Farma Snu

Poznań

Opinie o Farma Snu

Kermitowa

Zachęcona miłym głosem pani konsultantki przez telefon, byłam na spotkaniu tej firmy. Spotkanie miało dotyczyć nowoczesnej metody leczenia rozmaitych schorzeń i chorób przewlekłych metodą nowoczesnej sokoterapii, a także o nowoczesnym ogrzewaniu domów i mieszkań metodą infrared. Tematy mnie po prostu zainteresowały. Spotkanie odbyło się w Głogowie w Hotelu Qubus. Od samego wejścia na sale panowała spokojna, "fachowa" atmosfera. Konsultanci byli kulturalni i na poziomie, widać, że każdy wiedział co do niego należy, a nie zbieranina przypadkowych osób. Spoktanie rozpoczęło się od przedstawienia wyrobów sponsora (materace rehabilitacyjne, pościel z oryginalnej alpaki), oczywiście dla osób chętnych była możliwość kupna, na specjalnych warunkach, ale wszystko ze spokojem, bez przymusu. Potem była część o sokach. Dowiedziałam się jakim prostym sokiem obniżyć cholesterol, jakim poprawić trawienie, jakim usunąć toksyny z organizmu i nawet jakim poprawić samopoczucie. Instrukcje były jasne i klarowne. Na spotkaniu promowana była też książka na temat "Leczenia Metodą Sokową dr. Gersona" czy jakoś w ten deseń. Urządzeniem do robienia świeżych soków była wyciskarka wolnoobrotowa. To urządzenie było również promowane w ofercie z oryginalnym ślimakiem wolnoobrotowym, który nie wchodzi w reakcję z sokami. Temat mi znany, bo mam podobne urządzenie z firmy Philipiak. Mimo że od Farmy Snu, nie zakupiłam nic, nie było nic na siłe, a urządzenie samo w sobie polecam, ale tylko jeśli ma poniżej 70 obr / minutę, i jeśli faktycznie ślimak jest z odpowiedniego materiału , wtedy mamy czysty żywy sok z pełnią dobrych dla organizmu antyoksydantów! Taka oryginalna wyciskarka sporo kosztuje także w sieci, ale warto zainwestować w nią i odpowiednią książke o sokach czy diecie. Prowadzący nawet podawali strony www , gdzie można kupić podobne urządzenia, ze ślimakami wolnoobrotowymi i nawet tłoczniami do oleju. Biorąc pod uwagę ofertę firmy a "zewnętrzną" z ich dodatkami wychodziło bardzo korzystnie. Z tego co widziałam kilka osób było konkretnie zainteresowanych. Potem była faktycznie jeszcze część o podczerwieni, i także o leczeniu nowoczesną zdrowotno - grzewczą włoską lampą infrared firmy Comfort Home 4 w 1. Fajne, ciekawe, urządzenie, ale na razie zostaje przy sokach :). Za nowoczesną lampę rata wychodziła około 112 zł, nie pamiętam tylko czy na 36 czy 48. Tak czy inaczzej, raty za oferowane towary były oferowane przejrzyście i wyraźnie, było wspomniane też o oprocentowaniu i jaka jest różnica przy sprzedaży ratalnej. Spotkanie trwało około 2h, ale prowadzący wyraźnie mówili, że można wyjść wcześniej, jakby ktoś miał potrzebę. Na prezent za udział nie miałam "parcia", przyszłam posłucha, bo akurat był to piątek wieczór. Dla osób pojedynczych można było wybrać, perfumy, kocyk albo jesienną apaszkę, więc każdy znalazł coś dla siebie. A jeśli chodzi o wspomniane niżej kamerki, faktycznie były, ale to było wyraźnie zaznaczone w Zaproszeniu, że są dla par małżeńskich, chociaż przedstawiciele przymykali oko, jak była także para "nieoficjalna", bo okazało się że kilka osób się nagle "sparowało" pod ten prezent :) Ja nie mam zastrzeżeń i polecam. Następnym razem poczytam o podczerwieni i być może skorzystam z Państwa lampy. Pozdrawiam wszystkich kulturalnych konsultantów.

Jaga

Dziś byliśmy na spotkaniu w Pabianicach. Niestety nic nie kupiliśmy choć mieliśmy ochotę, bo Pani która zapraszała na spotkanie oznajmiła nam , że nie będzie żadnej sprzedaży tylko prelekcja i poszliśmy bez dokumentów. Natomiast zamiast reklamowanej przez wymienioną panią kamery otrzymaliśmy czarny "kocyk" o wymiarach 70 x 100.

elzbietasankiewicz@wp.pl

11 10 2017 r byliśmy na pokazie w elblagu kupiliśmy z mezem komplet pościeli rechabiltacyjnej jesteśmy zadowoleni obsluga bardzo mila dostaliśmy prezenty niestety z jednego nie skorzystami z vouchera darmowe noclegi na 7 dni niestety koszt wyżywienia jest bardzo wysoki nie wiele mniej od kosztu pobytu nocleg i wyżywienie gdybyśmy o tym wiedzieli wzięlibyśmy czajnik czego bardzo zalujemy szkoda ze nikt nam o tym nie powiddzial zadowolenie byłoby nasze dużo większe

Knack_Stairs_To_Up

Zakupiłam sprzęt na który od dawna chorowałam z koleżanką :) - wyciskarkę wolnoobrotową do sokoterapii. Spotkanie (w większości, jak inne tego typu spotkania) odbyło się w Hotelu Victoria na Mickiewicza, przy trasie na Kraków. Wyciskarka oryginalna, faktycznie robi tylko 50, 60 obr. / min. Wyciskarka oryginalnej marki Multi H20, której firma jest jak narazie, jedynym dystrybutorem w Polsce. Kwota 2900 zł, zakup ratalny, plus porządny zestaw noży tytanowych w gratisie. Wyciskarka wyszła nawet taniej, niż na stronie producenta (http://www.h2omi.pl/). Po tygodniu użytku wszystko jak należy, wspaniałe soki się robi, geste, takie naturalnie mętne, o wiele, wiele inne niż te które kupujemy na co dzień w sklepach lub robimy tradycyjnymi sokowirówkami, co niszczą wartościowe mikroelementy! Do tego polecam obowiązkowo zakup książki "Wielka księga soków", lub "Terapia doktora Gersona" - o tym jak takie niepozorne, rozmaite świeże soki wpływaja na samopoczucie i poprawiają zdrowie, a nawet leczą wiele ciężkich chorób, u osób regularnie pijących świeże, żywe soki. Dobrej nocy wszystkim. Polecam nowoczesne i ekologiczne produkty. Iza Olkusz.

Ala_LS.

Byłam z koleżanką na spotkaniu ww. firmy w hotelu IBIS Warszawa Stare Miasto. Pokaz prowadzony dokładnie i kulturalnie, widać że prowadzący wiedzą co mówią i przynajmniej mają o tym pojęcie. Na moje szczegółowe pytania (jestem rehabilitantką, posiadam własny gabinet odnowy biologicznej) odnośnie masażu i schorzeń kręgosłupa, przedstawiciele odpowiadali profesjonalnie, zgodnie ze stanem faktycznym, więc tu na plus. Byłam na kilku takich spotkaniach (mój numer pewnie krąży gdzieś w bazach danych), i nie każdy potrafi znaleźć potwierdzenie w tym co mówi, prezentuje. Zachęcona "normalną", rzetelnie przestawioną ofertą handlową zakupiłam od tej firmy Wyciskacz wolnoobrotwy. Zachęcona poleceniem urządzenia do profesjonalnej sokoterapii (Sokoterapia Dr. Gersona, polecam się zaznajomić tym tematem, osobom w każdym wieku, https://www.terapiagersona.com.pl/), chciałam kupić porządny sprzęt, który faktycznie będzie służył lata i był dobrej jakości, nie jak rozmaite sokowirówki i wyciskarki, "nie do końca woolnoobrotowe" na rynku, które niszczą witaminy i enzymy zawarte w sokach. Przedstawiciel firmy poszedł na rękę mimo braku gotówki przy sobie rozłożył na 3 dogodne wpłaty firmowe, oczywiście nieooprocentowane. Wyciskarka faktycznie się sprawdza, posiada dwa dodatkowe sitka to shake'ów i do wytwarzania lodów. Soki faktycznie wychodzą mega fajne, naturalnie mętne i wartościowe. Polecam taką "bombę witaminową" osobom aktywnym fizycznie, młodszym i starszym, bo odpowiednio dobrany sok, na różne dolegliwości/schorzenia/stres, może naprawdę zdziałać wiele dobrego dla ludzkiego organizmu! Nie zwracałam uwagi na prezent przy wyjściu, mnie interesowała głównie cześć merytoryczna i produkty firmy. Dało się zauważyć, że było zainteresowanie na tym spotkaniu i kilka osób dokonało zakupu. Ja polecam. Pozdrawiam firmę, Ala Warszawa.

