Teko S.C. E. Kamień K. Kamień

Niepołomice

Opinie o Teko S.C. E. Kamień K. Kamień

Ślusarz

Pracowałem w Teko na produkcji kilka lat. Zrezygnowałem gdy przenieśli fabrykę. Zgadzam się z kolegą abc jeżeli jest się ok to pracodawca też jest ok.

ja

Kolega abc ma racje tak placa w teko na raty na paliwo dla pracownikow zeby dojezdzali do kolchozu czyli do firmy teko zarobisz na mleko hehe

(usunięte przez administratora) Kiedyś dało sie pracować teraz trzeba sie zastanowić .Lepiej omijać z daleka.

def

kolego "ja" to jak ci tak źle to zmień prace. Na pewno w innej firmie dostaniesz wypłate w terminie, cha cha cha...ale musisz na to zasłużyc, a coś mi się wydaje że to nie osiągalne w twoim wykonaniu. A może chce cie w ten sposób pracodawca zmobilizowac do dobrej pracy, ale chyba mu sie to nie uda bo jesteś trudnym przypadkiem z tego co czytam i nie piszesz prawdy. Jako twój kolega nie przypominam sobie, żebym nie dostał co najmniej dwóch pensji.

ja

kolego "abc", on jest tak w porządku że zalega z wypłatami na co najmniej dwa miesiące a na dodatek płaci w ratach po 200-300zł. Kiedyś może była to duża firma zajmujaca sie balustradami i schodami ale teraz chyba ledwo zipie.

abc

Pracodawca jest naprawdę w porządku, pod warunkiem, że jest się ok jako pracownik!

on1963

nie ma jak tak kierownik z (usunięte przez administratora)

ex

to ktoś w tej firmie długo pracował? chyba nie dyrektorzy handlowi...

Tragicznie źle zarządzana firma, ciężko nawet w niej zarobić marną podstawę...

Zostaw opinię o Teko S.C. E. Kamień K. Kamień - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teko S.C. E. Kamień K. Kamień