Opinie o Farma Snu w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Farma Snu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farma Snu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farma Snu w Poznań

FS.

Do "Emerytka" - zapraszamy Państwa do takich lokali żeby było dla wszystkich blisko (to jest jeden z priorytetów!), żeby była fajna, przyjemna sala, żeby było dla każdego najwygodniej. Te dobre, ładne sale często są zajęte poprzez rozmaite imprezy (taka już specyfika sal konferencyjnych, weselnych, restauracji etc.) lub firmy konkurencyjne. Nasza baza numerów też jest dobierana po tzw. "rejonizacji", żeby nie zapraszać osób np. z drugiej części miasta/miejscowości - tak żeby dotarcie na prezentację nie było Państwu utrudnione. Zdarzą się pojedyncze przypadki wysłania zaproszenia do domów/mieszkań dość odległych od wynajmowanej sali, lecz na to nie mamy już wpływu (czasami np. zmieniają się adresy, numery telefonu pozostają te same). Co do prezentów zawsze staramy się żeby klient był zadowolony i wrócił po raz kolejny do nas na prezentację lub polecił firmę i jej ofertę znajomym - to jest przecież logiczne i bardzo ważne w każdej branży! Prezenty jaki posiadamy, dajemy określoną ilość na każdą prezentację, biorąc pod uwagę średnią osób jaka przychodzi. Czasami bardzo, naprawdę bardzo trudno jest przewidzieć ile osób przyjdzie w danej miejscowości m.in. czy mają Państwo blisko lub daleko do sali, czy ktoś w danym dniu mimo przyjęcia zaproszenia, będzie mógł przyjść - są różne sprawy i składowe, które mają wpływ na liczbę osób na pokazie. Koce, które mamy aktualnie w ofercie dajemy zawsze duże sztuki po określoną ilość na pokaz - czasami zdarzą się mniejsze egzemplarze od producenta, jeśli przyjdzie za duża liczba osób na pokaz (mamy określony limit, także poprzez pojemność danej sali) wtedy, może się zdarzyć ze ktoś otrzyma taki koc, lub wtedy proponujemy uczciwie wymianę koca na wydajny płyn do konserwacji wyrobów wełnianych, dywanów, ubrań etc., lub zestaw kluczy do majsterkowania - proszę zwrócić uwagę, że prezenty dostaje każda osoba, nawet ta, która z przyczyn technicznych, nie może wejść akurat na pokaz - wiele firm nie daje w taki sposób upominków, jedynie za udział w prezentacji! My mamy trochę inne podejście. Zawsze chcemy dla gości jak najlepiej żeby każdy wyszedł zadowolony. Zadowoleni często nie napiszą opinii, jak to zwykle bywa, więc mamy nadzieje, że Państwo to doceniacie. Pozdrawiamy i zapraszamy na wakacyjne spotkania, a także do zapoznania się z najnowszą wakacyjną ofertą firmy. Mamy bardzo ciekawe wyprzedaże na sezon letni jeszcze do końca lipca. Warto zawsze się zapoznać, polecić znajomym, ponieważ ceny mamy bardzo, bardzo konkurencyjne, a jakość wyrobów na nowy sezon, została jeszcze bardziej poprawiona w najnowszej kolekcji - kto był ten wie! Tymczasem!

Emerytka

Pracownicy Farmy Snu ! My emeryci też mamy drogi czas i Wy zapraszając nas na spotkania powinniście docenić to że my tam przyjedziemy. Musimy dojechać przecież my nie mieszkamy w budynku w ktorym reklamujecie swój towar i jeszcze siedzieć dwie godziny. Dlatego uważam że nagrody za nasz drogi czas powinny być przyzwoite a nie szmaty do podłogi (niby piękny koc)to wstyd dawać taki upominek. Nie możecie traktować starszych ludzi jak te szmaty.

