Usługi Elektroinstalacyjne i Ogólnobudowlane Paweł Hawrylak

Małkocin

Opinie o Usługi Elektroinstalacyjne i Ogólnobudowlane Paweł Hawrylak

PeRvA

Tutaj chodzi o pana grzesia? Ja byłem bardzo zadowolony z jakości i czasu pracy.

oszukany

tak , trzęsie du...., wreście powinien się ktoś wziąć za takich przedsiębiorców- złodziei. u mnie podobna sytuacja jak "Miedwie" pracownik ktory nie pracuje. omijac ich to nie bedziecie zalowac.

Miedwie

On i ten jego głupi pracownik... Omijajcie ich. Nie polecam, chciałam mieć dwa gniazda w kuchni przy podłodze, to zrobili po swojemu, zresztą jak w całym domu. Pracownik, tylko Pan Paweł pojedzie, robota stoi. I tak jak wyżej ktoś pisał, próba wyłudzenia drugi raz pieniędzy. Ludzie nie polecam!

Stargard

Potwierdzam. NIE chce mieć z nim nic wspólnego, bez kultury i wstydu. Uważajcie, próbuje naciągać na kasę! jest wiele innych firm na tym rynku!

MiśT

Witam. Moja opinia będzie bardzo zła. Ta firma to typowy (usunięte przez administratora)człowieka - który uważa się za Ubermenscha, i oczywiście najgorzej ma zwykły robotnik tam pracujący.

Zostaw opinię o Usługi Elektroinstalacyjne i Ogólnobudowlane Paweł Hawrylak - Małkocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Elektroinstalacyjne i Ogólnobudowlane Paweł Hawrylak