Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Inżynieryjnych HYDROGEO Sp. z o. o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Inżynieryjnych HYDROGEO Sp. z o. o.

remen

Kto w tej Firmie jest szefem, może mi ktoś podpowiedzieć, kto rozdaje tam karty?

J.S.

Ludzie uciekajcie od tego pracodawcy - płaci grosze - rzeczywiście nie płaci regularnie za swoje zobowiązania. Atmosfera beznadziejna

Stefan

I do tego wykorzystują nazwę firmy, do któej nie mają żadnych praw, nazwa ta jest znakiem zastrzeżonym firmy z Krakowa.

Roberts11

[usunięte przez moderatora] nie płaca Faktur np za.kwatery

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Inżynieryjnych HYDROGEO Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Inżynieryjnych HYDROGEO Sp. z o. o.