bovar

Opinie o bovar

Witam jestem chłopakiem jednej z pracownic tej firmy to co słysze o [usunięte przez moderatora] tej firmy[usunięte przez moderatora] że są co chwile nękane mailami z nowymi czasem kuriozalnymi pomysłami np. liczeniem klientów wchodzącym do sklepów i kupujących najgorsze jest to że po zakończeniu dnia i dzwonieniu do [usunięte przez moderatora] jaki jest utarg gdy jest bardzo niski najczęściej pracownica dostaje [usunięte przez moderatora] i życzy sobie lepszego w nast. dniu ale ciekawe jak ma to zrobić. Przestrzegam przed zatrudnieniem sie w tej firmie bo poniewaz [usunięte przez moderatora]i baaaaaaaaaardzo niskie zarobki jak na m.st. Warszawa a srednio trzeba pracowac 45godz. tyg.

najmniej zorganizowana firma w jakij do tej pory pracowałam niezdrowa rywalizacja to efekt manipulowania pracownikami przez szefowe.

Zostaw opinię o bovar - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bovar