Paulina

Bardzo wiele osób wypowiada się na temat firmy Farma Snu z perspektywy klienta. A jakim jest ona pracodawcą? Ktoś z Was obecnie jest w firmie zatrudnionym? Na stronie internetowej można znaleźć oferty pracy na stanowiska Przedstawiciel Handlowy, Szkoleniowiec oraz Telemarketer. Czy możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tym charakterze? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

BedimoBeneK55

Drugi raz spotykamy firmę w Lidzbarku Warmińskim. Sala Afrodyta trochę może niefartownie wybrana bo z daleka od centrum a i pogoda deszcowa była. Na drugi raz polecilibyśmy hotel Krasicki bliżej centrum, gdzie spotkania organizuuje wiekszość podobnych firm. Atmosfera wakacyjna, pokaz odbył się na początku lipca, więc osób też nie za wiele (chodzimy do Philipiaka i Woolstara , zawsze osób na sali koło 40), mimo zbliżającego sie wyjazdu na wczasy zdecydowalismy się z żoną pójść na specjalne zaproszenie VIP, wcześniej kupowaliśmy od firmy cały komplet pościeli. Jako prezent Vip dostaliśmy kamerkę do filmowania i nagrywania obrazu, mała i praktyczna. Prowadzący ten sam co ostatnio. Mimo że ludzie przeszkadzali i czasem dzownil telefon, prowadzony pokaz cierpliwie, miło i nawet z humorem. Tym razem nie korzystaliśmy z oferty z powodu wyjazdu, ale wrócimy jeszcze na jesień zimę, gdyż chcemy zakupić lampę grzewczą i na stawy INFRA-RED. Mało firm to oferują, proponuję wprowadzić do oferty bo na pewno fajna sprawam, zwłaszcza gdy ktoś ma wilgoć w mieszkaniu. Mamy namiar do pani Karolinki która nas poprzednio obsługiwała, proszę się odezwać, jak będą państwo ponownie w naszej pięknej Warmii.

Irk@Pewn@

To było nasze drugie spotkanie po 4 latach z Farmą Snu. Pokaz odbył się W Blizie w Wejherowie. Nabyliśmy z mężem nowość - zestaw podwójny z wełny z Alpaki. Wcześniej braliśmy z tej firmy naczynia i samą kołdrę i było wszystko w porządku. Tym razem zakup pościeli. Materac memory odkształca się, tak jak na prezentacji. Wzięliśmy ostatecznie trochę za mały rozmiar niż na łoze, ale śpi się dobrze, czuć masaż i miłe ciepło od spodu. Poduszki trochę za małe jak dla mnie, ale mają być pod kręgosłup szyjny ortopedyczne. Trzeba przyznać że pokaz prowadzony z humorem przez prowadzących, połączenie ciekawych, konkretnych informacji na temat zdrowia, k z wyważonym nikogo nieobrazajacym humorem. Przy wyjściu prezent też się zgadzał - obiecana kamerka HD. Dostalismy dwie, ale to pewnie przez nasz zakup. Inni też wyszli zadowoleni. Nie mam zastrzeżeń! Pozdrowienia dla kierowcy pana Budnerka za szybki i sprawny odwóz w pierwszej kolejności, mimo że inne osoby też miały zrobiony zakup.

Paulina

Zastanawiacie się nad zatrudnieniem w Farma Snu? Koniecznie sprawdźcie, kogo firma poszukuje do swojego zespołu - http://farmasnu.eu/praca-telemarketer/ Zainteresowani?

Zainteresowany
@Paulina 11.04.2017 12:28

Witam, a jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą to zadzwonić pod podanu numer tak? gdyż nigdzie nie ma maila, ma który można by wysłać swoje CV. Pozdrawiam

Skibicki_Zibi

Nabyłem na pokazie we Wągrowcu, w MDKu zestaw rehabilitacyjny nazwany C3, z prawdziwej wełny camel znak jakości CE i Woolmark (chociaż teraz jedno i drugie jest pod jednym szyldem). Cena nie była mała, ale kilka osób na sali (raczej nie były podstawione) bardzo chwaliło te wyroby. Zostaliśmy przez to zachęceni. Firma też dołożyłą sporo rzeczy, gratisów, oprócz zachęty ze strony innych użytkowników. Gratis do tego były jeszcze dwie pościele (!). Na sali nie było za wiele osób koło 15, jak twierdzili prowadzący taka okazja była, bo jest akurat mała ilość osób i żeby zachęcić. My byliśmy prsed pokazem wcześniej jakieś 30 minut, to poprzednia grupa była już na pierwszy rzut oka o wiele wiele liczniejsza, więc faktycznie jakaś większa promocja niż zwykle chyba została zrobiona. Towar używamy już ponad tydzień i wszystko wporządku. Materac wygodny, dopasowuje się do kręgosłupa, wykonuje delikatny masaż na bóle reumatoidalne i zapalenie stawów, które posiada małżonka. Zakup główniie dla niej i z tego względu. Ja zauważyłem że faktycznie jak to wełna, przepuszcza powietrze w ciepłe dni i się po prostu fajnie "lekko" śpi. Gratisy rozdamy "po rodzinie" jak to mówią. Zakup na 3 raty firmowe nieoprocentowane. Pozdrowienia dla kierowcy bus,pana Bartka, który wnosił nam towary na piętro. Mam nadzieje że naleweczka smakowała :)

Verticall

Nie wiem skąd mieli mój numer komórki (mam 40 lat), firma obiecywała że jak przyjdą dwie osoby, na spotkanie dotyczące zdrowego trybu życia i spania, to dostaną kamerkę HD. Oczywiście dorosłe osoby. Wysłałem rodziców na to spotkanie, niech idą posiedzą dla rozrywki, nic nie ryzykują. Nie wiem czy coś kupili tam na tym spotkaniu, ale kamerkę faktycznie przynieśli :] Działa, przydatna, nagrywa. Jakoś to się musi kręcić/opłacać chyba. Pozdrawiam Radomsko S.K.

Mydełko.

Pokaz odbył się w Lublinie, byłyśmy z koleżanką na spotkaniu tej firmy, chociaż rzadko decydujemy się brać udział. Pani która zapraszała była wyjątkowo miła i przekonująca. Prowadzący pan Artur stonowany i dobrze przygotowany. Strój elegancki, buty sportowe. Przedstawiał się jako rehabilitant z poznańskiego gabinetu Reha-Helps. Łatwo powiedzieć, ale po sprawdzeniu w sieci, faktycznie istnieje taki fizjoterapeuta jak pan Artur, więc tu wszystko w porządku. Prezentowane urządzenia masujące z kulami i podczerwienią wyrób certyfikowany na gwarancji. Kwota nie mała, ale do zakupu były naprawdę dużo dodatków (m.in. naczynia i odkurzacz wodny seria ComfortClean, z filtrem HEPA i oczyszczaniem powietrza), jak się policzyło logicznie wszystko wychodziło korzystnie, jeśli komuś potrzebne tyle sprzętu. Zainteresowani ofertą byli, my jako obserwatorzy tym razem :), chociaż oferta warta rozważenia na przyszłość, kiedy będzie pełna emeryturka:). Pozdrowienia dla uprzejmego pana Mirka Poluksa, który przedstawiał nam ofertę firmy w sposób kulturalny i profesjonalny.

Tadek

Potwierdzam kamerki były, nawet przedstawiciel prosił o pozytywną opinię, widać że ta firma chcę zbudować sobie dobry PR wśród innych. Widać po ostatnich opiniach zresztą. Ale to działanie na plus, niech tak będzie wśród wszystkich firm, to zakupy się jeszcze rozkręcą. Tadek Skierniewice.

