P.P.H.U.JOL-MARK Marek Krzysiak

Węgierska Górka

Opinie o P.P.H.U.JOL-MARK Marek Krzysiak

Wiosna

Pracowałam kiedyś na kuchni w Żywcu. Nie polecam tej firmy. Wszystkiego brakowało towaru, pieniędzy też na nadgodziny. Kiedy pytaliśmy kierowniczki co z nadgodzinami to powiedziała, że godziny są zamrożone. Przekręty były na każdym kroku. Stare mięso, które do wody z solą dawałam z resztą pracowników. Po dwóch dniach udka poszły na szpitale. Spotkałam koleżankę, która pracowała ze mną na Żywcu i powiedziała, że owej kuchni nie ma bo zamknęli. Pewnie sanepid zamknął.

Mechanik

witam pokrzywdzonych mi p.Krzysiak zalega z zapłatą drugi miesiąc za naprawę samochodów jeśli można te złomy tak nazwać w lepszym stanie widziałem na szrotach jestem ciekaw jak długo będzie wymyślał głupie preteksty co do oddania zaległości,według mnie tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia działalności on myśli że nie odda i będzie dobrze ale istnieją jeszcze firmy do ściągania długów a oni go znajdą nieważne gdzie mieszka nawet pod ziemią

bba

Ludzie ogarnijcie się z tymi komentarzami.Dwóch złodziei,którzy dwa miesiące temu zostali zwolnieni,wypisuje tu same kłamstwa dla zemsty. Jeszcze nie dawno takich kłamstw nie było,lecz jak zostali złapani i wyrzuceni z pracy wtedy zaczęła się nagonka na Jol-Mark. Dajcie już spokój jakby tam było tak jak piszą to już dawno ta firma była by zamknięta a z tego co mi wiadomo bardzo dobrze prosperuje i mimo tylu różnych kontroli żadna instytucja nie ma podstaw by ją zamknąć.Pamiętajcie karma wraca więc po co się tak nakręcać.

chętny do pracy

Czy oferta jest aktualna? Jestem po podstawowce

Pablo
@chętny do pracy 18.09.2017, 15:40
Czy oferta jest aktualna? Jestem po podstawowce

Raczej tak bo tam wszyscy z ulicy przychodza.

GIMBAZA MA PRACE :D

Proszę mi powiedzieć jaki poziom może mieć zakład, w którym wymagane wykształcenie to GIMNAZJALNE :D. Rany masakra co po gimnazjum można wiedzieć o gastronomi ?? Jestem bardzo ciekawy. Rany nie mogę opanować się ze śmiechu. :D :D :D hahahahahahahahahahah Podaję linka pod dołem, drodzy czytelnicy zobaczcie to sami!!! Pod linkiem przedstawiam jego zawartość. http://praca.eua.pl/oferty-pracy/pomoc-kuchenna-kedzierzyn-kozle-173846.html Praca na stanowiku:POMOC KUCHENNA pomoc kuchenna Miejsce Pracy Mostowa 30 A, 47-223 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Obowiązki: Pomoc w przygotowywaniu posiłków, mycie garnków, dezynfekacja termoportów, dbanie o czystośc na kuchni , oczkowanie warzyw. Inne prace zlecone przez szefa kuchni. Oferujemy: Umowa zlecenie Wynagrodzenie brutto: do 13 PLN Opis Wymagania wykształcenie: gimnazjalne uprawanienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epiedemiologicznych Inne wymagania: Praca od poniedziałku do niedzieli wg grafiku. Mozliwa praca w godzinach od 07:00-19:00- następny dzień wolny. Dane Pracodawcy JOL-MARK SP.Z O.O. Polska opolskie kędzierzyńsko-kozielski Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn-Koźle Mostowa 30 A Kontakt sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy tel.502 682 301 email:www.jolmark.azoty@op.pl

