Drukarnia.Pl Sp. z o.o.

Drukarnia.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Drukarnia.Pl Sp. z o.o.

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Drukarnia.pl Sp. z o.o.. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

bagno intelektualne

Zastanówcie się czy chcecie pracować dla ludzi, którzy tak mówią o niepełnosprawnych i którzy w ten sposób traktują kobiety. Pozdrowienia dla mamuś pana właściciela i jego synka. Szkoda, że same nie dawały w .... Byłoby dwóch imbecyli mniej. (usunięte przez administratora)

bagno

no nie wiem czy chciałbym pracować z osobą która nie ma za grosz empatii. Oto odpowiedź na prośbę mamy chorego dziecka: " Niestety, ale nie pomożemy. Podobne apele bardzo się obecnie upowszechniły. Dostajemy ich w różnej formie kilkanaście tygodniowo. Nie nam oceniać ich wiarygodność, sytuację materialną, czy sens płodzenia takich dzieci. "

Twoja wiedza o firmie Drukarnia.pl Sp. z o.o. jest potrzebna osobom szukającym tam pracy. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Drukarnia.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia.Pl Sp. z o.o.