Felcman

Nie wiem, czy to ta sama firma, ale ja kupiłem od tej Farmy masażer typu Casada. Z tego co tu napisane jest wyżej firma sprzedaje głównie materace korektory i lampy na podczerwień-ja kupowałem masażer- może wprowadzili do oferty. Pokaz odbył się we Wrześni w Hotelu Kosmowskim. Masażer w cenie 2900 z certyfikatem na odliczenie na grupe inwalidzkom. Na innych pokazach (chodzi sie czasem hehe) podobne urządzenie za 5000zł!!! Różnica we Farmie spora plus w prezenie naczynia ze stali 18/10 ( na pewno nie podróki, bo wszystkie grawery były). Nie wiem czy ktoś kupował oprócz mnie, bo po podpisaniuumowy, od razu kierowca i sprzedajacy zarazem p. Mirek odwoził do domu. Towar sprawdzony i sprawny. Mogę polecić firmę!

FSnu.
@Felcman 14.01.2017 22:30

FS. Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie, dokładamy wszelkich starań dla Państwa, aby prezentacje prowadzone były w sposób profesjonalny, kulturalny i uczciwy. Towary przez nas sprzedawane są wytwarzane z najwyższej jakości zagranicznych surowców (materace/korektory, kołdry, poduszki ortopedyczne), a także od zagranicznych producentów (naczynia włoskie - fabryka SILGA, lampy INFRA RED z włóknem węglowym). Wszystkie wyroby i produkty posiadają certyfikaty, świadczące o tym iż są to wyroby pełnowartościowe, które będą służyć Państwu przez długie lata (np. międzynarodowy znak jakośći czystej żywej zagranicznej wełny WOOLMARK - http://www.woolmark.com/). Nie są to tańsze podróbki, zamienniki, albo produkty niepełnowartościowe, z rodzimych surowców (np. polski merynos lub lampa halogenowa, bez podczerwieni i włókna węglowego) które można znaleźć u kilku sprzedawców, czy często na popularnych aukcjach Internetowych. Pomijamy oczywiście wyroby używane, które ktoś zakupił i chce odsprzedać w niższej cenie. Używane rzeczy, jak to zwykle bywa można kupić taniej, ale to już kwestia, tego kto chce mieć produkt wartościowy świeży, nieużywany z pełną gwarancją. Produkty trwałe, oryginalne i na lata, trzymają swoją wysoką cenę i tak jest praktycznie w każdej branży na świecie. Dziękujemy klientom, który nam zaufali i często wracają do nas w celu wymiany, starych modeli na nowe, lub dokupienia nowości. Wszystkim zaproszonym gościom, zawsze gwarantujemy wartościowy upominek, zgodny z zaproszeniem telefonicznym lub wydrukowanym za udział w spotkaniu. Doceniamy także, że na nasze spotkania przychodzą osoby, które stricte chcą się dowiedzieć czegoś o zdrowiu, profilaktyce zdrowego snu (o której się mówi już od wielu, wielu lat), zdrowym żywieniu fit, o innowacyjnych systemach zdrowotno-grzewczych, czy po prostu rozerwać się, wyjść "do ludzi" i spędzić miło czas. Jak było pisane także wcześniej, firma kładzie nacisk, żeby spotkania prowadzone były z humorem, a zarazem treściwie, ciekawie i z przekazaniem wartościowej wiedzy na rozmaite tematy związane ze zdrowiem, i nowymi technologiami w domu i w kuchni. Zapraszamy na nasze spotkania i prosimy o wyrażanie swoich opinii, dzięki temu będziemy mogli na bieżąco przygotowywać jeszcze lepszą ofertę, produkty i upominki dla Państwa. Pozdrowienia FS.

Pyculik

Mrozy o nas na Śląsku (jak i w całej Polsce), a na pokazie w Zabrzu prawie 30 osób. Mimo mrozów, ludzie przyjdą po prezent jak widać było, chociaż wydaje mi się że ni wszyscy tylko po ten geschenk. Na pokazie prezentowana kolekcja noworoczna z prawdziwej wełny z alpak, plus dużo dodatków do tego (noworoczna wyprzydaż podobno). Komplety oryginalne po około 4000zł za cały zestaw zdrowotny, była metka woolmark - więc oryginał. Do tego dużo dodatków jak już wspomniałam m.in. garce ze stali edelstahl 18/10. Ja brała tylko lampę/grzejnik na podczerwień (po to w sumie się wybrałam z koleżanką, bo była reklama w ich zaproszeniu że będzie). Kupiłam w sumie z poleceniu koleżanki. ekonomiczny grzejnik 400W pobór mocy, plus grzanie podczerwinią na stawy, kolana, mięśnie. Cena 1900zł, myślę że nie przepłacone, koleżanka płacila podobna kwota. Dla par dawali alkomaty (cyfrowe, nie jakiś badziew jednorazowy). My wychodziłyśmy wcześniej, bo jechałyśy z towarem, nie wiem co byłoy dla osób pojedynczych dawane. Podziękowania dla kierowcy p Jacka B, ze wniesienie towaru na 4 pietro, rozłożenie i demonstracje sprzętu, mimo że miał jeszczze innych ludzi. Mam nadzieja że ciasto na posilunek smakowało. Pozdrawiam.

Sawanna_S

Dobry wieczór ja zakupiłam grzejnik - lampę modern home 1800, od tej firmy w miejscowości Porajów blisko Bogatyni, musiała być ta sama firma jak poprzednio była Bogatynia. Mimo że mniejsza miejscowość firma zrobiła pokaz podobno "na próbę" wg. prowadzących. Ludzi mimo że nasza miejscowość jest wsią było sporo, może przez to że tu dawno nie było żadnych takich "atrakcji". Firma z tego co mówił sprzedający stara się o jakiś laur "Bezpieczna prezentacja" - nie wiem czy jest coś takiego, ale prosili o dobrą opinię o firmie jak towar spełni oczekiwania. Tak czy inaczej towar po kilku użyciach na razie funkcjonuje dobrze, cena przystępna jak za oryginalny włoski wyrób. Wykonanie lampy solidne, włókno węglowe wydajne. Jako były pedagog powiem że, pokaz prowadzony profesjonalnie i nie było nic na siłę. Wszyscy kulturalnie rozmawiali i sprzedaż była fair. Kto nie kupował - nie był zainteresowany, nie musiał podchodzić stolików, gdzie zawierano umowy z chętnymi. Dużo braw podczas pokazu, dużo pozytywnych zachęt i zabiegów marketingowych, ale promocja była naprawdę dobra i ludzi wyszli zadowoleni.

Cystek Marian

Witam, jestem świeżo po zakupie od firmy Lampy MH1800 grzewczej plus na stawuy z włóknem węglowym plus gratis kołdra rehabilitacyjna z wełny alpaka 140x200cm. Zakupu dokonałem w klubie górnika Jubilat w Bogatyni (wiekszość pokazów tu się odbywa) dosłownie kilka dni temu. Lampa wzięta na raty 24 x 121 zł. Wychodzi podobnie jak oryginalna lampa włoska na stronie producenta - procentu bankowego nie liczę bo to wiadomo osbobna sprawa. Zakup po zachęcie przestawiciela Firmy p. Bartka, ale kulturalnej zachęcie. Teoretycznie można się zastanawiać czy to dobry zakup za takie pieniądze, ale po kilku dniach użytku lampa naprawdę dobrze wygrzewa stawy, i wyciąga wilgoć z pomieszczeń. Nie wiem jak będzie dalej na sprawy reumatyczne ale na te słownie kilka godzin użytku jest bardzo ok. Rada dla tych co by kiedyś byli zainteresowani podobnym produktem po kilku moich użytkach: nie stawiać lampy za blisko ścian, przedmiotów, bo działa wysatrczająco dobrze w odległości 0,5m od obiektu (nowoczesna ogrzewanie podczerwienią), wtedy można wygodnie usiąść przy lampie i ogrzewać także stawy/ kręgosłup tą podczerwienią i mamy dwa w jednym albo nawet 3 jak ktoś cierpi na alergię bo lampa oczyszcza i jonizuje powietrze z kurzu i wszelkich roztoczy. Akurat na to nie używałem to nie powiem nic w tej materii. Nie wiem jak inne Firmy handlują, ale na tym pokazie było około 30 osób i ja nie byłem jedyną kupująca osobą. Na podobną lampe zdecydowały się conajmniej wg. obserwacji (dało się zauważyć kto wychodził z towarem) 3 osoby, więc promocja musiała być dobra. Na pokazie były osoby, które podobno miały już produkty tej Firmy, bo podobne była już 3 raz w Bogatyni i wypowiadały się pochlebnie. Osoby kojarzone z twarzy, nasza Bogatynia nie jest taka mała więc cos w tym musi być. Pokaz prowadzony kulturalnie i nawet dowcipnie - konkretne informacja wszystko było wiadomo co się kupuje za ile i jakie dodatki. Kontakt z ludźmi prowadzący mieli fajny, taki, że publiczność robiła nawet niewymuszoną reklamę sprzedawanych produktów. Do większych zakupów dokładali duże naczynia ze stali 18/10 takie jakie proponuje Firma Philipiak. Gratis za przyjście maszynka do golenia lub alkomat (byliśmy z żoną) zgadzał się z zaproszeniem.