JannaBe

Pokaz we Wałbrzychu - klub na osiedlu. Zakupiłam lampe na podczerwień z wkładem węglowym. Byłam wcześniej na pokazach takich lamp, długo się zastanawiając czy zakup spełni moje oczekiwania, bo wbrew pozorom nie mogłam takiej lampy, tak dobrze grzejącej znaleźć w żadnym sklepie (także szukane po internecie). Wcześniej ceny były dość wysokie, tutaj lampę udało się wynegocjować (i tu dziękuje z imienia panu Bartkowi Juchakowiczowi (Farma Snu) za wyrozumiałość co do moich finansów, wiadomo jak to na emeryturze budżetowej:)). Lampa na innych stronach dużo droższa niż ja nabyłam plus dodatkowo jest to wersja z podczerwienią na stawy i inne schorzenia ukłądu kostnego (dzialanie lampy podobnoe jak lampy SOLUX, kto jest w temacie promieniowania InfraRed).W prezencie jako gratis do lampy poducha ortopedyczna (coś jak z firmy Woolstar EX2), kapcie, lanolina i zestaw poręcznych kluczy do majsterkowania. Co prawda zakup dopiero ma tydzień, ale narazie wszystko ok, dobrze wygrzewa stawy i jonizuje, do grzania pomieszczeń nie było okazji uzywać, bo piękna wiossna. Ja polecam!

Reks.

Witam, zakup w miejscowości Myślachowice koło Jaworzna. Pokaz skrocony bo firma wracała już do Poznania z wyjazdu tygodniowego. Pokaz prowadzony przez ekie fajnie i tematycznie. Zakup naczyń linia Diamont Line stal 18/10 do tego materax na wersalke piankowy z camela. Zakup za kwote 2500zł, natomiast na stronie producenta naczynia te są dużo droższe, wiec w dobie internetu i różnie pojętych promocji o których się slyszy to zakup udany i w dobrej cenie. Naczyni bardzo podobne i tak samo ciężkie jak innych firm np. Philipiak, a sporo taniej. Podziekowania dla kierowcy p. Jacka za wniesienie na 4 pietro i szybkii pokaz gotowania w domu :). Nic dodac wiecej, polecam!

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
bgwiazdeczka@wp.pl

Witam ! właśnie dziś w Hajnówce byłam na prezentacji wyrobów tej firmy. Podobało mi się ponieważ prezentacja była prowadzona super na luzie z poczuciem humoru. Wiadomo marketing.... ale nikt nikogo na siłę nie zmuszał do zakupu i to mi się podobało.. Pozdrawiam Bożena Starun

babunia

Witam Ostatni raz jestem na podobnym pokazie : W zaproszeniu jako prezent podano duży koc na chłodne wieczory ! Koń by się uśmiał!! Zaproponowano jakąś szmatkę o wymiarach 100/50 w kolorze czarnym Czekam kiedy znów pojawi się podobne zaproszenie by zbojkotować , by już nigdy nie odbyło się podobne kretyńskie oszustwo. Pozdrawiam zniesmaczona babunia

@babunia

Do "babeczka": Dzień dobry, koce mamy ciągle duże w ofercie, jedynie kolor jest do wyboru i tym się mogą różnić. Jeśli Pani otrzymała mniejszy, być może trafił się sporadycznie taki, ponieważ koce zamawiamy po kilka tysięcy sztuk od producenta spod Łodzi, w paczkach po 200 sztuk i nikt z Firmy nie jest w stanie sprawdzić wymiaru, nawet handlowcy, którzy wydają Państwu towar. Następnym razem dopilnujemy wszystkich starań, aby otrzymała Pani fajny duży, chociaż proszę pamiętać, że koc to jest tylko miły prezent/dodatek do prezentacji z naszymi zdrowotno - rehabilitacyjnymi wyrobami, które organizujemy. Pozdrowienia!

