Logic Systems Kacper Kędzierski

Mierzyn

Opinie o Logic Systems Kacper Kędzierski

uszczelka

(usunięte przez administratora) dziewczyny w czynie społecznym robią nadgodziny zero organizacji zwykłe dno na nockach pracuje jedna osoba brakuje tam tylko inspekcji pracy a i o to się postaram w soboty i niedziele zatrudniani są pracownicy na czarno zarobki jak za taką ciężką pracę gorzej jak złe pozdrawiam i odradzam

uszczelka
@uszczelka 09.06.2015 21:48

przepraszam to chodzi o firmę z zawiercia zbieżność nazwisk Kacper Kędzierski firma PRESCAN

Zostaw opinię o Logic Systems Kacper Kędzierski - Mierzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logic Systems Kacper Kędzierski