Opinie o Folimpex-Plus Andrzej Kopyt w Sulejówek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Folimpex-Plus Andrzej Kopyt. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Folimpex-Plus Andrzej Kopyt o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folimpex-Plus Andrzej Kopyt w Sulejówek

Szymon

Pracuje na magazynie, przyzwyczailem sie, tragedii nie ma.

jakub
@Szymon

pracowałem w swoim życiu na dwóch magazynach, praca w Folimpex jest trzecim i najlepszym jak do tej pory, w poprzednich warunki pracy były okropne, wynagrodzenie nie przychodziło, jak przychodziło to z opóznieniem. W Folimpexie jest wszystko na czas. Polecam pracę.

bumerang
@Szymon

nie ma tragedii, bo praca jest w porządku, ludzie się szanuja a to najwazniejsze dla mnie

R1

Dżen dobry, jak jest atmosfera po otoczeniu do pracowników z zagranicy? Dzenkuje

R3
@R1

Nadal spoko, wiadomo, nie kazdemu sie podoba, zawsze znajdzie sie taki, co to ma problem o wszystko. Mi atmosfera pasuje, jak Ty jestes w porządku do innych, to inni sa do Ciebie.

Wladek
@R1

W porządku, wszyscy się umiemy dogadac i nie ma większych problemów z współpracą

Marchewa

Rzetelny pracodawca, nie ma na co narzekać.

Niko
@Marchewa

Rzadko się zdarza, żeby pracodawca był tak słowny jak w Folimpexie. Pozytywnie zaskakauje się w tej pracy dzień w dzień

miko

praca dobra, jest jej trochę, ale za to placa. Grunt ze na czas i bezproblemowo

peter
@miko

Jestem tego samego zdania, lubię tę prace, mimo wszystko :)

Pracownik Produkcji

Rzeczowa rozmowa. Miła pani rekrutująca. Kulturalna rozmowa.

Pytania o doświadczenie, moje wymagania.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

krypto

kazdy ma swoje zdanie, nie wiem co Ci tak przeszkadza w tej firmie, ale dla mnie jest okej , nie rozumiem skad te negatywy

lepiej

Ani pracy, ani zamówień nie brakuje, więc jest trochę zamieszania czasem. Praca na produkcji z natury jest ciężka, ale mimo wszystko tu można powiedzieć, że jest to przemyślane, człowiek ma czas, żeby kanapkę zjeść

dipsi
@lepiej

No jest dużo pracy to fakt, ale tu mocną stroną są ludzie bo z ogarniętymi zawsze wszystko idzie lepiej załatwić i nie trzeba się bawić z jedną rzeczą kupe czasu

mel
@dipsi

U mnie z urlopem problemów też nie było. Trzeba tylko dać odpowiedni wcześniej znać żeby to wszystko zaplanować

otoz to
@lepiej

Dokładnie, w poprzedniej pracy nie miałem czasu, żeby cokolwiek zjeść.. taka praca jest najgorsza. Dopiero jak przeszedłem do Folimpexu mam czas zjeść normalne śniadanie, nie w biegu. Praca nie nalezy do najlzejszych, ale przynajmniej atmosfera jest fajna .

Enriq
@otoz to

To jest najgorsze, kiedy w pracy wszystko robisz w biegu i nawet nie masz chwili wytchnienia. Folimpex pod tym względem przestrzega zasad BHP sa normalne przerwy w doborowym towarzystwie :)

tancerz
@mel

Kwestia urlopu jest priorytetem dla wielu pracowników, dlatego cieszę się, że w Folimpexie nie miałem absolutnie żadnych problemów, aby go dostać.

Oziii

Cieszę się, że jest umowa o pracę. Z racji statusu studenta wszystkie firmy zawsze dawały mi zleceniówkę, a tutaj mam umowę o pracę, co jest wielkim plusem dla firmy.

papkin

Wiem jak wygląda produkcja i to nie tylko w tej firmie. Wiem jakie kwiatki często tam pracuja. Dlatego mysle że u nas nie jest tak źle. Człowiek jest szanowany i można pracować uczciwie

merkury

Właściwie nie wiem co napisać bo wszystko mi odpowiada

Lidia
@merkury

To może opiszesz zalety pracy w firmie Folimpex-Plus Andrzej Kopyt? Jak oceniasz zarobki? Atmosfera w miejscu pracy jest ok?

merkury
@Lidia

Hmm w za zarobki innych odpowiadać nie będę, ale te moje, na które przystałem mi pasują. Co mi jeszcze odpowiada? Chyba też godziny pracy, można sobie fajnie czas zaplanować. Pracodawca uczciwy co też sie ceni, ale ogółem atmofera nie ciąży. Sporo fajnych ludzi pracuje, nie wszyscy wiadomo, ale jest z kim czasem zagadać.