Taddei

Byłem na pokazie ww. firmy w miejscowości Kalety nieopodal Częstochowy, restauracja Figaro-lokal może mało wystawny, ale znant w naszej okolicy. Firma przedstawiała materace rehabilitacyjne piankowe, plus pościel kaszmir i camel. W ofercie dnia (wyprzedaż kolekcji zimowej) była dokładana lampa Infrared na stawy dodatkowo z wkładem grzewczym z włókna węglowego. Największym zainteresowaniem z tego co zdążylem zauważyć cieszyły się właśnie te lampy i pojedyncze materacce. Bo to była faktycznie nowość. Koszt lampy sklepowy, we firmie w Poznaniu to 2.900 PLN. To akurat sprawdzałem, w internecie model który prezentowali kosztuje podobnie nawetz. Z tego co dało się zauważyć ludzie się targowali i cena podczass negocjacji była raczej na pewno niższa. Kilka osób skorzystało z promocji w tym moja znajoma. Do zakupu ww. lampy otrzymałą materac korektor rehabilitacyjny podówjny plus jakieś mniejsze dodatki. Mówi że jest ok, a lampe na pewno wykorzysta. Handlowiec chciał mnie wziąć do rozmowy, jak znajoma kupiła dawali spory rabat (materac plus poduszka kaszmir chyba), ale narazie odmówiłem bo kończe inne raty. Ogólnie oferta warta zainteresowania, i godna polecenia, nie dało się odczuć ani naciągania ani arogancji ze strony handlujacych. Atmosfera luźna i miła, czasem nawet z dowcipem ze strony prowadzacych spotkanie. Prezenty przy wyjsciu tez wporzadku, albo koc polarowy, kolor do wyboru, a kto nie chcial to klucze lub płyn do prania i konserwacji. Pozdrowienia dla p. Bartka, który załątwił dwa koce i klucze dla mnie i znajomej. Widac ze firmie zależy na dobrej reklamie na pokazach i tutaj.

FS.

Do "Nicram" Dzięki za pozytywną wypowiedź! Śledzimy rynek, opinie i potrzeby klientów, żeby spełniać oczekiwania ludzi, co do towaru i prezentacji. Chcemy żeby klienci i goście byli zadowoleni, żeby towar i zarówno gratisy dokładane były wysokiej jakości, po prostu dobre, pomagały na kręgosłup i schorzenia reumatyczne, polepszały komfort, a zarazem były funkcjonalne i oszczędne. Naszą misją jest pokazać Wszystkim że są uczciwe i rzetelne firmy sprzedające towar wysokiej jakości na prezentacjach, dla zdrowia, komfortu i oszczędności Mamy nadzieję że towar posłuży Państwu ładnych parę lat! Pozdrowienia!

Nicram

Pokaz w Wołominie. Byliśmy z żoną na pokazie na sali Cechu Rzemiosł, ładna przestronna. Większość ludzi starszych, dużo pojedynczych. Oprócz nas były 3 pary (tutaj akurat dwie młodsze). Nasz drugi pokaz to był w życiu, wcześniej byliśmy na firmie Philipiak (Naczynia kuchenne, kuchenki indukcyjne i gotowanie)- nie skorzystaliśmy. Tutaj na sali około 30 osoób, atmosfera kameralna, pokaz prowadzony dość konkretnie z humorem. W ofercie głównie materace z włóknem lateksowym, sprężyste, kołdry kaszmirowe i camelowe, a także naczynia ze stali szlachetnej jako dokładka. Było tak naprawdę wszystko, co na innych pokazach w 1. Sporo użytkowników tego typu towaru, chwaliło na sali wyroby na sali, dobrowolnie, że materac na kręgosłup, kołdra przepuszcza powietrze, mało się pierze, bo wysoka jakość wełny. My z żoną... skkorzystaliśmy z oferty firmy, po negocjacjach i zniżce, wyszła cena o dziwo mniejsza niż u konkurencji. Jak a te pieniądze naprawdę dużo towaru. Minął miesiąc od zakupu i jesteśmy w sumie zadowoleni. Materac się sprawdza, działa ta jak prezentowany (był małe obawy że dostaniemy coś innego, ale żona sprawdzał przy Panu dowożąccym towar). Naczynia bardzo podobne jak inne wysokiej jakości (na wszystkie rodzaje kuchenek, w tym na indukcję, która była jako gratis, z której aktualnie korzystamy), po oględzinach znajomych (użytkowników naczyń z firmy Zepter) - prawdziwa stal szlachetna i faktycznie grube dno, tak jak na innych firmach co mają w sprzedaży same takie naczynia. Znajoma z którą byliśmy zakupiła sam materac, bo większość towaru już miała z innych firm i też jest zadowolona, mimo że wzięła trochę za mały rozmiar. Gratis do zakupu dostała poduszkę kaszmirowa, regulowaną, z wkładem na kręgosłup. Zakup mniejszy ale też w porządku. Jako gratis firma dawała koce polarowe lub jak ktoś wolał butelkę koncentratu do konserwacji wyrobów wełnianych i innych lub zestaw kluczy, takze dla par małżenskich. Nikt na prezenty nie narzekał. Forma płatności za towar, firma poszła na ustępstwo 3 raty na konto do firmy, żeby było bez banku. Więc podsumowanie, u nas wszystko w porządku, pokaz konkretny, dowcipny nawet, towar dobry i zgodny, obsługa dobra i miła, towar się sprawdza. Piszemy trochę po przeczytaniu wcześniejszych opinii i trochę od siebie, że są dobre, uczciwe i rzetelnne firmy. My polecamy!