maksia

cieszy mnie bardzo że macie takie zaufanie do firmy i że rzeczywiście się tak sprawdza to co zaoferuję, to jednak pójdę na ich pokaz i coś kupię, bałam się to firma w stylu tych co garnki za milion dolarów sprzedają

koszulinka

Witam, zakupiłam towar od firmy Farmy Snu na początku pażdziernika tego roku. Kupno całego zestawu rehabilitacyjnego z wełny z prawdziwej alpaki. W gratisie była lampa na podczerwoień z włokna węglowego jako gratis. Pokaz był w godzinach popołudniowych w sobotę w miejscowości Czarna Białostocka sala Helios. Osób nie za wiele koło 20, może przez to że pokaz był w sobotę. Byłam zainteresowana głownie lampa na podczerwień i ogrzewaniem, ale tego dnia lampa była gratis. Używam drugi tydzien - lampa zdaję egzamin, na stawy łagodzi ból, także szybko nagrzeje pomieszczenie do 50m2. Oprócz tego wg. przedstawicieli wyciaga wilgoć z pomieszczeń, ale jeszczze na to nie używałam. Na stronie producenta lampa taka prawie 3 tyś, na innych można dostać niby taniej inny model za około 2 tyś. Zdacydowałam się głownie na cały zakup w promocji głównej bo akurat lampę dawali gratis, i wychodziło korzystnie. Prezenty przy wyjściu zgodnie z zaproszeniem, pokaz z humorem i dosyć krótki jak na obowiązujące standardy :). Pozdrawiam p. Bartka i p. Budnego Jacka.

joletta.ińska

Farma Snu to jedyna firma, która daje gratisy zgodne z zaproszeniem. No jeszcze firma Philipiak, ale to już torchu inna branża. Może koc nie jest gigantycznych rozmiarów, ale każdy się okryje. Chyba że ktoś ma 2m:) Poza tym maszynka do golenia, czy alkomat-tak jak w zaproszeniu.

Pasola.R-D

Przeglądam często wpisy na tym portalu i widzę sporo nowych opinii to i napiszę. Zakupowałam z mężem od firmy cały zestaw zdrowotno-rehabilitacyjny z materacem "korektor" na kręgosłup w Lędzinach koło Tychów - pokaz w jednej z lepszych restauracji u państwa Pinocy. Cena niby spora, ale zestaw na duże łoże 190x200z certyfikowanej wełny Camel. Byliśmy na pokazie z rodzicami, którzy mieli już coś takiego i chwalili sobie. Sporo ludzi na sali, jakieś zainteresowanie tego dnia było. My kupiliśmy ze względu na kręgosłup no i naczynia, które niby były gratis. Cały zakup na raty. Na razie spanie dobre, bo materac się faktycznie dopasowuje na kręgosłup i komfort jest. Pokaz prowadzony kulturalnie i sprawnie, przedstawiona konkretna oferta i dodatki. Po małych negocjacjach jeszcze można było coś utargować. Nie byliśmy tam po prezent za przyjście, zależało nam na towarze, więc myślę, że można polecić. Małżeństwo 45+.

FS.

Do "hemarek". Dziękujemy za pozytywny wpis i opinie. Staramy się być rzetelną firmą na naszym niełatwym rynku! W Kluczach byłą dobra, zgrana ekipa z doświadczeniem, więc na pewno wszyscy wyszli zadowoleni i skorzystali z dobrej promocji. Zapraszamy tym samym na pokazy już od września, mamy nowe prezenty dla par małżeńskich m.in.: MASZYNKA DO GOLENIA, ALKOMAT lub WZMACNIACZ SŁUCHU do wyboru. Osoby pojedyncze także nie wyjdą z pustymi rękoma. Pozdrawiamy!

hemarek

Byłem na pokazie Pańśtwa firmy w miejscowości Klucze koło Olkusza w Domu Kultury "Papiernik". Byłem na wielu takich pokazach (bardzo dużo telefonów swego czasu otrzymywaliśmy z malżonka). Po jakimś czasie postanowiłem pojść z czystej ciekawości, pani bardzo miło zachęcała i mówiła że dostanę upominek 100% taki jak w zaproszeniu. Pokaz powiem tak, prowadzony naprawdę kulturalnie i z humorem, dowcipem, niektórzy śmiali sie az przesadnie z żartów pana. Jednak pokaz na dobrym poziomie beż żadnej presji kupna, co uważało wielu ludzi na pokazie, nietylko ja za duży plus! Tu można pochwalić. Atmosfera fajna i pokaz też niedługi. Firma wracała akurat z trasy na przerwe wakacyjna i mieli fajne dodatki i promocje. Zaskoczony byłem, ale bardzo sporo osób skorzystało z ich oferty głównej, mimo że na sali było ponizej 30 osob (piatek, popouludnie). Ja osobiście miałem już cały zestaw pościeli plus materac z memory i skuszony zakupiłem w bardzo proomocyjnej cenie nowoczesna Lampe Infrared marki Modern Home na stawy, kręgosłup i grzanie podczerwienią. Cena na stronie producenta, jak i na innych stronach dużo wyższa. Bralem za gotówkę, może stąd taki rabat aż dali? Wiekszosc brała pewnie na raty. Lampa jak narazie dobrze funkcjonuje, żona stawy grzeje, rożnice widać. Zadowoleni jesteśmy. Urzadzenie lekki i dużo miejsca nia zajmuje. Polecamy uzywać niedługo, bo promieniowanie naprawde wydajne. Na grzanie budynku jeszcze nie korzystaliśmy - za wczesna pora. A i gratis przy wyjściu zgadzał sie, koc, kolory dawali do wyboru, komu nie pasował kolor można było wziąć zestaw kluczy, albo alkomat jak była para lub mężczcyzna. Pozdrawiam prowadzących i zapraszamy wszstkie dobre, rzetelne firmy w piękny rejon pustyni Błędowskiej!

FS.

