DeArt Agencja Reklamowa

Białystok

Opinie o DeArt Agencja Reklamowa

rebel

Nie ! Nie! i jeszcze raz NIE ! Właścicilee firmy "koledzy" jesli to jest koleżeństwo to brak mi wiary w ludzi. Pomińmy to, chodzi tu traktowanie pracowników. CI dwaj niedowartościowani goście traktują innych z góry, Oni oni i tylko oni się liczą. Premia.... co to takiego niby istnieje ale nie do osiągnięcia. Brak poszanowania czasu pracownika, o szacunku nie wspomne. Od nich jedyne co można usłyszeć to za to dzieci nie nakarmię. Za to my za najnizszą krajową możemy dlaczego nie. A te pozytywne komentarze w wiekszości napisane zapewne przez włascicieli. Dziwnym by bylo gdyby pisali je ludzie którzy utrzymali sie na stanowisku od roku do 3 miesiecy.

Pod wrażeniem

W końcu ktoś przemówił ludzkim głosem na traktowanie w tej firmie przez wiadomo kogo. Potwierdzam to w 100%, opinia jest prawdziwa jeden z właścicieli nie szanuje drugiego człowieka on nim tylko pomiata a jak ktoś sie z nim nie zgadza i nie przytakuje mu we wszystkim ( nie chodzi o sprawy firmowe tylko o jego wywody światopoglądowe ) to idzie do odstrzału po wcześniejszym znęcaniu się.

obrugana

@Dobrzebedzie Panie ściągnij to obleśną maskę obrońcy nieucieszonych i niedowiarka!!! odejdź od swojego alepla i pogadaj z jakimś psychologiem jak rozmawiać z ludźmi a nie się nad nimi wytrząsać!!! Myslę że dziewczyny doskonale wiedzą o czym piszę. Nie tylko ja przez Ciebie bambaryło płakałam!!!! szkoda że nie nagrywaliśmy tych wynaturzeń w sądzie łatwo by poszło.

Halinka

To, że nie pojawiło się ogłoszenie nie jest wyznacznikiem tego, że nie ma rotacji, tylko, że firma aktualnie nie ma kasy na nowych pracowników (przecież jeden z szefów groził nie raz powywalaniem wszystkich na zbity pysk, kilka miejsc się zwolniło). Skoro u nich nie pracujesz, to skąd możesz wiedzieć jakie warunki tam panują? Coś tu jest nie halo ;) Praca daje perspektywy robienia nadgodzin czyszcząc służbowe samochody na przykład :D Oczywiście, zarobki są wystarczające żeby utrzymać SIEBIE bo mieszkania i samochodu już niekoniecznie ;)

HubiBubi

Edek co to znaczy pracować jak się należy? Rozwiń tą myśl, bardzo mnie to ciekawi.

maniek

jakieś brednie piszesz edek czy aby na pewno miałeś do czynienia z ta firmą i rotacją pracowników?? krętacz, oszust i do tego tchórz, co dziennie zmiana decyzji zależy czy marchewka się dogotowała szkoda słów i pisania.

łan kenobi tak to robi

NIe polecam, radze omijać szerokim łukiem!!! Szef Vegan nie pozwala jeść mięsa i mówi ze mu wszystko smierdzi!! Praca za najnizszą krajową, za nadgodziny nie płaci!!

Zostaw opinię o DeArt Agencja Reklamowa - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DeArt Agencja Reklamowa