Berger Artur Berger - Trans

Rydułtowy

Berger Artur Berger - Trans

Opinie o Berger Artur Berger - Trans

Ktoś z Was obecnie pracuje w Berger-Trans Artur Berger? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Rafisz

Pracowalem kilka lat bezproblemowo ,mila atmosfera,kasa na czas albo przed czasem:0,szefo w porzadku i to bardzo malo spotykane w tych czasach.

Kris

Firma rozwijajaca sie , fajna atmosfera kilka zestawow i kilka solowek ogólnie spoko

spo@

jezdze i narazie asopoko .

kier328

Pracuję jako kierowca. Szef w porządku. Wypłata na czas - co ważne dla mnie. Koledzy z pracy pomocni. Jest ok ok ok

Zostaw opinię o Berger Artur Berger - Trans - Rydułtowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berger Artur Berger - Trans