Dobra rada

Nie zaczynamy zdania od a ,no jak można nie wiedzieć takiej podstawy!!! Nadal twierdzisz, że nie popełniasz błędów. Nie wiesz o tym, że nie można bezpodstawnie oskarżać ludzi, podlega to pod paragraf! Odsyłam Cię do Kodeksu Karnego. Widzisz jak się kompromitujesz, coś chcesz zdziałać, ale Ci niezbyt wychodzi!!! Dodatkowo poniżasz się brakiem elementarnej wiedzy. Nie umiesz zbudować prostego zdania. Jest to strasznie przykre, że mimo dorosłego wieku, nie potrafisz pisać!!! Jeśli się ma z tym problem to trzeba skorzystać z jakiegoś portalu dla osób mających problem z językiem polskim. Polecam słownik :) !!!

zadowolony pracownik Jol Marku

Szkoda że Ci co piszą te bzdury i kłamstwa na temat Jol-Marku nie pamiętają jak fajnie było ze dzieki tej firmie wyzywili cale swoje rodziny bo to co wynieśli mieli za DARMO.Teraz ten darmowy luksus się skończył dlatego trzeba bezpodstawnie wymyślać bzdury.niech pan i pani mają swoj honor i dadzą już spokój bo nastepny wpis zacznie się od waszych nazwisk.Pozdrawiamy i nie tęsknimy.

jolus
@kultura języka :) 18.09.2017, 15:53
Zobacz jak sie kompromitujesz w sieci internetowej. Jak można coś pisać z błędami. Jeśli się nie wie jak dane słowo się piszę p...

Widzę że nadal masz problem z czytaniem bo nie o pisownię w tych postach chodzi.Ale cóż poradzę,przecież czytać ze zrozumieniem Cię nie nauczę skoro jeszcze tego nie pojąłeś:)

Nauka to podstawa!!!
@jolus 18.09.2017, 17:13

Śmiechu warte, ponownie błędy, nie zaczynamy zdania od ale. Gdzie jest poszanowanie dla języka polskiego?!

zosia i leszek

Z tego co wiem to złodzieje miesiąc temu zostali zwolnieni więc jeśli to oni wypisują takie oszczerstwa jak post powyżej to my powinniśmy opisać ich z imienia i nazwiska jak i kierowcę tak i pomoc kuchenną.

Avis

Warunki jakie panuja w tym zakladzie sa skandaliczne. Kadra jest niewykwalifikowana. Kierownictwo jest na poziomie zero, nic nie potrafia, obsluga komputera lezy, zarzadzanie nieistnieje. Kodeks pracy tam nie obowiazuje. Szanowne instytucje tj. Panstwowa Inspekcja Pracy, Panstwowa Inspekcja Sanitarna, Urzad Dozoru Technicznego natychmiast powinny tam wkroczyc i zamknac tych zlodzieji.

dxas
użytkownik zarejestrowany

No a wiadomo jakiego rodzaju są u nich socjale? Podobno dbają o dobre benefity. Dzięki za odpowiedź.

patik

Cały czas są

D

Potwierdzam powyższe zarzuty, do dnia dzisiejszego sytuacja się nie zmieniła. Brak kontaktu, nie odbierają, mimo, że wcześniej deklarowali stały kontakt. Do dzisiaj czekam na resztę wynagrodzenia. Unikać szerokim łukiem, chyba, że ktoś chce być szpitalnym wolontariuszem.

Diet

Nie radzę zgłaszać się do tej firmy. Ja swoje przeżyłem i z perspektywy czasu widzę ile mnie to kosztowało. A Krzysiak bo na "Pana" to on nie zasługuje jest zwykły prostak od pługa oderwany. Dorobił się chłopina na tym, że to ogarnięci ludzie jakoś mu tą firmę prowadzili i prowadzą bo przecież on to ma taką wiedzę jak dziecko z przedszkola. A jak przyjdzie czas zapłaty za ten zapierdol to oczywiście każdy ma za dużo godzin, jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp, itd. Ja pracowałem kilka lat na różnych stanowiskach i jedyne co można się dorobić w tej firmie to garba!!!!!!!!!!!!!! Lepiej idźcie do Biedry na kas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo tam jest bardziej uczciwie niż u Krzysiaka.