Pabino

Nam sie prezenty zgadzaly. Takze nie wiem czym to idzie, czy oczekwianiami Panstwa wobec nie wiadomo czego w gratisie. My chodzimy na spotkania czesto ale nie co tydzien, ani co miesiac. Co jakis czas po prostu. Czasem sami, czasem ze znajomymi, i przychodzimy także obejrzeć, wysłuchać, spotkać się z ludźmi. Są także rożne nowości, rożne nowe sale, nowe miejsca się także zobaczy. Jest czasem co robić, czasem też się pojdzie na spacer, czasem po gratis. Nam się zawsze zgadzają upominki, raz są większe, raz mniejsze ale zawsze ku przydatności, chociaż nie one są najważniejsze. Pozdrowienia!

Pabino

My byliśmy w Redzie z małżonką, kupowaliśmy towar od firmy, materac korekktor piankowy z włóknem lateksowym 160 na 200cm. To juz drugi zakup od tej firmy. Wcześnie były to kołdry kaszmirowe z których byliśmy, jesteśmy nadal zadowoleni. Nie wiem jak koce, my dostalismy duze polarowe jak wiekszosc na spotkaniu, a w redzie bylo okolo 30osob, to na pewno. Jak ktos przychodzi tylko po prezent i prosty gratis, zawsze bedzie narzekal ze malo, ze drogo, ze nie takie artykuły. Spotkanie prowadzone takze ciekawie i nie na sile. My polecamy Farmę. I Pozdrowienia dla p. Bartka.

Dubler

Walić Farmę snu

W Redzie też wczoraj rozdawali zamiast kocy ściereczki i lutownice za 9zł z Auchan. Pozdrawiam wszystkich oszukanych.

Emerytka

Dzisiaj z mezem bylam na pokazie poscieli welnianej i garnkow. Prezentem mialy byc duze koce, jednak otrzymalismy scierki do podlogi. Wstyd ze tak zachowuja sie ludzie ktorzy wydzwaniaja do emerytow i namawiaja ich na pokazy. Stracilismy 3 godziny

