WM Partner

Kraków

Opinie o WM Partner

Wader

Firma beznadziejna, omijać szerokim łukiem.

Stop wyzyskiwaczom

Jeżeli chcesz mało zarabiać a dużo harować i się denerwować to praca w WM Partner jest wymarzona dla ciebie! Bardzo duże oczekiwania pracodawcy względem pracownika, przy jednocześnie bardzo niskich zarobkach, fatalnym wręcz chaotycznym zarządzaniu i niejasnych warunkach pracy. Zwalanie winy na pracownika przez pracodawcę i obarczanie go wszelkimi niepowodzeniami wynikającymi nie z winy pracownika to codzienność w tej firmie , wyzysk , poniewierka , praca na kilku stanowiskach często z pominięciem podstawowych zasad BHP na wariackich papierach.

Samo Zło
@Stop wyzyskiwaczom 22.04.2017 23:23

Deja vu w czystej formie! :D Pozostaje mi tylko uśmiać się po pachy i potwierdzić te słowa. To słowo w słowo moje doświadczenia z tej firmy, tylko sprzed kilku lat. Widzę, że "wielebny" nie wyciąga wniosków z popełnianych błędów i po raz kolejny zrobił sobie wroga z pracownika. Ja przypomnę jeszcze o sprzecznych z kodeksem pracy "karach" finansowych i niewypłacaniu (tak, w liczbie mnogiej, bo dotyczy to wielu osób) znacznej części ostatniej pensji. Pamiętam, że chciałem dochodzić swoich praw z tego tytułu, ale teraz wystarczy mi świadomość, że przez takie praktyki i indolencję Pana Wojtka jego firma zawsze będzie tylko planktonem na rynku firm instalacyjnych.

Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie WM Partner. Twoja opinia się liczy!

Zostaw opinię o WM Partner - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WM Partner