Iglo
użytkownik zarejestrowany

a gdzie znalazłeś ofertę pracy/ skąd wiesz że poszukują pracownika? Gdzie zazwyczaj wystawiają swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań pracownika, bo ja nawet ich strony nie znalazłem. W tej firmie pracował mój kumpel i chwalił sobie lecz wyjechał za granicę i nie mam kontaktu. teraz sam szukam pracy i myślę o tej firmie

odlewnia

tak nadal nie wypłaca albo z o późnieniem będziemy prawdo podobnie sprawę mu zakładać

mechanik

marianna

tragiczne jedzenie-g0gotuje jak swiniom.

kieroweca

nie płaci za nadgodziny według kodeksu pracy , nie kieruje na badania psychotechniczne i okresowe , kobiety po oparzeniach nie idą na l.4

kuba

p Krzysiak zlodzieju kiedy zaplacisz ludziom za obsluge festynu w Tychach myslisz ze zapomna i poobcinasz im godziny jestes zwykly zlodziej

Artur

Witam, mogę pomóc wam w waszych problemach. Biuro @ Debt - solutions.pl lub ( usunięte przez administratora )

kuba

Dorota oddalas pismo?????????????? nie ma pieniedzy nie ma kontroli zwyczajne zlodziejstwo

gabrysia

ja też jestem tego zdania co (nowa)

nowa

jol- mark jest spoko tylko trzeba coś umieć a nie tylko gadać o innych ja nie narzekam pracownik

nowa

nie wiem skąd tą hecę wzięłaś ale to twoja praca nawet nie była warta 4 zł. kto inny jest teraz szczęśliwy jak chcesz coś napisać to pisz prawdę i się podpisz bo chyba nas nie doceniasz.

Szczęśliwa

Ja jestem szczęśliwa że nie pracuję już w tej firmie.Tam pracownik się nie liczy dla p.Krzysiaka to robot który nie ma nic do powiedzenia!!! a spróbuj się odezwać że coś jest żle,że z czymś się nie zgadzasz albo upomnij się o swoje zarobione pieniądze to zaraz usłyszysz że jest milion chętnych na twoje miejsce!Tylko tam kto przyjdzie nowy to czasem po godzinie ucieka nawet nie wiesz kiedy się zwinie i nie ma zresztą się nie dziwię bo kto tam nigdy nie pracował to się nigdy nie przyzwyczai do warunków tam panujących bo nawet co do pensji nigdy nie powiedzą ci prawdy jedna Pani kierownik powie że 8zł na godzine a druga ją szybko poprawi że jednak4zł na godzine o umowie nie wspominajac.Także lepiej trzymać sie najdalej od tej firmy bo na życie i tak tam nie zarobicie:)!!!

pacjent

Kto gotuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tego nawet świnie by nie zjadły. Jakim cudem wygrywasz przetargi człowieku? Na co wydajesz publiczne pieniądze? Obiecuje że przyjrzyjmy się tej sprawie.

kuba

brawo jedna odwazna osoba Dorota oddaj pismo nie czekaj bo on nie umie czytac i pieniedzy nie wyplaci ucieknie jak zwykle

Dorota

Jestem na szczęcie juz byłą kierowniczką ów "firmy" zgodzilam sie pracowac przy pikniku na Fiacie za ktory jak ponad 100 osób mam nie zaplacone i mam serdecznie dosyć nachodzenia mojej osoby i wydzwaniania do mnie o wynagrodzenie za prace ponieważ to nie ja jetem włascicielem Jol-Marku a ode mnie Marek Krzysiak nie odbiera telefonów i nie mam z nim zadnego kontaktu ale aby zakończyć ta sprawę jeśli nie otrzymamy pieniedzy w dniu jutrzejszym osobiscie jutro okolo 14.30 zglosze sprawe w Państwowej Inspekcji Pracy w Bielsku Białej. Pozdrawiam

nowy

ludzie, przeciez nie może facet chodzic bezkarny! muszą byc jakies sposoby zeby oddał nam nasze pieniadze! ciężko i ucciwie zarobione! co proponujecie?

