Opinie o Foto Kulma Studio i Laboratorium Fotograficzne w Gdów

Pytanie Nowy wpis

Jak dużo osób pracuje w Foto Kulma Studio i Laboratorium Fotograficzne?

wojtek Nowy wpis
@Pytanie

Witam, aktualnie w mojej firmie nie mam zatrudnionych pracowników, pozdrawiam Wojciech Kulma

Wojtek Kulma Nowy wpis

Witam serdecznie , obecnie w panującej sytuacji pandemicznej , moja firma nie poszukuje stażystów, pozdrawiam właściciel Wojciech Kulma

Czy w Foto Kulma Studio i Laboratorium Fotograficzne występują paczki/bony świąteczne?

wojciech Nowy wpis
@Pytanie

Witam, nie posiadamy żadnych bonów świątecznych oraz paczek

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Foto Kulma Studio i Laboratorium Fotograficzne?

WOJTEK
@Pytanie

Witam, serdecznie , atmosfera jest SUPER !!! i oby tak dalej ....

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy Foto Kulma Studio i Laboratorium Fotograficzne oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wojciech Kulma
@Pytanie

Witam serdecznie, pracownika mógłbym zatrudnić na umowę o pracę oraz na umowę zlecenia. pozd. Wojciech Kulma

Iwo

Może jednak ktoś zdecyduje się zostawić jakieś informacje o atmosferze i zarobkach, warto szukać tu pracy?

wojtek
@Iwo

Witam serdecznie, jako właściciel firmy aktualnie nie poszukuje pracownika, pozdrawiam Wojtek

Kacper99

Słyszałem że dorabiacie klucze. Prawda to?

wojtek
@Kacper99

Witam, tak dorabiamy klucze mieszkaniowe, bardzo proszę o zadawanie pytań na Mój adres biuro@fotokulma.pl, pozdrawiam Wojtek

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Foto Kulma Studio i Laboratorium Fotograficzne? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo istotna!

Zainteresowana

Słyszałam, że Foto Kulma Studio i Laboratorium Fotograficzne to super pracodawca.Może dorzucicie jakieś info??

Magdalena Cholewa

Nie powiem złego słowa. Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Pan Wojciech wiele razy ratował mnie i w ostatniej chwili bądź po godzinach robił dla mnie ważne realizacje. Prowadził fotoreportaż ze ślubu mojego, mojego brata oraz siostry i jesteśmy bardzo zadowoleni. Drukuję u niego małe zdjęcia oraz w większym formacie czy kanwie, jakość zawsze bez zarzutu! Zawsze pomocny i uśmiechnięty. Skromny i życzliwy człowiek. Polecam!

prawnik

Poziom dyskusji pokazuje że ktoś podpisuje się pseudonimem, a w swoim poście wymienia inną osobę z imienia i nazwiska. Sprawa dla organów ścigania. Materiał został zabezpieczony.

tuska

do gdowianin !!! Jesli chodzi o klase to widac kto ja pokazuje p.IWONO wielka nadpobudliwa ,rozgoryczona kobieto !!!!! Wypisujac dyrdymały na potrzebe posiadania sprzymierzonych dla swoich potrzeb matek komunijnych pohamuj swoj charakter bo pisząc posta łżesz jak pies !Kulma nie miał pojęcia że większość matek juz na początku roku szkolnego wybrała właśnie jego a nasza kochana p.Iwonka nieuzgadniajac z reszta podpisuje umowę z pseudo fotografem. troche pokory ,bo nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu.

zainteresowana

Ten wpis uważam za żałosny!!Pani Jedynak brakuje już pani argumentów do postawienia na Swoim??Nie wszyscy chcą tańczyć tak jak pani im zagra?Trzeba oczerniać ludzi?każdy ma prawo do wyboru i swojej oceny,moim i nie tylko moim zdaniem pan Halik nie jest żadną konkurencją do pana Kulmy.Jakośc jego zdjęć jest marna!

gdowianin

Pan Kulma pokazuje swoją klasę walcząc o klientów wśród rodziców dzieci pierwszokomunijnych w Niegowici i podważając wartość pracy konkurencji. Zachowanie żałosne. Rzeczywiście potrzeba konkurencji w tym temacie w naszym rejonie bo ten monopol na usługi jest niedobry, i niektorzy czują się jak pan i władca. Pokory więcej!

Joanna

Niestety popieram negatywne opinie, ponieważ również moim zdaniem fotografie nie są wykonane estetycznie oraz profesjonalnie. Jeśli już nadaje się jakiekolwiek poprawki do zdjęcia powinny one być widoczne i przede wszystkim poprawiać jakość Co do obsługi to również nic do pochwalenia

A. D.

W Wieliczce polecam :)

Leszek Mańkowski

Profesjonalna Firma. Wykonuję u nich fotografie, dyplomy, wszelkiego rodzaju grawerki, pieczątki. etc. Wszystko z uśmiechem na ustach i profesjonalnie. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego dla mnie są życzliwi i profesjonalni, a dla niektórych przedmówców - nie. Ale- jak to wyzej zapisano - taki jest urok internetu. Anonimowo można pisać różne głupoty:)

Niezadowolona

Nie polecam z korzystania z usług tej firmy, jest nie solidna. W usłudzę która wydawała się na pozór prosta, udało sie zawalić wszystko co było możliwe. Na końcu zapłaciłam za błędy Panów i już poprawioną pracę jak za woły. Ja w tym momencie widzę dwie opcje: 1. Panowie powinni sie jak najszybciej wybrać na szkolenie z obsługi klienta 2. W Gdowie powinna powstać konkurencjaw tym zakresie, która jak wiadomo najlepiej reguluje cenę i jakość"

XXX

Z pewnością NIE POLECAM korzystania z usług tego Pana, arogancki, z myślą że skoro ma monopol w Gdowie na usługi fotograficzne to może nie szanować klientów. Byłem tam pierwszy i ostatni raz, już wolę wydać więcej na paliwo i jechać do Wieliczki bądź Krakowa.

JULEK CZY TAM "RAFAŁ"

SUPER FOTOGRAF W GMINIE GDÓW - SZYBKO TANIO PROFESJONALNIE

Zostaw merytoryczną opinię o Foto Kulma Studio i Laboratorium Fotograficzne - Gdów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Foto Kulma Studio i Laboratorium Fotograficzne
5/5 Na podstawie 1 ocen.