Elhost S.C. Rafał Gromada Łukasz Pękala

Kraków

Opinie o Elhost S.C. Rafał Gromada Łukasz Pękala

2015-2016r. OPINIA

FIRMA NIE PŁACI!!! A ZARZĄD KOLOKWIALNIE UJMUJĄC "BIMBA" SOBIE Z WEZWAŃ DO ZAPŁATY ZA TO WOZIĆ SIĘ SAMOCHODAMI ZA XXX.XXX,XX MOŻNA...ODRADZAM WSPÓŁPRACY PO ZA TYM PANOWIE MAJĄ JESZCZE SPÓŁKĘ z o.o. ERGIA która również Nie płaci... po za tym jaka tu odpowiedzialność z kapitałem zakładowym 5tys. zł!!!

T3

NIE POLECAM. Niestety firma Elhost nie wywiązuje się ze zobowiązań finansowych wobec podwykonawców mimo licznych przypomnień czy wezwań do zapłaty.

Zostaw opinię o Elhost S.C. Rafał Gromada Łukasz Pękala - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elhost S.C. Rafał Gromada Łukasz Pękala