Opinie o Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. w Opole

Ala

Wykupiłam odbiór telewizji w pokoju szpitalnym za 27 zl jak się później okazało miałam brak dostępnych środków. Pani która odbiera telefon niemiła zwodzi wszystkich rozłącza się w trakcie trwania rozmowy i zgłaszania usterek, udaje że nie słyszy. (usunięte przez administratora) pieniądze niby można odzyskać po napisaniu pisemnej reklamacji których to i tak nie oddają

Rafał

Firma i obsługa do bani - niepoważni. Wykupiłem telewizję w pokoju szpitalnym, w którym jak się później okazało nie działał odbiornik. Zgłosiłem oczywiście to do działu reklamacji, przyjęli reklamację, miałem przesłać nr. konta i czekać na zwrot pieniędzy. No i do dziś czekam na zwrot niesłusznie pobranych pieniędzy. i tak czekam już 20 dni. Opłata pobrana, bez oglądania.

Max Anonim

Co za (usunięte przez administratora)jakość ilość kanałów ale ta telewizja jest bezpłatna dlaczego jest pobierana opłata

Teresa

To jest forum pracownicze więc uwagi dla firmy nie tu powinny się znaleźć.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Klient

Pomijając fakt wysokości cen, kontakt telefoniczny z firmą praktycznie nie istnieje (trzeba dzwonić co najmniej półtorej godziny do pomocy technicznej Niestety po wykupieniu wybranego pakietu online kilka razy odbiornik nie działał i byłam zmuszona do kontaktu z konsultantem. Jestem zbulwersowana w jaki sposób traktujecie klienta. zostałam potraktowana jak (usunięte przez administratora) który próbuje wyłudzić dostęp do telewizji, idiota nie potrafiący obsłużyć pilota i natrętny przygłupi człowiek, który przeszkadza szanownej pani konsultantce w niedzielnym relaksie!! miernie wykwalifikowanypracownik

Dorota

Tragedia!!!! Wykupilam tv za 42 zl z ciagle byl napis brak sygnalu prosze zmienic kanal. Codziennie dzwonilam przypomonalam o usterce a oni obiecywali konserwatora ktory mial pzyjechac w ciagi 24 h a jakos nie dojevhal w ogole a czekam od tygodnia!!!! Nie wykupijcie tego g....

Seba

(usunięte przez administratora) wrzuciłem 2 razy po 10 zł aby wykupić internet i TV zero reakcji automatu, nie wydał paragonu z kodami... Masakra Po chwili pojawiał się czarny ekran i jakby nigdy nic płatności nie ma. Nie polecam i odradzam korzystania z jakichkolwiek usług tej firmy

Filip

Trudno znaleźć informacje o pracy w firmie. Czy jest jakiś powód , że nawet na forum trudno się dowiedzieć czegoś?

Czy mógłby ktoś polecić firmę Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Nie moge polecać złodziei

Natalia
@anonymous

Używasz bardzo mocnych słów względem Pol-Tv Gorski. Skąd właściwie wynikają twoje negatywne przekonania na temat tej firmy? Czy istnieją jakieś powody lub przyczyny, że masz na ich temat takie, a nie inne zdanie? Zachęcam do rozwinięcia wpisu. W tej formie niewiele mówi innym użytkownikom. Jeśli możesz, podziel się proszę także swoją wiedzą z innymi użytkownikami forum, pamiętając przy tym, aby przestrzegać zasad regulaminu strony. Może wiesz, czy nowo zatrudniona osoba może liczyć na pomoc od innych bardziej doświadczonych pracowników?

Krys
@Natalia

Co to w ogóle za pracodawca? Nigdzie nie widziałem ich ogłoszeń o pracę.

Robert

@Kristi Czy finalnie udało Ci się dodzwonić do działu obsługi firmy Pol-Tv? Jeśli tak, to jak została rozwiązana ta sytuacja? Jeśli mogę prosić, to prosiłbym o więcej informacji.

Kristi

To jest jakiś skandal,wykupiłam pakiet pieciodobowy po 2 tv przestała działać,na dział obsługi dodzwonić się nie można...jedno wielkie oszustwo!zdzieraja pieniądze z pacjentów i jeszcze KRADNĄ!!!w szpitalu tv powinna być za darmo,jaka rozrywkę my pacjenci mamy mieć?puzzle ukladac?ile można!zal

OSTRZEŻENIE !!!! Nie radzę korzystać, niebezpieczeństwo oszustwa!

alicja

Firma Poltv działa fatalnie...jest to firma niesolidna,wyłudzajäca pieniądze,telewizory,zainstalowane których korzystajä chorzy w szpitalach są stare uszkodzone.wysłùżone.bez opieki konserwatorskiej. ..Wielokrotna prośba o naprawę uszkodzonego tv lub zwrot pieniędzy absolutnie nie wchodzi w rachubę...Panie przyjmująca zgłoszenia impertynencko zbywające..Skandal ...w dobie knkurencji ,gdzie firma służyć powinna klientowi.i to choremu,dla którego tv jest chwilą odskoczni od choroby i kłopotów zdrowotych.Na prawdę wstyd!!

ona
@alicja

Zlodzieje,chca kase za darmowa tel

admin

Wiesz czy na okres wakacyjny firma Pol Tv Gorski Sp. z o.o. uruchamia projekty staży? Jak wygląda rekrutacja w ciągu roku? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pol-Tv Gorski Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Tv Gorski Sp. z o.o.
  • Pisankowa 2