Opinie o Oczarjk s.c. Jolanta I Krzysztof Janczewscy w Gryfice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Oczarjk s.c. Jolanta I Krzysztof Janczewscy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Oczarjk s.c. Jolanta I Krzysztof Janczewscy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oczarjk s.c. Jolanta I Krzysztof Janczewscy w Gryfice

Kami Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora). Radze trzymac sie od nich z daleka. Pieniedza za nasiona przelane i...tyle. Zadnego odzewu ze strony Firmy. Brak odpowiedzi mailowej, telefony milcza, komunikator internetowy rowniez nie odpowiada. Zastanowcie sie dobrze, ODRADZAM.

ewik Nowy wpis

Nie polecam, żadnej odpowiedzi w sprawie zamówionego towaru, już minął miesiąc. Mam udokumentowany przelew i i skopiowane potwierdzenie zamówienia. Na mojego maile nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Zamówiłam nasiona, które były dostępne, a więc nie rozumiem, dlaczego tak długo trzeba czekać. Tym bardziej, że niektóre rośliny wymagają wcześniejszego posiania do inspektu.

I.I Nowy wpis

Nie polecam.Zakupiłam nasiona grudnika lecz z nasion wyrosła inna roślina, w niczym nie przypominająca grudnika ani rośliny kaktusowej. Nasina przyszły z torebce strunowej z ręcznie napisaną karteczką "żółty grudnik", nie takiej jak w ofercie. Opinie o tej nieuczciwej firmie przeczytałam, jak większość osób dopiero po kilku tygodniach czekania na zamówienie. Odradzam zakupy w Oczarjk.

Magda Nowy wpis

Uwaga: w pełni świadomie działający (usunięte przez administratora) Celowo oferują trudno dostępne gatunki a wysyłają inne -> najtańsze. Żadna z otrzymanych sadzonek nie jest zgodna z zamówieniem. Ignorancja Klienta polegająca na braku kontaktu lub ignorowaniu zgłoszeń reklamacyjnych. Sądząc po opiniach w internecie oraz zwartych w nich opisach - przypuszczam, ze nie odbierają telefonów bo są zajęci pisaniem pozytywnych opinii samym sobie. To nieszczęśliwi ludzie co swoje wewnętrzne niespełnienie życiowe wyrzucają na własnych Klientów i tyle

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Oczarjk s.c. Jolanta I Krzysztof Janczewscy spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Gustaw

20.04.2022 dokonałem zakupu w tym "sklepie". Do dzisiaj czyli 24.05.2022 ani towary ani zwrotu kasy. Po prostu naciągacze i tyle. Nie polecam! Gustaw

Kazimierz

Firma nie solidna wysyła towar nie zgodny z zamówieniem np. zamiast dyni olbrzym otrzymałem dynię o śr. 20 cm. Mimo reklamacji brak reakcji , unikać tą firmę dalekim łukiem.

Olga
@Kazimierz

Nie odpowiedzieli Ci nawet na Twoją reklamację wiadomością, telefonem? Nie poinformowali Cię w żaden sposób co o tym uważają? Tylko, że tak powiem olali na wstępie?

Justyna

Ciekawa jestem skąd taka skala pomyłek w zamówieniach. To kwestia chaosu w firmie czy błędów pojedynczego pracownika? Chciałabym tam aplikować i bardzo ciekawa jestem czego się pod względem organizacyjnym spodziewać. A może oni specjalnie mówią pracownikom żeby wysyłać inne rzeczy niż były zamówione?

Krzysztof

Zamówiłem nasiona konwalia kolorowa szt 30 za 64 , otrzymałem nasiona wilca purpurowego, W sklepie paczka kosztuje 1.99zł zwróciłem się o zwrot pieniędzy podając konto lub przysłanie prawidłowych nasion. Brak zwrotu pieniędzy i kontaktu. (usunięte przez administratora) nie polecam tego sklepu.

Klientka

W marcu 2021 zamówiłam 50sztuk nasion niebieskich aksamitek. Wysłałam grzecznie zdjęcie nasion, które ewidentnie nie były od aksamitek i powiedziałam że wiem jak wyglądają nasiona aksamitek i proszę o zwrot pieniędzy albo o wysłanie prawidłowych nasion. W odpowiedzi dostałam, że pracownik pomyłkowo zapakował nasiona truskawek i że przesyłają nasiona aksamitek niebieskich. Posiałam owe nasionka (już wyglądały jak te od aksamitek) no i teraz mi rozkwitły pączki kwiatowe. Jakie moje zdziwienie że to wcale nie są niebieskie aksamitki tylko różowe kwiatki (prawdopodobnie aster chiński.

Danuta Butkiewicz

Zamawiałam żywe kamienie,a otrzymałam nasiona róży. Uważajcie na tą firmę,jedne oszustwo.Może się wzbogacą za te 30 zł,albo te pieniądze wyjdą im bokiem.Karma nie gubi adresu.

Zakupiłam w lipcu 2020 r nasiona Dichondria srebrna wisząca szt.5 z które zapłaciłam z przesyłką 14,50 zł. Wysiałam w lutym tego roku - wzeszło 5 szt trawy.Reklamować nie mogłam , ponieważ ona obejmuje okres 3 miesięcy. Nikt nie wysiewa nasionek jesienią takich jednorocznych roślin, które kwitną latem Zwykłe (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy.

bila

nic nie kupujcie u nich to wszystko co mi przysłali to jeden wielki szmugiel złodziejstwo

Nina

Nie pracowalam, ale usilowalam cos kupic, i jesli maja taki sam stosunek do pracownikow jak do klientow, to nalezy uciekac jak najdalej

Zostaw merytoryczną opinię o Oczarjk s.c. Jolanta I Krzysztof Janczewscy - Gryfice

• Jak się pracuje w Oczarjk s.c. Jolanta I Krzysztof Janczewscy?

Zobacz opinie na temat firmy Oczarjk s.c. Jolanta I Krzysztof Janczewscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oczarjk s.c. Jolanta I Krzysztof Janczewscy?

Oczarjk s.c. Jolanta I Krzysztof Janczewscy
  • Polna 34