Do "Emerytka" - zapraszamy Państwa do takich lokali żeby było dla wszystkich blisko (to jest jeden z priorytetów!), żeby była fajna, przyjemna sala, żeby było dla każdego najwygodniej. Te dobre, ładne sale często są zajęte poprzez rozmaite imprezy (taka już specyfika sal konferencyjnych, weselnych, restauracji etc.) lub firmy konkurencyjne. Nasza baza numerów też jest dobierana po tzw. "rejonizacji", żeby nie zapraszać osób np. z drugiej części miasta/miejscowości - tak żeby dotarcie na prezentację nie było Państwu utrudnione. Zdarzą się pojedyncze przypadki wysłania zaproszenia do domów/mieszkań dość odległych od wynajmowanej sali, lecz na to nie mamy już wpływu (czasami np. zmieniają się adresy, numery telefonu pozostają te same). Co do prezentów zawsze staramy się żeby klient był zadowolony i wrócił po raz kolejny do nas na prezentację lub polecił firmę i jej ofertę znajomym - to jest przecież logiczne i bardzo ważne w każdej branży! Prezenty jaki posiadamy, dajemy określoną ilość na każdą prezentację, biorąc pod uwagę średnią osób jaka przychodzi. Czasami bardzo, naprawdę bardzo trudno jest przewidzieć ile osób przyjdzie w danej miejscowości m.in. czy mają Państwo blisko lub daleko do sali, czy ktoś w danym dniu mimo przyjęcia zaproszenia, będzie mógł przyjść - są różne sprawy i składowe, które mają wpływ na liczbę osób na pokazie. Koce, które mamy aktualnie w ofercie dajemy zawsze duże sztuki po określoną ilość na pokaz - czasami zdarzą się mniejsze egzemplarze od producenta, jeśli przyjdzie za duża liczba osób na pokaz (mamy określony limit, także poprzez pojemność danej sali) wtedy, może się zdarzyć ze ktoś otrzyma taki koc, lub wtedy proponujemy uczciwie wymianę koca na wydajny płyn do konserwacji wyrobów wełnianych, dywanów, ubrań etc., lub zestaw kluczy do majsterkowania - proszę zwrócić uwagę, że prezenty dostaje każda osoba, nawet ta, która z przyczyn technicznych, nie może wejść akurat na pokaz - wiele firm nie daje w taki sposób upominków, jedynie za udział w prezentacji! My mamy trochę inne podejście. Zawsze chcemy dla gości jak najlepiej żeby każdy wyszedł zadowolony. Zadowoleni często nie napiszą opinii, jak to zwykle bywa, więc mamy nadzieje, że Państwo to doceniacie. Pozdrawiamy i zapraszamy na wakacyjne spotkania, a także do zapoznania się z najnowszą wakacyjną ofertą firmy. Mamy bardzo ciekawe wyprzedaże na sezon letni jeszcze do końca lipca. Warto zawsze się zapoznać, polecić znajomym, ponieważ ceny mamy bardzo, bardzo konkurencyjne, a jakość wyrobów na nowy sezon, została jeszcze bardziej poprawiona w najnowszej kolekcji - kto był ten wie! Tymczasem!

Emerytka

Pracownicy Farmy Snu ! My emeryci też mamy drogi czas i Wy zapraszając nas na spotkania powinniście docenić to że my tam przyjedziemy. Musimy dojechać przecież my nie mieszkamy w budynku w ktorym reklamujecie swój towar i jeszcze siedzieć dwie godziny. Dlatego uważam że nagrody za nasz drogi czas powinny być przyzwoite a nie szmaty do podłogi (niby piękny koc)to wstyd dawać taki upominek. Nie możecie traktować starszych ludzi jak te szmaty.

JannaBe

Pokaz we Wałbrzychu - klub na osiedlu. Zakupiłam lampe na podczerwień z wkładem węglowym. Byłam wcześniej na pokazach takich lamp, długo się zastanawiając czy zakup spełni moje oczekiwania, bo wbrew pozorom nie mogłam takiej lampy, tak dobrze grzejącej znaleźć w żadnym sklepie (także szukane po internecie). Wcześniej ceny były dość wysokie, tutaj lampę udało się wynegocjować (i tu dziękuje z imienia panu Bartkowi Juchakowiczowi (Farma Snu) za wyrozumiałość co do moich finansów, wiadomo jak to na emeryturze budżetowej:)). Lampa na innych stronach dużo droższa niż ja nabyłam plus dodatkowo jest to wersja z podczerwienią na stawy i inne schorzenia ukłądu kostnego (dzialanie lampy podobnoe jak lampy SOLUX, kto jest w temacie promieniowania InfraRed).W prezencie jako gratis do lampy poducha ortopedyczna (coś jak z firmy Woolstar EX2), kapcie, lanolina i zestaw poręcznych kluczy do majsterkowania. Co prawda zakup dopiero ma tydzień, ale narazie wszystko ok, dobrze wygrzewa stawy i jonizuje, do grzania pomieszczeń nie było okazji uzywać, bo piękna wiossna. Ja polecam!

Reks.

Witam, zakup w miejscowości Myślachowice koło Jaworzna. Pokaz skrocony bo firma wracała już do Poznania z wyjazdu tygodniowego. Pokaz prowadzony przez ekie fajnie i tematycznie. Zakup naczyń linia Diamont Line stal 18/10 do tego materax na wersalke piankowy z camela. Zakup za kwote 2500zł, natomiast na stronie producenta naczynia te są dużo droższe, wiec w dobie internetu i różnie pojętych promocji o których się slyszy to zakup udany i w dobrej cenie. Naczyni bardzo podobne i tak samo ciężkie jak innych firm np. Philipiak, a sporo taniej. Podziekowania dla kierowcy p. Jacka za wniesienie na 4 pietro i szybkii pokaz gotowania w domu :). Nic dodac wiecej, polecam!

bgwiazdeczka@wp.pl

Witam ! właśnie dziś w Hajnówce byłam na prezentacji wyrobów tej firmy. Podobało mi się ponieważ prezentacja była prowadzona super na luzie z poczuciem humoru. Wiadomo marketing.... ale nikt nikogo na siłę nie zmuszał do zakupu i to mi się podobało.. Pozdrawiam Bożena Starun

babunia

Witam Ostatni raz jestem na podobnym pokazie : W zaproszeniu jako prezent podano duży koc na chłodne wieczory ! Koń by się uśmiał!! Zaproponowano jakąś szmatkę o wymiarach 100/50 w kolorze czarnym Czekam kiedy znów pojawi się podobne zaproszenie by zbojkotować , by już nigdy nie odbyło się podobne kretyńskie oszustwo. Pozdrawiam zniesmaczona babunia

@babunia 18.04.2016 10:29

Do "babeczka": Dzień dobry, koce mamy ciągle duże w ofercie, jedynie kolor jest do wyboru i tym się mogą różnić. Jeśli Pani otrzymała mniejszy, być może trafił się sporadycznie taki, ponieważ koce zamawiamy po kilka tysięcy sztuk od producenta spod Łodzi, w paczkach po 200 sztuk i nikt z Firmy nie jest w stanie sprawdzić wymiaru, nawet handlowcy, którzy wydają Państwu towar. Następnym razem dopilnujemy wszystkich starań, aby otrzymała Pani fajny duży, chociaż proszę pamiętać, że koc to jest tylko miły prezent/dodatek do prezentacji z naszymi zdrowotno - rehabilitacyjnymi wyrobami, które organizujemy. Pozdrowienia!

Taddei

Byłem na pokazie ww. firmy w miejscowości Kalety nieopodal Częstochowy, restauracja Figaro-lokal może mało wystawny, ale znant w naszej okolicy. Firma przedstawiała materace rehabilitacyjne piankowe, plus pościel kaszmir i camel. W ofercie dnia (wyprzedaż kolekcji zimowej) była dokładana lampa Infrared na stawy dodatkowo z wkładem grzewczym z włókna węglowego. Największym zainteresowaniem z tego co zdążylem zauważyć cieszyły się właśnie te lampy i pojedyncze materacce. Bo to była faktycznie nowość. Koszt lampy sklepowy, we firmie w Poznaniu to 2.900 PLN. To akurat sprawdzałem, w internecie model który prezentowali kosztuje podobnie nawetz. Z tego co dało się zauważyć ludzie się targowali i cena podczass negocjacji była raczej na pewno niższa. Kilka osób skorzystało z promocji w tym moja znajoma. Do zakupu ww. lampy otrzymałą materac korektor rehabilitacyjny podówjny plus jakieś mniejsze dodatki. Mówi że jest ok, a lampe na pewno wykorzysta. Handlowiec chciał mnie wziąć do rozmowy, jak znajoma kupiła dawali spory rabat (materac plus poduszka kaszmir chyba), ale narazie odmówiłem bo kończe inne raty. Ogólnie oferta warta zainteresowania, i godna polecenia, nie dało się odczuć ani naciągania ani arogancji ze strony handlujacych. Atmosfera luźna i miła, czasem nawet z dowcipem ze strony prowadzacych spotkanie. Prezenty przy wyjsciu tez wporzadku, albo koc polarowy, kolor do wyboru, a kto nie chcial to klucze lub płyn do prania i konserwacji. Pozdrowienia dla p. Bartka, który załątwił dwa koce i klucze dla mnie i znajomej. Widac ze firmie zależy na dobrej reklamie na pokazach i tutaj.

FS.

