JPP Marine Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o JPP Marine Sp. z o.o. Sp. k.

?

nie rozumiem, w jakim celu pracownicy mają pozostawiać opinie, skoro na życzenie pracodawców są one usuwane?

Paulina

Pracujesz w JPP Marine Sp. z o.o. Sp. k.? Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. A jak firma rozwinęła się przez ten czas? Czy zaszły jakieś istotne zmiany, o których warto powiadomić innych użytkowników?

sd

To skoro byłeś zadowolony @Andrew, to dość dobrze o nich świadczy. O dobre zatrudnienie jes teraz dosć trudno, ale czy pojaiwły się jeszcze jakieś premie do podstawy zarobków? Z góry dziękuję za odpowiedźź.

Zostaw opinię o JPP Marine Sp. z o.o. Sp. k. - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JPP Marine Sp. z o.o. Sp. k.