Feniks Sp. z o.o.

Krosno

Opinie o Feniks Sp. z o.o.

handlowiec

Pracuję w firmie Feniks od ponad 2 lat na stanowisku handlowca. Warunki opisane przez Pana Mirka są przesadzone. Remonty trwają i wciąż coś jest ulepszane. Pieniądze są zawsze na czas. Na papierosa można wyjść w ramach przysługującej przerwy.

Mirek

Pracowałem w tej firmie i powiem szczerze, że warunki w jakich pracują tam ludzie urągają godności człowieka. Po pierwsze są wyzywani od najgorszych przez szefa, po drugie warunkami pracy w piwnicy w tej firmie powinna zainteresować się inspekcja pracy. Bród, smród, grzyb, kurz z ciętych cegieł, brak wentylacji, brak masek przeciwpyłowych, ciemno, brak dróg ewakuacyjnych, brak nawet normalnego wyjścia z tych piwnic. Warunki pracy jak w XVIIw... Strach pomyśleć co by było gdyby tam wybuchł pożar....

Zostaw opinię o Feniks Sp. z o.o. - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feniks Sp. z o.o.