Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik w Gdańsk

counter
2 4 31 5 1
Waldek

To co piszą o nim to prawda ,dodam że jak dostaniesz umowę to sprawdź czy Cię zarejestrował. Od 09.2019 wisi mi 800 zł.

Franek

Powiedzcie czy są teraz szanse na prace w firmie. Sporo słyszałem i dobrze o firmie więc chcę spróbować.

Dobry człowiek Nowy wpis
Kandydat

Witam. Czytam i czytam i co człowiek to opinia. Interesuje mnie odpowiedź na pytanie, jak się ma praca w Nobasie ul. Kartuska, Gdańsk jako operator ładowarki? Bo operatorzy się zmieniają w tej firmie. Brak doświadczenia z ich strony czy też podejście pracodawcy? W końcu poprzedni operator ktory zwolnił miejsce w tej firmie dożył emerytury... Więc jak to jest z tą firmą? Bo wypowiedzi są, głównie chyba kierowców... Dziękuje za odpowiedź.

Tomek Nowy wpis
@Dobry człowiek

Dlaczego operator ładowarki miałby być inaczej traktowany niż kierowcy ? Poprzedni operator nie doczekał emerytury bo nie wytrzymał nerwowo.

Zibi

@Spoleczny Chyba z rozpędu został zamieszczony ten wpis. Watek dotyczy firmy Nobas więc warto sprawdzić dokładnie nazwę i nie oczerniać dobrej firmy!

,,, Nowy wpis
Klient
@Zibi

Nazwa firmy to jedno. A to co otrzymujesz na fakturze to co innego. Dzwonisz do nobas fakturę wystawia nobtrans.

Franek

Tomek
Klient
@Franek

Ale musisz być nieudacznikiem że do takiej roboty się pchasz , życzę powodzenia i wytrwałości.

Gość

Nie idz tam. Porażka

Dobry kierowca Nowy wpis
@Franek

To banda (usunięte przez administratora) i krętaczy . Patrzą tylko jak oszukać pracownika, by jak najmniej zapłacić. Ich "szef" to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora), a panie w biurze maja swoich ulubieńców do wypłat.

Gość

!!UWAGA NOBTRANS/NOBAS z siedzibą w Pszczółkach/Gdańsk ul. Kartuska!! Firma niewypłacalna, sprzęt dojechany, stosują system płac 1 karencji tygodniówki i większość osób która chce sie uwolnić z tego syfu, tych ostatnich pieniędzy nie otrzymuje, a o większość trzeba i tak się prosić i przypominać. W aucie którym miałem jeździć była pęknięta rama, potężny wyciek płynu chłodzącego, zepsuta skrzynia biegów oraz zepsuty mechanizm haka(możliwe wypadnięcie kontenera). W toaletach brak papieru i mydła. Szef na koniec wystartował do mnie z łapami i zwyzywał od najgorszych bo zdał sobie sprawę że jestem na zero z pieniędzmi i chcę odchodzić. (usunięte przez administratora) burak i (usunięte przez administratora) Brak urlopu, zwolnienia lekarskiego, wszystko odprowadzane od najniższej krajowej. Paliwo wydzielane po 20-30 litrów ????????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomala

Firma Nobas Jacek Staroszik - Gdańsk można tak nazwać robi na słupa podszywając się pod firmę NOBSTAR i NOBTRANS oni cię zatrudniają pracowałem tam trochę. Cały czas problemy z kasą wypłacane tygodniówki na raty ciągle proszenie się o kasę jak sobie przeliczysz miesiąc to ci wyjdzie ze zarobisz 2500zł. Już nie mówiąc o paliwie ze ciągle nie ma standard w tej firmie że jeździsz na oparach.

Spoleczny

Firma krzak firmy NOBSTAR i NOBTRANS to to samo wiec uwaga na nich i ich ogłoszenia na trójmieście Dziady nie podlecem omijać firma typowy sklep jak zarobią w danym dniu wypłaty będą dla pierwszych lepszych wypłatę trzeba się prosić u pan w biurze no chyba ze ktoś lubi pracować za darmo jeździć bez paliwa auto się popsuje to siedzisz w domu nie interesują się pracownikami nie polecam

Daniel

Nie polecam pracy z "Kaszubem", kawał (usunięte przez administratora) struga wielkiego kierownika, wybiera sobie lepsze kursy, szkoda nerwów na współpracę z tym gościem.

,,,
@Waldek

Proponuję sprawdzić ZUS.

Waldek

Firma z dobrymi opiniami, praca również jest ok, więc trudno zrozumieć o co chodzi i czy to wpis konkurencji?

Magda

Czy wypłaty przychodzą na konto z opóźnieniem? Jest z tym problem?

Tomek
@Magda

Wypłaty do ręki, często z opóźnieniem

Janusz
@Tomek

Wypłaty to tylko podstawa, czy dochodzą do tego premie lub dodatkowe bonusy z tytułu świadczeń socjalnych? Niewiele jest na ten temat wpisów, więc zachęcam Cię do zostawienia komentarza.

Maciek Pruszcz Gd

Kolega pracował chwilę, narzekał na opóźniające się wypłaty i częste konflikty z paniami obsługującymi biuro, z tego co mi wiadomo to nie poleca.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 589 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Nobas PUH Jacek Staroszik? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Gutek

Wiecie coś o pracy w firmie? Na jakie zarobki można liczyć?

Tymon

@Kitek Możesz dodać coś więcej do tej opinii? Jest masakra bo firma jest bardzo dobra i nie udało się utrzymać pracy?

Iwo
@Tymon

Przeczytaj wpis Elzy, jak do tej pory brak zmian na lepsze

Trucker

Witam. Jak wygląda sytuacja w tej firmie? Mam jutro rozmowe o prace i interesuje mnie czy sa wyplacalni itp

Kitek
@Trucker

Masakra :-(

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Nobas PUH Jacek Staroszik na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Gdańsk i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Kitek

Pracowałem prawie 2 lata (jestem kierowcą) i wszystko było OK.

Kali

Pracowalem w tej firmie ladnych pare lat temu ale widze po wpisach ze nic sie nie zmienilo od tej pory....

elza

Uwaga firma nie wypłacalna oszukuje pracowników - właściciela nie interesuje czy dostaną wpłatę o wszystko martwią się Panie w biurze i prowadza całą firmę. Praca w nadgodzinach , a zimą trzeba być na telefon. Samochody stare zużyte nkt nie martwi się o pracownika ani o jego życie, na paliwo nigdy nie mają czasami dochodziło do sytuacji , ze pracownicy wykładali ze swoich pieniędzy - Dziady... Dziady

andreas

dziad i oszust jak najdalej od tej firmy

nieznane
@andreas

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie proszę o doradztwo z góry dziękuję Kamil.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Nobas Jacek Staroszik - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad