Opinie o Studio Prostych Form Dariusz Pijanowski Marcin Jankowski sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Studio Prostych Form Dariusz Pijanowski Marcin Jankowski sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio Prostych Form Dariusz Pijanowski Marcin Jankowski sp.j. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Prostych Form Dariusz Pijanowski Marcin Jankowski sp.j. w Warszawa

klient Nowy wpis

Nie dajcie się zwieźć sympatycznym uśmiechom podczas wizyty w biurze i super doradztwem bo to co się dzieje po podpisaniu umowy i wpłaty zaliczki czy całości kwoty to jest istny koszmar. Każda instalacja u nich przeciąga się średnio 5 miesięcy. Oprócz tego że nie będziecie mogli mieszkać w swoim mieszkaniu/domu to na dodatek zastaniecie bardzo dużo zniszczeń swojego mieszkania. Dla właściciela to że meble są nierówne, porysowane źle złożone itp to dla nich normalne:) To jest ta wysoka jakość mebli za którą każdy z nas płaci:) Takie firmy nie powinny istnieć - (usunięte przez administratora) swoich klientów i działają nieetycznie. Ciekawe po ilu latach i opiniach zrozumieją że czas na radykalne zmiany jeżeli chcą utrzymać klientów... Wy też (Klienci, potencjalni klienci) w końcu otwórzcie oczy i poczytajcie te wszystkie negatywne opinie od roku 2005 na innych portalach bo na Googlach to oni sobie sami piszą pozytywne opinie i tak (usunięte przez administratora) klientów.

Skrza7ka Nowy wpis
@klient

Uważam że ten wpis to szkalowanie dobrej, normalnej firmy! Znam ich dobrze i wiem, że zdecydowana większość klientów jest bardzo zadowolona z usług i latami bez problemów użytkuje meble. Oczywiście czasem zdarza się jakiś problem - jak w każdej firmie! Ale to nie jest powód by generalizować w tak ohydny sposób! A może to kolejne działanie sfrustrowanej konkurencji? Skąd w ogóle pomysł że sami piszą pozytywne komentarze? Ten fakt wbrew pozorom łatwo można zweryfikować - odnajdując twórców i pozytywnych i negatywnych opinii! Jest to oszczerstwo, które według mnie powinno być karane. Komentarz jest napisany w taki sposób, jakby osoba, która go pisała dobrze znała firmę i latami z nią współpracowała....nie znam nikogo takiego, kto mógłby tak napisać poza oczywiście samą konkurencją.... Jeśli natomiast przedmówca jest faktycznie niezadowolonym klientem, chętnie skontaktuje go z przedstawicielem firmy by wystąpił o należne odszkodowanie.

Anna Wójtowicz Nowy wpis
@Skrza7ka

@kient ? Czy aby na pewno jest Pani klientem ?? Nie jest Pani przypadkiem pracownikiem tej firmy ?? Pisze Pani "chętnie skontaktuje go (osobę niezadowoloną z usług) z przedstawicielem firmy by wystąpił o należne odszkodowanie".

Michał Nowy wpis

Meble mega złej jakości, cena w ogóle nie współmierne do jakości. Obsługa klienta dramat. Meble przeciętnie wykonują od 4 do 6 miesięcy. Nie dajcie się zwieść na początku miłymi rozmowami z pracownikami i z właścicielem bo na serio traktują Cię do momentu zapłacenia całości za meble a później już wszyscy maja was gdzieś. Nie dajcie się oszukać bo stracicie pieniądze jak i czas i szkoda nerwów.... odradzam szczerze

werka

Byłam, kupiłam - meble bardzo ładne, fajne projekty, świetna atmosfera, cena akceptowalna. Polecam

Klient

Odradzam jakość koszmarna ceny kosmiczne

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Studio Prostych Form Dariusz Pijanowski Marcin Jankowski sp.j.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. kluczowych klientów powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jan

Mamy od nich meble i spotkaliśmy się z bardzo profesjonalną obsługą klienta. Projekt wykonali sprawnie, a meble od paru chwil cieszą nasze oczy.

Studio Prostych Form, to miejsce w którym pracują profesjonaliści. Wykonują nowatorskie projekty, które odzwierciedlają często bardzo oryginalne pomysły klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Prostych Form Dariusz Pijanowski Marcin Jankowski sp.j. - Warszawa

Studio Prostych Form Dariusz Pijanowski Marcin Jankowski sp.j.
  • Al. Jerozolimskie 185 lok. 42
    02-222 Warszawa
  • NIP: 9512110989 REGON: 15738240 KRS: 0000206963

Studio Prostych Form Dariusz Pijanowski Marcin Jankowski sp.j.