Filip Tyc - Tyc Architekci

NIP: 5532229970 REGON: 241217253

Filip Tyc - Tyc Architekci

Opinie o Filip Tyc - Tyc Architekci

Filip

W oparciu o moje kontakty, opinia jest negatywna. Na stronie internetowej chwalą się przebudową hotelu Beskid. Tylko ,że ten należy do ich rodziców i dzięki temu tam występuje. . Poza tym Ci którzy ich lepiej odradzają.

Zostaw opinię o Filip Tyc - Tyc Architekci - Milówka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Filip Tyc - Tyc Architekci