarkami trawę obok waszego jak dużego domku obcinali?Albo towar z tira musieli kaleczyc?Robią bo nie powiem pracują tam ludzie albo dzieci co mama kazała iść do pracy.Kierowca masakra!!Łooo PANIEEEEE.Dobrze że jeszcze za zatrudnienie nie trzeba płacić.PRZESTRZEGAM.A jedynie co to płaci hahahahaha.łaski nie robi

admin

Macie wskazówki dla osób ubiegających się o stanowisko w firmie "Biuro Plus Krosno" Sp. z o.o. ? Na co powinny zwracać uwagę? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Plus Krosno Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Biuro Plus Krosno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Plus Krosno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Plus Krosno Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Plus Krosno Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biuro Plus Krosno Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Plus Krosno Sp. z o.o.
  • Pużaka 51
    38-400 Krosno

Biuro Plus Krosno Sp. z o.o.