Opinie o Folimpex-Plus Andrzej Kopyt w Sulejówek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Folimpex-Plus Andrzej Kopyt. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Folimpex-Plus Andrzej Kopyt o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folimpex-Plus Andrzej Kopyt w Sulejówek

Warunki prace są bardzo dobre, wypłata zawsze na czas również się zgadzam, że atmosfera świetna :)

Psotrek

Pozytyw za dobre warunki pracy

Xy

Coś tu nie gra, te opinie nie były o Folimpex Plus tylko o sp. Z o. o.

Nowy pracownik

Ogólnie praca by nie była taka zła tylko czemu tyle rodziny w około? Każdy rządzi inaczej. Każdy wydaje inne polecenia. Można zwariować

Pracownik Produkcji

Rzeczowa rozmowa. Miła pani rekrutująca. Kulturalna rozmowa.

Pytania o doświadczenie, moje wymagania.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
nienajmłodszy

Pracuję w tej firmie od lat i wiele już widziałem, wiem jedno źle mi nie jest. Pieniądze zawsze na czas i na uczciwych warunkach. W dzisiejszych czasach nie jest to takie oczywiste.

?
@nienajmłodszy

To czegoś tu nie rozumiem, skoro wszytko jest takie uczciwe to dlaczego bezustannie pojawiają się nowe ogłoszenia na te same same stanowiska?

nienajmłodszy
@?

A co to? Tylko w tej firmie tak jest? Jakby sie dobrze rozejrzeć to wszędzie jest tak samo. Nie ma co narzekać, więcej niż to warte.

?
@nienajmłodszy

Dziękuję za odpowiedź. Daje mi to wystarczający obraz firmy.

riko

A ja może długiego stażu nie mam, ale też z chęcią dorzucę swoje 3 grosze. U nas nie jest łatwo znaleźć dobrą pracę. Tu mamy dobrą umowę, pieniądze na czas. Wszystkie składki są płacone jak trzeba. To, że praca nie jest spełnieniem marzeń to mnie nie dziwi, często tak bywa. Dla mnie jest najważniejsze to, że nie muszę się zastanawiać czy w przyszłym miesiącu będę miał jak zapłacić rate kredytu.

Oj
@riko

W czasie godzin pracy w Internecie oj nieładnie jak się szef dowie.....no chyba że wie

Invicita

Widzę, że znikają niewygodne(prawdziwe) opinie ... O czym to świadczy?

spalonaona

To ciekawe słyszeć co dzieje się u nas w firmie w opinii byłego pracownika :) słuszniej byłoby oceniać czas, gdy jeszcze pracowałeś. Gdybym ja zatrudniając się patrzyła na gowork to nie wiem czy wysłałabym cv i zrobiłabym błąd. Nie taki diabeł straszny jak go malują.

On
@spalonaona

Czyli siedzisz bez kurtki :)?

oszukanyX

Rrr co ty piszesz, przecież to taka dobra firma, takie super warunki pracy i płacy, pracownik na pierwszym miejscu

student

Po przeczytaniu komentarzy zastanawiam się czy pracuję w tej samej firmie. Nie wiedziałem, że jest u nas tak źle, kurcze może i ja bym ponarzekał, ale chyba brak mi kreatywności niektórych osób... :') ewidentnie całą dyskusję nakręca jedna/dwie osoby, które chcą zaszkodzić firmie, muszę tu częściej zaglądać i być bardziej przygotowanym, jakiś popcorn te sprawy. Pozdrawiam :)

wolny
@student

Mocne słowa, no ale taka prawda, mam wrażenie, że to społeczeństwo najlepiej to umie właśnie narzekać. Mi się dobrze pracuje, więc myślę, że warto to napisać skoro sie szerzy tyle fałszu.

zadowolona
@student

Miło słyszeć taką opinię od osoby młodej. Jednak pracują w tej firmie także ludzie młodzi, którzy rozumieją czym jest praca. Szanuję za podejście.

Hhhh

Przykro się czyta tyle fałszu wyssanego z palca. Zgadzam się z poprzednikami - gorycz wylewają Ci co pewnie nie mieli wiele do zaoferowania... Firma jest solidna i jak wszędzie bywają lepsze i gorsze chwile, ale naprawdę da się dogadać. Trzeba być tylko porządnym człowiekiem.... Czas żeby zaczęli pisać Ci którzy mają coś do powiedzenia obiektywnie, a nie tylko Ci co wylewają swe żale poprzez pryzmat własnej złości i niedowartościowania.

.....

No tak, faktycznie. To inni odpowiadają za twoją wartość. PIĘKNE PODSUMOWANIE:))))

Wieloletni pracownik

Pierwsze słyszę... mikrofala odkąd się pojawiła jest na użytek wszystkich pracowników. Chyba się domyślam od kogo tyle złych słów. Przykre.

......