Do "Nicram" Dzięki za pozytywną wypowiedź! Śledzimy rynek, opinie i potrzeby klientów, żeby spełniać oczekiwania ludzi, co do towaru i prezentacji. Chcemy żeby klienci i goście byli zadowoleni, żeby towar i zarówno gratisy dokładane były wysokiej jakości, po prostu dobre, pomagały na kręgosłup i schorzenia reumatyczne, polepszały komfort, a zarazem były funkcjonalne i oszczędne. Naszą misją jest pokazać Wszystkim że są uczciwe i rzetelne firmy sprzedające towar wysokiej jakości na prezentacjach, dla zdrowia, komfortu i oszczędności Mamy nadzieję że towar posłuży Państwu ładnych parę lat! Pozdrowienia!

Nicram

Pokaz w Wołominie. Byliśmy z żoną na pokazie na sali Cechu Rzemiosł, ładna przestronna. Większość ludzi starszych, dużo pojedynczych. Oprócz nas były 3 pary (tutaj akurat dwie młodsze). Nasz drugi pokaz to był w życiu, wcześniej byliśmy na firmie Philipiak (Naczynia kuchenne, kuchenki indukcyjne i gotowanie)- nie skorzystaliśmy. Tutaj na sali około 30 osoób, atmosfera kameralna, pokaz prowadzony dość konkretnie z humorem. W ofercie głównie materace z włóknem lateksowym, sprężyste, kołdry kaszmirowe i camelowe, a także naczynia ze stali szlachetnej jako dokładka. Było tak naprawdę wszystko, co na innych pokazach w 1. Sporo użytkowników tego typu towaru, chwaliło na sali wyroby na sali, dobrowolnie, że materac na kręgosłup, kołdra przepuszcza powietrze, mało się pierze, bo wysoka jakość wełny. My z żoną... skkorzystaliśmy z oferty firmy, po negocjacjach i zniżce, wyszła cena o dziwo mniejsza niż u konkurencji. Jak a te pieniądze naprawdę dużo towaru. Minął miesiąc od zakupu i jesteśmy w sumie zadowoleni. Materac się sprawdza, działa ta jak prezentowany (był małe obawy że dostaniemy coś innego, ale żona sprawdzał przy Panu dowożąccym towar). Naczynia bardzo podobne jak inne wysokiej jakości (na wszystkie rodzaje kuchenek, w tym na indukcję, która była jako gratis, z której aktualnie korzystamy), po oględzinach znajomych (użytkowników naczyń z firmy Zepter) - prawdziwa stal szlachetna i faktycznie grube dno, tak jak na innych firmach co mają w sprzedaży same takie naczynia. Znajoma z którą byliśmy zakupiła sam materac, bo większość towaru już miała z innych firm i też jest zadowolona, mimo że wzięła trochę za mały rozmiar. Gratis do zakupu dostała poduszkę kaszmirowa, regulowaną, z wkładem na kręgosłup. Zakup mniejszy ale też w porządku. Jako gratis firma dawała koce polarowe lub jak ktoś wolał butelkę koncentratu do konserwacji wyrobów wełnianych i innych lub zestaw kluczy, takze dla par małżenskich. Nikt na prezenty nie narzekał. Forma płatności za towar, firma poszła na ustępstwo 3 raty na konto do firmy, żeby było bez banku. Więc podsumowanie, u nas wszystko w porządku, pokaz konkretny, dowcipny nawet, towar dobry i zgodny, obsługa dobra i miła, towar się sprawdza. Piszemy trochę po przeczytaniu wcześniejszych opinii i trochę od siebie, że są dobre, uczciwe i rzetelnne firmy. My polecamy!

Pabino

Nam sie prezenty zgadzaly. Takze nie wiem czym to idzie, czy oczekwianiami Panstwa wobec nie wiadomo czego w gratisie. My chodzimy na spotkania czesto ale nie co tydzien, ani co miesiac. Co jakis czas po prostu. Czasem sami, czasem ze znajomymi, i przychodzimy także obejrzeć, wysłuchać, spotkać się z ludźmi. Są także rożne nowości, rożne nowe sale, nowe miejsca się także zobaczy. Jest czasem co robić, czasem też się pojdzie na spacer, czasem po gratis. Nam się zawsze zgadzają upominki, raz są większe, raz mniejsze ale zawsze ku przydatności, chociaż nie one są najważniejsze. Pozdrowienia!

Pabino

My byliśmy w Redzie z małżonką, kupowaliśmy towar od firmy, materac korekktor piankowy z włóknem lateksowym 160 na 200cm. To juz drugi zakup od tej firmy. Wcześnie były to kołdry kaszmirowe z których byliśmy, jesteśmy nadal zadowoleni. Nie wiem jak koce, my dostalismy duze polarowe jak wiekszosc na spotkaniu, a w redzie bylo okolo 30osob, to na pewno. Jak ktos przychodzi tylko po prezent i prosty gratis, zawsze bedzie narzekal ze malo, ze drogo, ze nie takie artykuły. Spotkanie prowadzone takze ciekawie i nie na sile. My polecamy Farmę. I Pozdrowienia dla p. Bartka.

Dubler

Walić Farmę snu

Marcin

W Redzie też wczoraj rozdawali zamiast kocy ściereczki i lutownice za 9zł z Auchan. Pozdrawiam wszystkich oszukanych.

Emerytka

Dzisiaj z mezem bylam na pokazie poscieli welnianej i garnkow. Prezentem mialy byc duze koce, jednak otrzymalismy scierki do podlogi. Wstyd ze tak zachowuja sie ludzie ktorzy wydzwaniaja do emerytow i namawiaja ich na pokazy. Stracilismy 3 godziny

Bartek

Firma, ktora sprzedaje badziew i zeruje na niewiedzy klientow. Nie bez powodu na pokaz zapraszani sa glownie emeryci i osoby w podeszlym wieku, ktore nie maja rozeznania cenowego na ryku. Taka sama posciel, o takiej samej (jak nie lepszej jakosci) mozna nabyc w sklepach stacjonarnych i to za 1/6 ceny. Dlaczego? Otoz sklep stacjonarny nie wydaje kroci na wynajem sal, telefonistki, zaproszenia, gratisy, pensje dla handlowcow i samochody, wiec, co naturalne, ma urealnione ceny w stosunku do wartosci towaru. Co do wyrobow, ktore Farma sprzedaje, to ich jakosc i wykonanie wola o pomste do nieba. Ktos tu napisal, ze sprzedaja garnki typu Zepter. Smiechu warte: te garnki, ktore oferuja na pokazie mozna nabyc w hurtowni AGD za ok. 250 zl. Maja grube dno, swieca sie, ale sa inaczej skonstruowane i sa niezywotne. Nie dziwota, ze po 2 latach taki szmelc trzeba wyrzucic. O moralnym aspekcie wciskania tego chlamu pisal nie bede, bo slowa potepienia same cisna sie na usta. Oby wam, pracownicy tejze firemki, ktos na starosc wcisnal podobny bubel za olbrzymie pieniadze (nieadekwatne do jakosci i wartosci towaru), byscie dlawili sie pozniej splata wysokich rat! Co mozna robic? Ostrzegac babcie i dziadkow przed takimi pokazami oraz, prewencyjne, zabierac dowod osobisty przed pojsciem na prezentacje. Wowczas te hieny beda musialy obejsc sie ze smakiem