Bartek

Firma, ktora sprzedaje badziew i zeruje na niewiedzy klientow. Nie bez powodu na pokaz zapraszani sa glownie emeryci i osoby w podeszlym wieku, ktore nie maja rozeznania cenowego na ryku. Taka sama posciel, o takiej samej (jak nie lepszej jakosci) mozna nabyc w sklepach stacjonarnych i to za 1/6 ceny. Dlaczego? Otoz sklep stacjonarny nie wydaje kroci na wynajem sal, telefonistki, zaproszenia, gratisy, pensje dla handlowcow i samochody, wiec, co naturalne, ma urealnione ceny w stosunku do wartosci towaru. Co do wyrobow, ktore Farma sprzedaje, to ich jakosc i wykonanie wola o pomste do nieba. Ktos tu napisal, ze sprzedaja garnki typu Zepter. Smiechu warte: te garnki, ktore oferuja na pokazie mozna nabyc w hurtowni AGD za ok. 250 zl. Maja grube dno, swieca sie, ale sa inaczej skonstruowane i sa niezywotne. Nie dziwota, ze po 2 latach taki szmelc trzeba wyrzucic. O moralnym aspekcie wciskania tego chlamu pisal nie bede, bo slowa potepienia same cisna sie na usta. Oby wam, pracownicy tejze firemki, ktos na starosc wcisnal podobny bubel za olbrzymie pieniadze (nieadekwatne do jakosci i wartosci towaru), byscie dlawili sie pozniej splata wysokich rat! Co mozna robic? Ostrzegac babcie i dziadkow przed takimi pokazami oraz, prewencyjne, zabierac dowod osobisty przed pojsciem na prezentacje. Wowczas te hieny beda musialy obejsc sie ze smakiem

