Enbra Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Enbra Polska Sp. z o.o.

Edyta

@admisnistarator, dyskusja dotyczy tutaj jak widać wyżej głównie warunków pracy ale oczywiście opinie klientów też są bardzo ważne. Czy sytuacja, którą opisujesz obejmuje jakaś umowa, na której zapisy możesz się powołać?

administrator

Ostrzegam wszystkich przed Firmą. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. W lipcu br. zdjęli ciepłomierz do naprawy gwarancyjnej do dzisiaj niezamontowany. Kłamią, nie dotrzymują słowa. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Edyta

Jak dokładniej prezentuje się system premiowania pracowników na stanowisku PH? Są różne metody - od wyznaczania targetów po porównywanie miesięcznych wyników. Jak rozwiązane jest to tutaj?

co to znaczy konkretnie w twoim słowniku pojęć 'uczciwy klimat"? wolę wiedzieć bo zamierzam zatrudnić się u was w firmie w wielkopolskim województwie jako przedstawiciel handlowy, wiem że rekrutacje ruszyły w maju i mam nadzieję że jeszcze gdzieś siuę miejsca znajdzie dla mnie

SUN

Nareszcie firma, gdzie istnieje uczciwy klimat i rownosc dla wszystkich... Ale nie bywalo tak zawsze... Bylo wielkie sprzatanie i chyba sie udalo!!! Polecam !!!

loock

jeżeli ktoś godnie pracować - to niech mocno przemyśli swoją decyzję - firemka z aspiracjami na korporacje: obiecać, wyzyskać, zabrać, wyrzucić - to potrafią najlepiej - zgnilizna i kumoterstwo !!!

tyu

Możesz coś więcej opowiedzieć - mam zamiar aplikować do nich.

by

firma uduś, bez żadnego pomysłu na działalność, brak szacunku do ludzi, zwalniają jak zaczniesz dużo zarabiać

mcc

super robota :)

Jak wygląda zatrudnienie w firmie Enbra Polska Sp. z o.o. ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Enbra Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enbra Polska Sp. z o.o.