Arthis Artur Hiszpański

Gdańsk

Opinie o Arthis Artur Hiszpański

serbon

Witajcie, Podzielcie się swoimi efektywnymi sposobami na szybką i przyjemną naukę języka hiszpańskiego:) Miałem problemy z studiowaniem języka hiszpańskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam Preply. (usunięte przez administratora) Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka hiszpańskiego online z nośnikami mowy "native speaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo! Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm. Indywidualne podejście. Wykwalifikowani wykładowcy w Gdańsku!

Z Maximy gdy Artur był majstrem

Witam . Co tam słychać u Hiszpana, wie ktoś?

Zostaw opinię o Arthis Artur Hiszpański - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arthis Artur Hiszpański