Polen-Pro

Świętochłowice

Opinie o Polen-Pro

Marek

Większość z takich firm to OSZUŚCI .Lepiej znależć sobie porządne zajęcie i nie bawić się w to teleankietowanie .To jeden szajs.

profesorek

To firma która szuka teleankieterów.Ja pracowałem jako teleankieter ale stwierdziłem ,że facet powinien zajmować się czymś bardziej rzeczowym i wymagającym.Takie zajęcie jest dobre dla delikatnych dziewcząt.

robcio

hej napiszcie coś więcej o tej firmie jakie zarobki i umowy jestem studentem i szukam czegoś żeby zarobić troche grosza

pieprz

Ogólnie do kitu

Zostaw opinię o Polen-Pro - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polen-Pro