@Bartek 28.01.2016 18:24

Do "Bartek". Oczywiśćie każdy ma prawo do własnej opinii, nie wiem czy osoba, która to pisała rzeczywiście była na pokazie, czy gdzieś zasłyszała jakieś rzeczy, czy jest to nasza "miła" konkurencja - co jest ostatnio bardzo prawdopodobne. I tak, na spotkania firmy zapraszane są osoby przez telemarketing firmowy i zewnętrzny. Korzysta on z bazy numerów ogólnodostępnej, wykupionej od specjalizującej się w tym firmy. Gwoli ścisłości nikt nie wie do kogo zadzwoni! Czy to jest osoba pracująca czy ktoś na emryturze czy ktoś niepełnoletni. Zapraszamy na jakiś pokaz w większym mieście powyżej 40 tys. mieszkańców, przychodzą ludzie młodsi, na poziomie, także pary z dziećmi i są to nawet... tak klienci. Wiedzą po prostu że przychodzą po towar wysokiej jakości, jakiego się nie kupi w sklepie. Oczywiście racje można przyznać, że sporą grupę stanowią ludzie na emeryturze, ale oni po prostu mają najwięcej czasu wolnego, aby przyjść, też ze wzgledu na godziny spotkań (pierwsze spotkanie czasami jest rano godzina 10 lub 11). Tymbardziej ludzie tacy wiedzą co dobre, znają jakość i są wbrew pozorom bardzo dobrze zorientowani (nawet w prawie do odstąpienia od umowy) i jak najbardziej świadomi cen, maja już takie produkty zakupione, ponieważ pościel i inne sprzęty wysokiej jakości są proszę Pana B. na rynku już od wielu, wielu lat (pierwsze firmy Lama Gold, Zepter). Są osoby (niekoniecznie na emeryturze, nawet pracujące) które często na takie spotkania chodzą, bo lubią, bo po prostu chcą się rozerwać, obejrzeć jakieś nowości, zakupić towar, czy spotkać się z innymi. Każdemy należy się w każdym wieku coś dobrego do do użytku, do spania, do rehabilitacji, coś co sprawdzi się na zdrowie, komfort, wygodę i oszczędności. Ludzie wiedzą jaki towar firmy tego typu sprzedają, jaką ma jakość i nawet wymienieni przez Pana emeryci często bardzo mocno sami nagocjują ceny lepiej niż nie jeden młodszy :) Co do wyrobów, pisaliśmy już wcześniej, nasz towar to aktualnie materace rehabilitacyjne z pianką memory plus mleczko kauczukowe, także wysokogatunkowe kołdry kaszmirowe i z wełny camel. Produkty te (wełna najwyższej jakości zgodnie z certyfikatem www.woolmark.com) pochodzą z importu, są tkane oczywiśćie w Polsce w jednej z najlepszych szwalni zajmujących się wyrobami wełnianymi i rehabilitacyjnymi z odpowiednimi certyfikatami. Ktoś powie dlaczego tyle kosztują? Ponieważ są z czystej żywej wełny zagranicznej (bez domieszki polskiej) oraz są tkane, nie klejone i mają badzo dużą gramaturę włosa na m2. Wszystkie certyfikaty mamy dostęne w siedzibie firmy, a i handlowcy mają je zawsze przy sobie. Takie produkty po prostu nie sprzedają się w sklepach stacjonarnych, ponieważ żeby kupić takie zestaw rehabilitacyjny z czystej, żywej wełny kaszmirowej, potrzebny jest fachowy opis produktu, prezentacja i tym się właśnie profesjonaknie zajmujemy. Ktoś kto to wyżej pisał, mógł widzieć po raz pierwszy kołdre lub poduszkę z typowego polskiego merynosa, który ma nieporównywalne właściowści do wyrobów oferowanych przez naszą firmę (a i tak dobry polski merynos nie kosztuje 1/6 tej ceny :), Proszę zobaczyć prawdziwe wyroby wełniane na Podhalu, Nowy Targ www.ficpol.pl, czy Zakopane lub Kościelisko). Naczynia, które firma ma czasem w promocji, pochodzą z fabryki we Włoszech pod Mediolanem, skąd towar bierze także jedna z większych firm, zajmująca się dystrybucją luksusowych naczyń ze stali szlachetnej na Polskę. Naczynia, które firma zamawia są bezpośrednio od producenta, mamy po prostu swoją nazwę i swoją linie produkcji. Naczynia, które firma ma w ofercie, gwoli ścisłości posiadają dno 9 warstw i są wyprodukowane ze stali szlachetnej, co samo w sobie jest kosztowne. Jak komuś zależy na zdrowym odżywianiu, na bardzo dobrej jakości, na trwałości to taki wyrób po prostu swoje kosztuje (http://www.zeptersklep.pl/produkt/10188/zestaw_naczyn_zest_ipot_extra_by_zepter.html). Kwota zakupu naczyń jest oczywiście w EURO, a i sam ZAKUP naczyń u producenta w EURO jest o wiele, wiele większy niż jest podany przez kogoś powyżej :). Oczywiście, że jest na tym marża firmy, jak w każdej branży handlowej, na większym komplecie jest większa, na innym mniejsza, tymbardziej konkurencja jest taka, że firma musi ciągle dbać i zachęcać klienta, częstymi promocjami i dokładaniem różnych dodatkowych elementów do pełnego zestawu naczyń lub też pościeli. Oczywiście wszystko jest fachowo zaprezentowane przez handlowców i taka jest misja firmy. Prawdziwych naczyń ze stali szlachetnej 18/10, za kwotę od 2000 do 4000 tys. zł, przeprszam, ale nikt Państwu nie kupi w sklepie, bez zaprezentowania wielu nowoczesnych właściwości/udogodnień i spróbowania z nich potraw! Chyba, że ktoś wcześniej widział i chcę kupić, bo akurat potrzebuje. Jest kilka sklepów stacjonarych znanej firmy, w największych miastach w Polsce, gdzie można zakupić takie same naczynia, tej samej jakośći jak na preze

FS.

W ofercie mamy nadal duże koce. Być może był to jeden z ostatnich pokazów na danej trasie i końcówka były mniejsze wydawane. Proszę odesłać koc na adres firmy, wynienimy na duży. Pozdrowienia!

emerytka

bylam na pokazie 17 styczen 2016 w szczecinku mala grupka pokaz jak pokaz ale po pokazie prezent ZENADA w zaproszeniu pisze kazda osoba otrzyma piekny DUZY KOC w rzeczywistosci otrzymalam kawałek lichego polara bo pielucha flanelowa jest w lepszym gatunku beznadzieja naciaganie ludzi

Adam

Witam. Na imię mam Adam byłem na pokazie 08.01.2016 w Skierniewicach w sumie po raz 1 w życiu. Spotkanie prowadzone w miłej atmosferze konkretnie na temat. Emocji nie brakowało po tym spotkaniu jestem posiadaczem kompletu (nawet 2)czy szczęśliwym???nie do końca Pisze tu bo być może ktoś z firmy to przeczyta a skoro przedstawiciele mówią wszystko wszystkim na takim spotkaniu bez żadnych tajemnic to może również doradzą jak nabytą pościel zwrócić w myśl obowiązującego prawa. Na stronie firmy podany jest nr telefonu którego oczywiście nikt nie odbiera być może dlatego że jest weekend na pewno będę próbował jutro. Gdy emocje opadły i przeanalizowałem wszystko jeszcze raz doszedłem do wniosku że nie podołam finansowo płacić tego przez najbliższe 2 lata i że nie było mi to w ogóle potrzebne. Proszę o pomoc.

@Adam 10.01.2016 15:30

Firma oczywiśćie w weekend ma biuro nieczynne. Firma repsektuje prawo na zwrot towaru, tu nie ma problemu. Sprawa jednak załatwiona pozytywnie, po kontakcie w tygodniu z firmą i rozmowie z działem handlowym, nastąpiła wymiana części towaru (kompletu), z odpowiednim rabatem. Kurier na koszt firmy odebrał część towaru, na wszystko Pan dostał odpowiednie dokumenty. Mam nadzieję że Pan potwierdzi, także potwierdzi w razie czego :) Pozdrowienia!

hankab

Witam, byłam wczoraj na pokazzie w Sanoku, daleko przywialo firme jak odrazu na Nowy Rok biorąc pod uwaje ze firma z Poznania hehe. Pokaz niezbyt ktorki okolo 2h, prowadzony w miare zabawnie i na temat. W ofercie materace z pianka memory, zestawy poscieli rehabilitaycjnee kaszmi i camel, plus lampy infrared na podczerwień grzewczne. Najwiesze zainteresowaniem byly lampy grzewcze i materacaa. Lampa Kwota 2900 cena sklepowa, kilka osb było zainteresowanych, kto kupował do lampy zestaw poscieleowy lub naczynia ze stali szlachetnej (dosyc duzy komplet nawet z czajnikiem co nie wiele firm daję). Z tego co dało się podejrzeć:) kilka umow zostało spisanych, jedna znajoma kupowała (dalsza) mowi ze jest zadowolona bo chciała taką lampie, rzekomo b. dobrze grzeje i wyciaga wilgosc zarazem. Podobno u konkurencji było mniej korzystnie - ona tak twierdzi. Generalnie ok, tą firmę oceniłabym na plus mimo że rzadko jestem na pokazie. Z prezentem (co dla niektórych najjwazniejsze:) nie było problemu albo butelka koncentratu do wyrobow z wełny itp. lub koc. Pozdrawiam wszystkich chodzących na tą firmę, i do siego roku!

FS.

