Truetrade&Technology Sp. z o.o.

Adres: 73 Pułku Piechoty 1, 40-474 Katowice

NIP: 9542199853 REGON: 273818890 KRS: 0000106311

Truetrade&Technology Sp. z o.o.

Opinie o Truetrade&Technology Sp. z o.o.

Czy Twoim zdaniem wysokość wynagrodzeń w firmie TrueTrade & Technology Sp. z o.o. jest wystarczająca? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Truetrade&Technology Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Truetrade&Technology Sp. z o.o.