Nobas PUH Jacek Staroszik

Opinie o Nobas PUH Jacek Staroszik

Trucker

Witam. Jak wygląda sytuacja w tej firmie? Mam jutro rozmowe o prace i interesuje mnie czy sa wyplacalni itp

Kitek
@Trucker 02.10.2018 19:45

Masakra :-(

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Nobas PUH Jacek Staroszik na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Gdańsk i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Kitek

Pracowałem prawie 2 lata (jestem kierowcą) i wszystko było OK.

Kali

Pracowalem w tej firmie ladnych pare lat temu ale widze po wpisach ze nic sie nie zmienilo od tej pory....

elza

Uwaga firma nie wypłacalna oszukuje pracowników - właściciela nie interesuje czy dostaną wpłatę o wszystko martwią się Panie w biurze i prowadza całą firmę. Praca w nadgodzinach , a zimą trzeba być na telefon. Samochody stare zużyte nkt nie martwi się o pracownika ani o jego życie, na paliwo nigdy nie mają czasami dochodziło do sytuacji , ze pracownicy wykładali ze swoich pieniędzy - Dziady... Dziady

andreas

dziad i oszust jak najdalej od tej firmy

nieznane
@andreas 13.05.2015 09:11

Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie proszę o doradztwo z góry dziękuję Kamil.

Zostaw opinię o Nobas PUH Jacek Staroszik - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nobas PUH Jacek Staroszik