@Bartek

Do "Bartek". Oczywiśćie każdy ma prawo do własnej opinii, nie wiem czy osoba, która to pisała rzeczywiście była na pokazie, czy gdzieś zasłyszała jakieś rzeczy, czy jest to nasza "miła" konkurencja - co jest ostatnio bardzo prawdopodobne. I tak, na spotkania firmy zapraszane są osoby przez telemarketing firmowy i zewnętrzny. Korzysta on z bazy numerów ogólnodostępnej, wykupionej od specjalizującej się w tym firmy. Gwoli ścisłości nikt nie wie do kogo zadzwoni! Czy to jest osoba pracująca czy ktoś na emryturze czy ktoś niepełnoletni. Zapraszamy na jakiś pokaz w większym mieście powyżej 40 tys. mieszkańców, przychodzą ludzie młodsi, na poziomie, także pary z dziećmi i są to nawet... tak klienci. Wiedzą po prostu że przychodzą po towar wysokiej jakości, jakiego się nie kupi w sklepie. Oczywiście racje można przyznać, że sporą grupę stanowią ludzie na emeryturze, ale oni po prostu mają najwięcej czasu wolnego, aby przyjść, też ze wzgledu na godziny spotkań (pierwsze spotkanie czasami jest rano godzina 10 lub 11). Tymbardziej ludzie tacy wiedzą co dobre, znają jakość i są wbrew pozorom bardzo dobrze zorientowani (nawet w prawie do odstąpienia od umowy) i jak najbardziej świadomi cen, maja już takie produkty zakupione, ponieważ pościel i inne sprzęty wysokiej jakości są proszę Pana B. na rynku już od wielu, wielu lat (pierwsze firmy Lama Gold, Zepter). Są osoby (niekoniecznie na emeryturze, nawet pracujące) które często na takie spotkania chodzą, bo lubią, bo po prostu chcą się rozerwać, obejrzeć jakieś nowości, zakupić towar, czy spotkać się z innymi. Każdemy należy się w każdym wieku coś dobrego do do użytku, do spania, do rehabilitacji, coś co sprawdzi się na zdrowie, komfort, wygodę i oszczędności. Ludzie wiedzą jaki towar firmy tego typu sprzedają, jaką ma jakość i nawet wymienieni przez Pana emeryci często bardzo mocno sami nagocjują ceny lepiej niż nie jeden młodszy :) Co do wyrobów, pisaliśmy już wcześniej, nasz towar to aktualnie materace rehabilitacyjne z pianką memory plus mleczko kauczukowe, także wysokogatunkowe kołdry kaszmirowe i z wełny camel. Produkty te (wełna najwyższej jakości zgodnie z certyfikatem www.woolmark.com) pochodzą z importu, są tkane oczywiśćie w Polsce w jednej z najlepszych szwalni zajmujących się wyrobami wełnianymi i rehabilitacyjnymi z odpowiednimi certyfikatami. Ktoś powie dlaczego tyle kosztują? Ponieważ są z czystej żywej wełny zagranicznej (bez domieszki polskiej) oraz są tkane, nie klejone i mają badzo dużą gramaturę włosa na m2. Wszystkie certyfikaty mamy dostęne w siedzibie firmy, a i handlowcy mają je zawsze przy sobie. Takie produkty po prostu nie sprzedają się w sklepach stacjonarnych, ponieważ żeby kupić takie zestaw rehabilitacyjny z czystej, żywej wełny kaszmirowej, potrzebny jest fachowy opis produktu, prezentacja i tym się właśnie profesjonaknie zajmujemy. Ktoś kto to wyżej pisał, mógł widzieć po raz pierwszy kołdre lub poduszkę z typowego polskiego merynosa, który ma nieporównywalne właściowści do wyrobów oferowanych przez naszą firmę (a i tak dobry polski merynos nie kosztuje 1/6 tej ceny :), Proszę zobaczyć prawdziwe wyroby wełniane na Podhalu, Nowy Targ www.ficpol.pl, czy Zakopane lub Kościelisko). Naczynia, które firma ma czasem w promocji, pochodzą z fabryki we Włoszech pod Mediolanem, skąd towar bierze także jedna z większych firm, zajmująca się dystrybucją luksusowych naczyń ze stali szlachetnej na Polskę. Naczynia, które firma zamawia są bezpośrednio od producenta, mamy po prostu swoją nazwę i swoją linie produkcji. Naczynia, które firma ma w ofercie, gwoli ścisłości posiadają dno 9 warstw i są wyprodukowane ze stali szlachetnej, co samo w sobie jest kosztowne. Jak komuś zależy na zdrowym odżywianiu, na bardzo dobrej jakości, na trwałości to taki wyrób po prostu swoje kosztuje (http://www.zeptersklep.pl/produkt/10188/zestaw_naczyn_zest_ipot_extra_by_zepter.html). Kwota zakupu naczyń jest oczywiście w EURO, a i sam ZAKUP naczyń u producenta w EURO jest o wiele, wiele większy niż jest podany przez kogoś powyżej :). Oczywiście, że jest na tym marża firmy, jak w każdej branży handlowej, na większym komplecie jest większa, na innym mniejsza, tymbardziej konkurencja jest taka, że firma musi ciągle dbać i zachęcać klienta, częstymi promocjami i dokładaniem różnych dodatkowych elementów do pełnego zestawu naczyń lub też pościeli. Oczywiście wszystko jest fachowo zaprezentowane przez handlowców i taka jest misja firmy. Prawdziwych naczyń ze stali szlachetnej 18/10, za kwotę od 2000 do 4000 tys. zł, przeprszam, ale nikt Państwu nie kupi w sklepie, bez zaprezentowania wielu nowoczesnych właściwości/udogodnień i spróbowania z nich potraw! Chyba, że ktoś wcześniej widział i chcę kupić, bo akurat potrzebuje. Jest kilka sklepów stacjonarych znanej firmy, w największych miastach w Polsce, gdzie można zakupić takie same naczynia, tej samej jakośći jak na preze

FS.

W ofercie mamy nadal duże koce. Być może był to jeden z ostatnich pokazów na danej trasie i końcówka były mniejsze wydawane. Proszę odesłać koc na adres firmy, wynienimy na duży. Pozdrowienia!

emerytka

bylam na pokazie 17 styczen 2016 w szczecinku mala grupka pokaz jak pokaz ale po pokazie prezent ZENADA w zaproszeniu pisze kazda osoba otrzyma piekny DUZY KOC w rzeczywistosci otrzymalam kawałek lichego polara bo pielucha flanelowa jest w lepszym gatunku beznadzieja naciaganie ludzi

