Opinie o Zniczplast Sp. z o.o. sp.k. w Korczyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zniczplast Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zniczplast Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zniczplast Sp. z o.o. sp.k. w Korczyna

Honorata Nowy wpis

Dzień dobry, pokazała mi się oferta dla specjalisty ds. marketingu. nie widzę w wymaganiach by wskazywano na doświadczenie u kandydata. bez niego na spokojnie można się dostać? był ktoś może na rozmowie teraz i miałby co do niej porady?

Anonimowy Nowy wpis

Wiarygodna firma godna polecenia. Produkty wysokiej jakości bardzo starannie wykonane. Polecam

Czy szukają tu może do pracy? najpierw myślałem, że może pracownicy coś napisali, bo forum mi się wyświetliło ale to opinia od klienta chyba. Kiedyś cos o laborantach tu pisali, a co z innymi stanowiskami? Jakiś magazyn albo cos? ilu ludzi ogarnia te znicze?

Karolko02 Nowy wpis

Dobra firma godna polecenia. Świetne produkty .

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży w firmie Zniczplast Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Praca głównie stojąca? A co konkretnie się podczas niej robi? nie można trochę czegoś przeorganizować by było więcej odpoczynku, skoro faktycznie po 12 h się robi tak jak ktoś pisał? Pokazywały mi się oferty z kiedyś na laborantów. Oni są jeszcze przyjmowani? Gdzie coś aktualnego zobaczę?

Sabrina

Czyli pracownicy dalej opinii nie wyrazili czy jak? Pytam bo ktoś o to podpytał kiedyś i chyba kontrahent włączył się do wątku? A co z osobami zatrudnionymi? Jak praca na produkcji wygląda? Opiszecie mi ją proszę od strony procesowej? Czy to monotonne lub męczące? jakie zarobki z niej wynikają?

Artu
@Sabrina

Praca tragedia. (usunięte przez administratora) po 12h i praca głównie stojąca. Zarobki jak na 4brygadowke dramatyczne. Ale nie ma się co dziwić jak w firmie jest tyle (usunięte przez administratora)

RobBor

Solidność,rzetelność,wysoka jakość. Produkty godne polecenia.

Seba

Świetny produkt, wysoka jakość i wytrzymały na dłużej

xxx

Ktoś tutaj tak mocno moderuje? Pracownicy nie mogą wyrazić opinii? Pan Grzegorz aż tak bardzo się boi?

Mateusz
@xxx

Mija termin płatności wynagrodzenia ani złotówka nie wpłynęła na moje konto pomimo przepracowanych wieku godzin. 12 h dziennie... Człowiek do 10 ma do zapłaty rachunki. Przychodzi weekend i niema znimi kontaktu do pon i brak pieniędzy

Mateusz
@Mateusz

Ps zaszła pomyłka. W 1000%wypłacalni, pomyłka zaszła z mojej strony. Nawet przed terminem (09.12.2021) także jak najbardziej słowni. Polecam

JA

Czy na produkcji jest jedna zmiana?

Zostaw merytoryczną opinię o Zniczplast Sp. z o.o. sp.k. - Korczyna

Zniczplast Sp. z o.o. sp.k.
  • Trębacka 11
    38-420 Korczyna

Zniczplast Sp. z o.o. sp.k.