Bauren Piotr Renke

Rybnik

Opinie o Bauren Piotr Renke

paweł

Facet na rozmowie robił wrażenie solidnego projektanta i bardzo konkretnego pracodawcy, obiecywał legalne zatrudnienie, a potem okazało się, że będzie płacił pod stołem, umowę przeciągał z dnia na dzień, w końcu jak już dostałem to okazało się, że może dać tylko o dzieło, odmówiłem. W trakcie projektowania też wymuszał rozwiązania, które są niezgodne z ogólnymi zasadami, tłumaczył się własnym wyczuciem, czułem się jakbym rozmawiał z budowlańcem po zawodówce, któremu wydaje się, że coś na oko wytrzyma.Czas pracy tam jest bez ograniczeń.

xvx
@paweł 20.01.2015 22:37

Potwierdzam - opinia jak najbardziej przydatna.

Zostaw opinię o Bauren Piotr Renke - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bauren Piotr Renke