Ja również należę do szerokiego grona osób oszukanych przez pana Marka Krzysiaka właściciela firmy JOL MARK. Kto nie miał nic wspólnego z tą firmą niech się trzyma od niej jak najdalej. Ja od dłuższego czasu nie mogę doprosić się pieniędzy jakie jest mi winien. Nie można się do niego dodzwonić, a kiedy już się uda to pan Krzysiak się bezczelnie rozłącza, zero szacunku! I nie rozumiem jakim cudem ta firma jeszcze funkcjonuje, chyba tylko dzięki ludziom których pan Krzysiak nie szanuje, nie docenia i nie płaci za to że podtrzymują tą "firmę"!

jola

a ja jestem dumna ze pracuje w Jol-Marku ha ha ha ha

anonimowy

proponuje odwiedzic pana wlasciciela w wegierskiej gorce

mądry
@anonimowy 09.09.2014, 21:34
proponuje odwiedzic pana wlasciciela w wegierskiej gorce

DebtSolutions
@mądry 10.09.2014, 13:28
widze ze stary ma fanklub:) niestety on juz nie mieszka w Górkce tylko gdzies w Żywcu. Jak bedzie trzeba tez sie dolacze :)...

Witam, lepiej uważać. Naszemu klientowi nie zapłacił - musieliśmy uzyskać nakaz zapłaty. Biuro@debt-soltuions.pl

Były kierowca

Witam! W firmie u Krzysiaka pracowalem jako kierowca. Oczywiscie umowy nie moglem sie doprosic przez kilka miesiecy, a zarobki 6 lub 8 zł przy czym kierowca w owej firmie robi wszystko: pakuje termosy z posilkami na samochód rozwozi je po szpitalach kilka razy dziennie jedzi na zakupy bo kierowniczka nie ma pieniedzy zeby zrobic je na raz. Samochody tankowane sa po okolo 50zł co czesto jest za malo nawet na polowe dnia. Ale pan Krzysiak mysli ze oszczedza na tym. wyplaty kiedys byly w calosci i w terminie w ostatnim czasie nigdy nie sa w calosci i zawsze po terminie. Oczywiscie szkolenia z BHP zadnego nie bylo ( BHP - owcem jest dyrektor firmy) w ramach oszczednosci nie nalerzy sie ani ubranie ani obuwie. Rowiez sie dziwie ze jol - mark sie jeszcze kreci ale to tylko dzieki pracownikom ktorych p. Krzysiak wogole nie docenia...

anonimowy

a mój kolega poszedl odpoczac z jolmarku na kopalnie. hehe

anonimowa

Nie wiem jakim cudem p. Krzysiak wygrywa przetargi, przechodzi kontrole na których nikt nic nie znajduje. Firma P.P.H.U. " jol- mark" Zatrudnia ludzi na czarno i to na każdej swojej kuchni. Na imprezy masowe zabiera ludzi z ulicy a potem im nie chce zapłacić za imprezę na fiat Tychy nadal nam nie zapłacił. Z pracy masowo zwalniają sie stare doświadczone pracownice. A z szefem nie ma żadnego kontaktu jeśli sie zjawia na kuchni to wtedy jak nikogo nie ma, aby nikt nie upominał sie o pieniądze. Posiłki na szpitale są gotoweane dosłownie z niczego bo p. Marek nie raczy zaplacic za zalegle faktury. KOSZMAR. Może jak sprzeda firme to bedzie lepiej....

były pracownik

zgadzam się z kolegami. Zatrudnia bez umów, jezeli się nie upomnisz o pieniadze to mozna zapomniec o wynagrodzeniu, udaje ze nie jest włascicielem i ciagle obiecuje. kłamca i oszust [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

były pracownik

Tak samo jak kolega poprzedni napisał, nie odbiera telefonów, ciężko kontakt. Płaci za usługi ale nie pełne kwoty, wszystkim ucina stawki, ucina godziny. Unikał płatności, dopiero gdy poczuł się realnie zagrożony oddał należności.

Oszukany

UWAGA (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) Nie można się z nim skontaktować-nie odbiera telefonów. Nie płaci za zrealizowane usługi. Od 8 miesięcy nie mogę od niego odzyskać pieniędzy!!!!

Zostaw opinię o P.P.H.U.JOL-MARK Marek Krzysiak - Węgierska Górka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U.JOL-MARK Marek Krzysiak