Do "rt32" i "kas" - szukamy akurat przez cały styczeń prelegenta i dwóch hanadlowców do utworzenia nowej, zgranej grupy/teamu handlowego. Mile widziane doświadczenie w podobnych (rzetelnych i uczciwych) firmach z branży, aczkolwiek osoby bez doświadczenia z zacięciem handlowym, dobrą prezencją, są również bardzo brane pod uwagę. Dobrych handlowców na rynku zawse brakowało, brakuje i brakować będzie. Praca w delegacji, wypłacana dieta plus dieta za nocleg, praca poniedziałek - środa lub piątek - niedziela. Podstawa plus prowizja od sprzedaży. Możliwość własnego doboru tras/grafików, a także wyboru asortymentu do sprzedaży (firma aktualnie zajmuje się dystrybucją jednego produktu głównego i kilku pobocznych). Komu zależy na sumiennym wykonywaniu obowiązków, jest asertywny, dyspozycyjny, kreatywny, kto wie po co i dlaczego pracuje lub chce pracować w hanldu, zapraszamy do współpracy. CV i zapytania proszę kierować na 730 730 843 lub organizacja.farmasnu@interia.pl.

Polkowice

Farma Snu to Całkowita patologia!!!

FS.

Do "Białystok", Koszty mamy zawsze stałe (niezależnie od frewkwencji na spotkaniu), są one najzwyczajniej wliczone w wydatki na reklamę i promocję, żeby fachowo konsultant/przedstawiciel mógł zareklamować produkt, który jest wysokiej jakości i taką po prostu ma wartość (tańsze podróbki lub towar innej jakości można nabyć w innych miejscach). Jeśli pisze Pani/Pan rzeczywiście z Białegostoku, to faktycznie zawsze w Białymstoku jest duża frekwencja, jest duże zainteresowanie i nie zawsze wszyscy goście mogą się pomieścić. Często sale, które wynajmuje firma, mimo zapewnień wynajmujących (nie zawsze dysponują zdjęcięm sali/lokalu, a na odległość i słowo trudno ocenić) są po prostu za małe żeby wszystkich pomieścić, dlatego bardzo często to nie zależy od firmy czy ktoś wejdzie na spotkanie czy nie. My dokładamy wszelkich starań, żeby sala byłą przestronna i żeby wszyscy goście mogli wejść i czuli się komfortowo. Pozdrowienia!

Białystok

Nie wiem jaką macie ofertę,ale organizacje spotkań macie do &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Najpierw ze trzy telefony, zapraszacie potwierdzacie,wysyłacie zaproszenia,ponosicie koszty , które dodajecie do ceny towarów ,a nie potraficie obliczyć ile ludzi zaprosiliście.

FS.

Do "rena". Fajnie, że są głosy, że pokaz/spotkanie się podobało. Jak już kiedyś pisaliśmy u nas nie ma handlu na siłę, jak to niektóre "zorientowane w temacie" osoby piszą. Wiadomo każdy stosuje jakiś marketing (gdzie go teraz nie ma ?), żeby sprzedać towar, ale wszystko musi mieć swoje normy i być rzetelne i dla dobra klienta (tymbardziej każdy ma prawo zwrotu towaru jakby totowar nie spełniał oczekiwań - prosty mechanizm). Handlowcy u nas szczególnie szkoleni są pod tym kątem, Ci którzy przychodzą z innych firm, także. Dokładamy zawsze wszelkich starań, żeby nasze wyroby i produkty spełniały oczekiwania klientów i żeby im dużo pomogły i przyniosły ulgę (bóle kręgosłupa, reumatyczne, nerwobóle - patrz korektor rehabilitacyjny), a także dały dużo oszczędności (czyszczenie/pranie korekora tyko raz na rok!). Pozostałe produkty i gratisy w naszej ofercie także staramy się mieć wysokiej jakości. Jak już ktoś kiedyś napisał i dla innych zorientowanych: wyrobów o takiej jakości i z czystej żywej zagranicznej (z szacunkiem, ale niepolskiej) wełny nie dostanie się w internecie, tymbardziej w sklepie. jest różnica w surowcu, wykonaniu i sposobie tkania (certyfikat Woolmark nadawany po przebadaniu wyrobów przez Międzynarodowy Sekretariat Wełny - www.woolmark.com). Owszem są specjalne sklepy medyczne, które oferują podobne wyroby (zwłaszcza w dużych miastach), ale to też nie będzie taka sama jakość. Zawsze klient może kupić z takiego, bądź innego źródła, często tańszego i sobie porównać, jaka jest różnica z czystą, żywą certyfikowaną wełną typu kaszmir plus jaki jest oryginalny materac z lateksowym weypełnieniem - pianką z mleczka kauczukowego, bo takie sprzedajemy. Zainteresowani i użytkownicy doskonale wiedzą jaka jest różnica w produktach takiej jakości, a tańszymi zamiennikami/podróbkami, czy towarami drugiego gatunku. Fiatem i Mecedesem, dojedzie się na miejsce, kwestia tylko jak i jakim komfortem. Co do kocy, to aktualna partia koców gratisowych (sezon jesień/zima) jest sporych wymiarów i klienci/goście są zadowoleni. O tym świadczy, że piszą negatywy, tylko poszczególne jednostki. Proszę zresztą spojrzeć samemu powyżej samemu. Pozdrowienia!

FS.

Do wcześniejszeo postu "Żuka": Atmosfera jest rodzinna, bo firma nie jest ogromna jak niektóre inne konkurencyjne. Jest podstawa plus prowizja (jak to w handlu). Ze wszystkim się można dogadać (czy wyjazdy na tydzień czy weekend, odnośnie wolnego itp.). Wszystkie auta 6-ścio osobowe, wygodne Sprintery. Jeśli masz doświadczenie w branży zapraszamy na rozmowę! Pozdrowienia!

FS.

Do "MUKI": Niestety Firma Farma Snu absolutnie nie prowadzi pokazów gotowania! Musiała nastąpić pomyłka z konkurencyjną firmą. Za inne firmy odpowiadać nie można i nie nam to oceniać. Proszę nie kłaść wszystkich firm do JEDNEGO WORKA i nieoczerniać BEZPODSTAWNIE, tymbardziej że wiadomość po raz kolejny wydaje się być napisana przez "bardzo czujną" konkurencje. No ale cóż, takie mamy czasy. SPROSTOWANIE: Firma Farma Snu owszem, ma w ofercie naczynia kuchenne z wysokogatunkowej stali szlachetnej 18/10 typu Philipiak, Zepter lub AMC, lecz dokłada je przy dużych frekwencjach i dobrych utargach, na koniec wyjazdu jako gratis do głównego produktu tj. podwójnego zestawu rehabilitacyjnego z materacem typu korektor (na kręgosłup, odleżyny itp.). Koce jakie obecnie daje jako gratis, Firma Farma Snu są sporej wielkości i nikt nikomu nie obiecuje nie wiadomo czego - wszystko jest opisane w zaproszeniu i na pewno nie są ze sławnych "marketów chińskich i nie kosztują z zakupie 5zł. Kto przychodzi wysłuchać prezentacji, spędzić czas, czy zakupić towar zawsze wyjdzie zadowolony. A niezadowoleni, wiadomo jk w każdej branży, zawse będą. Na spotkania Farmy Snu proszę się nie martwić, przychodzą też osoby, młode, pracujące, którym zakup produktów polecają znajomi i znajomi znajomych. Może nie zawsze na spotkania w tygodniu, kiedy pracują, ale są też spotkania weekendowe, które prowadzi wiele sprawdzonych i renomowanych firm. Pozdrowienia i wszystkiego dobrego!

arek
@FS. 24.11.2015 23:54

piszecie, że farma snu nie prowadzi gotowania na pokazach ale dajecie garnki w prezencie ;) nawet na stronie macie napisane ze wprowadziliscie naczynia nowej 3 generacji ;p

pej2604@o2.pl

kupiłam garnki z Farmy snu tytanowe, gwarancja 25 lat, po 2 latach będąc na pokazie otrzymałam informację że nie mogę reklamować garnków, garnki nie spełniają obiecanej funkcji, przypalają są porysowane, co zrobić aby wymienić produkt ?

yoyos
@pej2604@o2.pl 22.11.2015 16:13

oddac na złom

Zostaw opinię o Farma Snu - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farma Snu