Witam. Na imię mam Adam byłem na pokazie 08.01.2016 w Skierniewicach w sumie po raz 1 w życiu. Spotkanie prowadzone w miłej atmosferze konkretnie na temat. Emocji nie brakowało po tym spotkaniu jestem posiadaczem kompletu (nawet 2)czy szczęśliwym???nie do końca Pisze tu bo być może ktoś z firmy to przeczyta a skoro przedstawiciele mówią wszystko wszystkim na takim spotkaniu bez żadnych tajemnic to może również doradzą jak nabytą pościel zwrócić w myśl obowiązującego prawa. Na stronie firmy podany jest nr telefonu którego oczywiście nikt nie odbiera być może dlatego że jest weekend na pewno będę próbował jutro. Gdy emocje opadły i przeanalizowałem wszystko jeszcze raz doszedłem do wniosku że nie podołam finansowo płacić tego przez najbliższe 2 lata i że nie było mi to w ogóle potrzebne. Proszę o pomoc.

@Adam

Firma oczywiśćie w weekend ma biuro nieczynne. Firma repsektuje prawo na zwrot towaru, tu nie ma problemu. Sprawa jednak załatwiona pozytywnie, po kontakcie w tygodniu z firmą i rozmowie z działem handlowym, nastąpiła wymiana części towaru (kompletu), z odpowiednim rabatem. Kurier na koszt firmy odebrał część towaru, na wszystko Pan dostał odpowiednie dokumenty. Mam nadzieję że Pan potwierdzi, także potwierdzi w razie czego :) Pozdrowienia!

hankab

Witam, byłam wczoraj na pokazzie w Sanoku, daleko przywialo firme jak odrazu na Nowy Rok biorąc pod uwaje ze firma z Poznania hehe. Pokaz niezbyt ktorki okolo 2h, prowadzony w miare zabawnie i na temat. W ofercie materace z pianka memory, zestawy poscieli rehabilitaycjnee kaszmi i camel, plus lampy infrared na podczerwień grzewczne. Najwiesze zainteresowaniem byly lampy grzewcze i materacaa. Lampa Kwota 2900 cena sklepowa, kilka osb było zainteresowanych, kto kupował do lampy zestaw poscieleowy lub naczynia ze stali szlachetnej (dosyc duzy komplet nawet z czajnikiem co nie wiele firm daję). Z tego co dało się podejrzeć:) kilka umow zostało spisanych, jedna znajoma kupowała (dalsza) mowi ze jest zadowolona bo chciała taką lampie, rzekomo b. dobrze grzeje i wyciaga wilgosc zarazem. Podobno u konkurencji było mniej korzystnie - ona tak twierdzi. Generalnie ok, tą firmę oceniłabym na plus mimo że rzadko jestem na pokazie. Z prezentem (co dla niektórych najjwazniejsze:) nie było problemu albo butelka koncentratu do wyrobow z wełny itp. lub koc. Pozdrawiam wszystkich chodzących na tą firmę, i do siego roku!

FS.

Do "rt32" i "kas" - szukamy akurat przez cały styczeń prelegenta i dwóch hanadlowców do utworzenia nowej, zgranej grupy/teamu handlowego. Mile widziane doświadczenie w podobnych (rzetelnych i uczciwych) firmach z branży, aczkolwiek osoby bez doświadczenia z zacięciem handlowym, dobrą prezencją, są również bardzo brane pod uwagę. Dobrych handlowców na rynku zawse brakowało, brakuje i brakować będzie. Praca w delegacji, wypłacana dieta plus dieta za nocleg, praca poniedziałek - środa lub piątek - niedziela. Podstawa plus prowizja od sprzedaży. Możliwość własnego doboru tras/grafików, a także wyboru asortymentu do sprzedaży (firma aktualnie zajmuje się dystrybucją jednego produktu głównego i kilku pobocznych). Komu zależy na sumiennym wykonywaniu obowiązków, jest asertywny, dyspozycyjny, kreatywny, kto wie po co i dlaczego pracuje lub chce pracować w hanldu, zapraszamy do współpracy. CV i zapytania proszę kierować na 730 730 843 lub organizacja.farmasnu@interia.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Farma Snu - Poznań

• Jak się pracuje w Farma Snu?

Zobacz opinie na temat firmy Farma Snu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farma Snu?

Kandydaci do pracy w Farma Snu napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farma Snu
  • ul. Jesionowa 6