Jak się nie dba to się tak ma.... pracuje już jakiś czas i pomimo starań właścicieli (nowe szafki i ogólny remont socjalu) i tak czasem wstyd mi za kolegów.... niestety niektórzy nie szanują czyjejś własności a przez to cierpią i inni... przykre ale prawdziwe Zmiany może warto zacząć od siebie....

outsider

Faktycznie. Niezłe wnioski. Pracownik na zwolnieniu? No problem. Pracownik nie rozumiejący prostych poleceń. No problem. Pracownik pracujący w ślimaczym tempie. No problem. Pracownik wiecznie niezadowolony. No problem. Duża kasy, mało roboty. Każdy by tak chciał. Drodzy państwo, czas przestać śnić. Życie to nie bajka. Rolą szefa nie jest głaskanie i przytakiwanie. Na szacunek, pozycję, dobre wynagrodzenie trzeba zapracować. Mówię to jako osoba z zewnątrz, która bywa w wielu firmach. Ta firma nie powinna mieć sobie nic do zarzucenia. Szkoda, że tak mało pisze się dobrego, a swoje żale wylewają jedynie Ci, co pewnie sami mają sporo na sumieniu.

Doświadczony

Czytam i oczy przecieram ze zdziwienia. Znam tę firmę nie od dziś. Widziałem jak powstawała, jak się rozwijała i jak przetrwała niejeden kryzys. "Hate" w internecie potrafi narobić wiele złego a ludzie, którzy ją założyli to byli ludzie z wizją, pasją i dzięki nim ta firma jest na rynku od ponad ćwierć wieku. Tam zawsze na pierwszym miejscu był pracownik! Tam zawsze przede wszystkim widziało się człowieka. Firma to nie instytucja charytatywna. Szczególnie w dzisiejszych czasach trzeba dołożyć nie lada starań, żeby przetrwać. Tym bardziej, że firma ma polski kapitał. Oni wkładają w to całe swoje serce. Niezmiennie. Od lat. Jest mi wstyd za młodych ludzi. Bez charakteru, bez poczucia przynależności, bez troski o wspólne dobro... Nie można generalizować oczywiście. Nie chcę nikogo oceniać. Ale z doświadczenia wiem, że złe opinie zazwyczaj wystawiają ludzie, którzy nie byli w stanie sprostać wymaganiom. Nawet tym najbardziej podstawowym. Pewnie młodzi, niedoświadczeni. Życie jeszcze Was wiele nauczy. Wspomnicie moje słowa. Do tych co czytają zawiste treści - chcecie w nie wierzyć, wierzcie. Klawiatura wszystko przyjmie. Nie wiecie kto to napisał. Jakim jest człowiekiem. Jak pracował! Być może wolał siedzieć w internecie, może mu nie zależało albo przez swoje niedbalstwo naraził firmę na straty. Za moich czasów również różnie bywało, ale szacunek do pracy, do pieniądza, do polskości był nieporównywalny. My się utożsamialiśmy z tym co robimy. Obecnie młodzi ludzie mają ogormne wymagania, ale zazwyczaj bardzo mało do zaoferowania. Chciałbym się mylić....

Orient

Witam mam pytanie odnośnie zarobków. Ile zarabia magazynier?

Paca

Pracuje jakiś czas, praca jest w porzadku, zarobki ok, jak się chce pracować to mozna

Orient
@Paca

A zarobki magazyniera mniej więcej ile wynoszą

uczciwy

płacić płacą, robota jest, nie wiem tylko po co znowu mam robić badania lekarskie. biurokracja.

Faraon

Lubię atmosferę w Folimpex Service Andrzej Kopyt i Dariusz Kycia Sp.j. za: Nie rozumiem...czepiacie sie ze duzo roboty.. jak sie chce kasy to trzeba pracowac. Nigdzie nie dadza za darmo. Tu przynajmniej jest uczciwie i przelew zawsze na czas.

fff

atmosfera w porzo Moje sugestie dla Folimpex Service Andrzej Kopyt i Dariusz Kycia Sp.j.: jest ok Lubię atmosferę w Folimpex Service Andrzej Kopyt i Dariusz Kycia Sp.j. za: git

Sss

Szczerze... czasem jest ciężko, dużo pracy ale przynajmniej uczciwe, da się dogadać we wszystkim Lubię atmosferę w Folimpex Service Andrzej Kopyt i Dariusz Kycia Sp.j. za: Zawsze kasa na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Folimpex-Plus Andrzej Kopyt - Sulejówek

• Jak się pracuje w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt?

Zobacz opinie na temat firmy Folimpex-Plus Andrzej Kopyt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Folimpex-Plus Andrzej Kopyt?

Kandydaci do pracy w Folimpex-Plus Andrzej Kopyt napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Folimpex-Plus Andrzej Kopyt
3.1/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Zygmunta Modzelewskiego 94 lok. 46
    02-679 Sulejówek