Studio Prostych Form Sp.j. Dariusz Pijanowski i Marcin Jankowski

Opinie o Studio Prostych Form Sp.j. Dariusz Pijanowski i Marcin Jankowski

werka

Byłam, kupiłam - meble bardzo ładne, fajne projekty, świetna atmosfera, cena akceptowalna. Polecam

Klient

Odradzam jakość koszmarna ceny kosmiczne

Jan

Mamy od nich meble i spotkaliśmy się z bardzo profesjonalną obsługą klienta. Projekt wykonali sprawnie, a meble od paru chwil cieszą nasze oczy.

Karolina

Studio Prostych Form, to miejsce w którym pracują profesjonaliści. Wykonują nowatorskie projekty, które odzwierciedlają często bardzo oryginalne pomysły klientów.

Zostaw opinię o Studio Prostych Form Sp.j. Dariusz Pijanowski i Marcin Jankowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Prostych Form Sp.j. Dariusz Pijanowski i Marcin Jankowski