Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik w Gdańsk

gosc

ja pracje tutaj sporo czasu i nie narzekam to co piszą czesto kłamstwa oczarnianie byle nikt nie sprawdzał tak jak jest naprawde

....
@gosc

Kolego doradzam sprawdzenie składek ZUS. Większość pracowników ma nie opłacane skladki

Ona Nowy wpis
@gosc

Jaka nie prawda ? Szef ma coś z głową i powinien się leczyć psychiatrycznie.

Małgorzata

Pomagam sąsiadowi w znalezieniu pracy. Ma uprawnienia na koparkę. Trochę martwią mnie te negatywne opinie o niewypłacalności, ale w tym roku pojawiła się też jedna, że pracuje się ok. Może ktoś mi coś więcej powiedzieć, jak kształtuje się zatrudnienie w firmie? Czy przestrzegane są warunki umowy? Ktoś z was pracuje i pomoże?

Onion
@Małgorzata

Nie są przestrzegane warunki umowy ,warunki BHP, mają gdzieś ludzi. Traktują ich jak śmieci.

Wanda
@Onion

Jakie konkretnie warunki umowy nie są przestrzegane?

@Wanda

Wypłata z opóźnieniem płacone od najniższej, ekwiwalent za urlop a jak idziesz na urlop nie masz płacone.

Irena
@***

To na jaką umowę pracownicy są zatrudnieni? Przy umowie o pracę chyba nie ma mozliwosci żeby nie zapłacić za urlop.

@Irena

Umowę o pracę. Jak podpiszesz umowę wtedy się dowiadujesz że masz płacony co miesiąc ekwiwalent za urlop. Za dni kiedy gie nie ma normalnie nie płacone. Tam wszystko jest możliwe.

@Wanda

Terminowość wypłat, zamiast urlopu masz ekwiwalent a jak idziesz na urlop nie masz płacone.

Wanda Nowy wpis
@***

A o ile czasu przeważnie się spóźniają?

Julia Nowy wpis
@***

Czy ja dobrze rozumiem, że po prostu jak ma się dzień wolny w grafiku normalnie to oni to za urlop z marszu uznają? Tak w ogóle można? Skoro wszystko tu jest możliwe to jeszcze jest coś zaskakującego?

Ryszard Nowy wpis

W dniu 25.04.2022 r. chciałem zakupić 10 wiaderek piasku które chciałem załadować sam.Po moim zamówieniu3 panie z minami grobowcowymi w tym najmłodsza mówi: - Pan sam nie może ładować bo tu jeżdzi sprzęt./ a było pusto bo nikt nie pracował/, ale mamy żwir w workach po 25 kg po 8 zł sztuka. Najmłodsza udawała najmądrzejszą. Zrezygnowałem z zakupu.Po wyjeżdzie zobaczyłem reklamę żwir piasek transport firma TUR na przeciwko NOBASA. Po wejściu do biura dwie uśmiechnięte panie załatwiły mnie bez problemu a cena symboliczna. Wniosek: NOBAS - grobowiec TUR wesołe miasteczko. ps najmłodszą :ważną kobietę : mogę przyczepić do słynnego powiedzenia Stefana KIsielewskiego... Przyczepiło się (usunięte przez administratora) do kilwatera i mówi PŁYNIEMY Ryszard

Franek

Powiedzcie czy są teraz szanse na prace w firmie. Sporo słyszałem i dobrze o firmie więc chcę spróbować.

@Franek

Ale musisz być nieudacznikiem że do takiej roboty się pchasz , życzę powodzenia i wytrwałości.

Nie idz tam. Porażka

Dobry kierowca
@Franek

To banda (usunięte przez administratora) i krętaczy . Patrzą tylko jak oszukać pracownika, by jak najmniej zapłacić. Ich "szef" to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora), a panie w biurze maja swoich ulubieńców do wypłat.

Onion
@Franek

Nie polecam. W okresie zimowym potrafią nie płacić,w okresie letnim tak samo,jak się mordy nie wydrze to się kasy nie dostanie. Pracuje tam pracownik któremu wiszą 4 tysiące i płacą mu po 500zl tygodniowo a wiadomo,że wypłata rośnie. Ta firma to jakieś nie porozumienie .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Waldek

To co piszą o nim to prawda ,dodam że jak dostaniesz umowę to sprawdź czy Cię zarejestrował. Od 09.2019 wisi mi 800 zł.

,,,
@Waldek

Proponuję sprawdzić ZUS.

Bardzo dobrze
@Waldek

To sa skutki pracy za najnizsza na kwicie reszte do lapy dobrze ze ci nie zaplacil przez takie osoby jak ty psuje sie rynek a rozszerza szara strefa

Dobry człowiek

Witam. Czytam i czytam i co człowiek to opinia. Interesuje mnie odpowiedź na pytanie, jak się ma praca w Nobasie ul. Kartuska, Gdańsk jako operator ładowarki? Bo operatorzy się zmieniają w tej firmie. Brak doświadczenia z ich strony czy też podejście pracodawcy? W końcu poprzedni operator ktory zwolnił miejsce w tej firmie dożył emerytury... Więc jak to jest z tą firmą? Bo wypowiedzi są, głównie chyba kierowców... Dziękuje za odpowiedź.