Młody

Może nie jest idealnie, ale jestem zadowolony. Dobra praca wg mnie

Kamil
@Młody

Jaki jest wg. Ciebie największy plus pracy w tej firmie? Co takiego oferuje pracodawca, że warto byłoby złożyć CV? Gdybyś miał taką możliwość, to co byś zmienił, bo napisałeś, że "nie jest idealnie"? Dziękuję Ci z góry za odpowiedź.

tarantino
@Kamil

A po co sie idzie do pracy? Po pieniądze. To nie jest praca gdzie będziesz się nie wiem jak rozwijał, tym bardziej na magazynie, ale można zarobić i to uczciwie. Praca jakas tresująca nie jest, ludzie pomocni, nie wiem co jeszcze moge dodać

stabilny pracodawca, nigdy zadnych problemow. Wynagrodzenie calkiem spoko, a atmosfera super. Jednym slowem praca znosna, a jesli znosna to juz sukces ;)

melhior
@Marek

ja tak samo. Można narzekać, wiadomo, zawsze się coś znajdzie, ale sama praca w porządku. Można wszystko ogarnąć i nikt sie wtedy nie czepia. Pieniądze nie najgorsze, żona z wakacji zadowolona, więc chyba źle nam nie jest, ale wiadomo, co człowiek to inna opinia

marek

Prace uważam za stabilna, nie mam na co narzekac. Grunt ze swoje pieniadze dostaje na czas i nie musze sie za to zawalac robota

prus

pracowalem kiedys i bylo ok, kazdemu nie dogodzi ;)

rocky
@prus

Zgadzam sie, że każdeemu nie dogodzi, ale ogólnie w porównaniu do innych firm tu w okolicy problemow nie ma, no ale zalezy czego od pracy oczekujesz też

bez przesady

Komentarze to usuwa administrator gowork jak ktoś regulamin naruszy, weź sobie poczytaj a nie intrygi knujesz jakieś

Fast

Dużym plusem w firmie jest atmosfera, naprawde miałem kilku pracodawców, jednak nie wszędzie panowała tak przyjemna atmosfera, polecam warunki są dobre, wyngrodzenie zawsze na czas :)

Aseret
@Fast

To prawda zespół jest bardzo zgrany

@Aseret

A kto jest w bardzo zgranym zespole? Też bym chciał. Pracuję w tej firmie już jakiś czas i nie zauważyłem

Justyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

nick
@Justyna

Warto sprawdzić na stronie, ewentualnie zadzwonić w kontakcie bezdie podany numer,

Witam. Napiszcie mi jaka umowa i socjal? Chce wysłać cv.

aniołek
@Karolina

Najlepiej to zadzwoń i dopytaj. Ja na swoją umowę nie narzekam, trzeba przyznać, że dostałem dobre warunki, ale tpo chyba indywidualna sprawa dogadania się z szefem. Na Twoim miejscu wysłałabym to cv. Nie ma co sie sugerować tylko opiniami, tym bardziej, że niektórzy głupoty piszą. Sam sprawdź, będzie najlepiej.

aniołek 2
@aniołek

Rozmowa kwalifikacyjna to jedyny pozytywny aspekt w tej firmie.

@aniołek 2

Praca jako magazynier całkiem satysfakcjonująca jeżeli chodzi o zarobki. Ja jestem zadowlony ;) No i chłopaki tez w porządku. Ogarniamy jak zwykle hehe

Opinia
@Karolina

umowa jest dobra, praca w której czuje się jak w domu, atmosfera jest ardzo przyjazna

Opinia

Bardzo dobry pracodawca, warunki są zadowalające. Polecam

Grzesiek

Jak dla mnie praca jest ok. Wystarczy wykonywać polecenia, wypłata zawsze na czas, jednak ludzie lubią się czepiać wszystkiego i nie chce im sie pracować stąd te negatywne komentarze...

@Grzesiek

Widzę, że jesteś odpowiednio wyszkolony

keke

Lubię atmosferę w Folimpex Service Andrzej Kopyt i Dariusz Kycia Sp.j. za: dla mnie pracują tam w porządku ludzie z którymi da się wszystko załatwić.. może czasem trzeba coś z siebie dać a nie tylko wymagać

Uzytkownik
@keke

zgadzam się, najważniejsze, ze szefostwo jest w porzadku.

@Uzytkownik

Nie wierzę w to co czytam, chyba, że wymienili szefostwo...

Sebastian90

Nie wiem co macie do atmosfery, nie jest ona tragiczna, praca nie polega na śmianiu się i piciu kawy, można to robić po pracy... Jak dla mnie warunki są w porządku

Filip

@anonim, pracownicy powinni sie skupiać na swoich rolach a nie dostrzegać syfy...

Zostaw merytoryczną opinię o Folimpex-Plus Andrzej Kopyt - Sulejówek

• Jak się pracuje w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt?

Zobacz opinie na temat firmy Folimpex-Plus Andrzej Kopyt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Folimpex-Plus Andrzej Kopyt?

Kandydaci do pracy w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Folimpex-Plus Andrzej Kopyt
3.1/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Zygmunta Modzelewskiego 94 lok. 46
    02-679 Sulejówek