@Dobry człowiek

Dlaczego operator ładowarki miałby być inaczej traktowany niż kierowcy ? Poprzedni operator nie doczekał emerytury bo nie wytrzymał nerwowo.

Zibi

@Spoleczny Chyba z rozpędu został zamieszczony ten wpis. Watek dotyczy firmy Nobas więc warto sprawdzić dokładnie nazwę i nie oczerniać dobrej firmy!

,,,
@Zibi

Nazwa firmy to jedno. A to co otrzymujesz na fakturze to co innego. Dzwonisz do nobas fakturę wystawia nobtrans.

!!UWAGA NOBTRANS/NOBAS z siedzibą w Pszczółkach/Gdańsk ul. Kartuska!! Firma niewypłacalna, sprzęt dojechany, stosują system płac 1 karencji tygodniówki i większość osób która chce sie uwolnić z tego syfu, tych ostatnich pieniędzy nie otrzymuje, a o większość trzeba i tak się prosić i przypominać. W aucie którym miałem jeździć była pęknięta rama, potężny wyciek płynu chłodzącego, zepsuta skrzynia biegów oraz zepsuty mechanizm haka(możliwe wypadnięcie kontenera). W toaletach brak papieru i mydła. Szef na koniec wystartował do mnie z łapami i zwyzywał od najgorszych bo zdał sobie sprawę że jestem na zero z pieniędzmi i chcę odchodzić. (usunięte przez administratora) burak i (usunięte przez administratora) Brak urlopu, zwolnienia lekarskiego, wszystko odprowadzane od najniższej krajowej. Paliwo wydzielane po 20-30 litrów ????????

Tomala

Firma Nobas Jacek Staroszik - Gdańsk można tak nazwać robi na słupa podszywając się pod firmę NOBSTAR i NOBTRANS oni cię zatrudniają pracowałem tam trochę. Cały czas problemy z kasą wypłacane tygodniówki na raty ciągle proszenie się o kasę jak sobie przeliczysz miesiąc to ci wyjdzie ze zarobisz 2500zł. Już nie mówiąc o paliwie ze ciągle nie ma standard w tej firmie że jeździsz na oparach.

Spoleczny

Firma krzak firmy NOBSTAR i NOBTRANS to to samo wiec uwaga na nich i ich ogłoszenia na trójmieście Dziady nie podlecem omijać firma typowy sklep jak zarobią w danym dniu wypłaty będą dla pierwszych lepszych wypłatę trzeba się prosić u pan w biurze no chyba ze ktoś lubi pracować za darmo jeździć bez paliwa auto się popsuje to siedzisz w domu nie interesują się pracownikami nie polecam

Daniel

Nie polecam pracy z "Kaszubem", kawał (usunięte przez administratora) struga wielkiego kierownika, wybiera sobie lepsze kursy, szkoda nerwów na współpracę z tym gościem.

Waldek

Firma z dobrymi opiniami, praca również jest ok, więc trudno zrozumieć o co chodzi i czy to wpis konkurencji?

Magda

Czy wypłaty przychodzą na konto z opóźnieniem? Jest z tym problem?

@Magda

Wypłaty do ręki, często z opóźnieniem

Janusz
@Tomek

Wypłaty to tylko podstawa, czy dochodzą do tego premie lub dodatkowe bonusy z tytułu świadczeń socjalnych? Niewiele jest na ten temat wpisów, więc zachęcam Cię do zostawienia komentarza.

Maciek Pruszcz Gd

Kolega pracował chwilę, narzekał na opóźniające się wypłaty i częste konflikty z paniami obsługującymi biuro, z tego co mi wiadomo to nie poleca.

Gutek

Wiecie coś o pracy w firmie? Na jakie zarobki można liczyć?

Tymon

@Kitek Możesz dodać coś więcej do tej opinii? Jest masakra bo firma jest bardzo dobra i nie udało się utrzymać pracy?

Iwo
@Tymon

Przeczytaj wpis Elzy, jak do tej pory brak zmian na lepsze

Trucker

Witam. Jak wygląda sytuacja w tej firmie? Mam jutro rozmowe o prace i interesuje mnie czy sa wyplacalni itp

Kitek
@Trucker

Masakra :-(

Kitek

Pracowałem prawie 2 lata (jestem kierowcą) i wszystko było OK.

Kali

Pracowalem w tej firmie ladnych pare lat temu ale widze po wpisach ze nic sie nie zmienilo od tej pory....

elza

Uwaga firma nie wypłacalna oszukuje pracowników - właściciela nie interesuje czy dostaną wpłatę o wszystko martwią się Panie w biurze i prowadza całą firmę. Praca w nadgodzinach , a zimą trzeba być na telefon. Samochody stare zużyte nkt nie martwi się o pracownika ani o jego życie, na paliwo nigdy nie mają czasami dochodziło do sytuacji , ze pracownicy wykładali ze swoich pieniędzy - Dziady... Dziady

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik
  • Kartuska 291